Jump to content
Sign in to follow this  
Mendoza

Siłka, co jecie i jak jecie?

Recommended Posts

Cześć Panowie, ostatnio większą uwagę zwracam na mój talerz i jestem ciekaw co też na waszym leży.

Moja micha wygląda tak: Rzadko kiedy omijam śniadania, zazwyczaj owsianka z mlekiem i masłem orzechowym, do tego kawa i banan, czasami kilka bananów. Drugie śniadanie to kanapka albo Znowu owsianka, albo baton proteinowy albo odżywka z mlekiem - 800 ml mleka. Na obiad chińczyk, czyli makaron na patelni z kurczakiem i warzywami. Potem siłka, po siłce od razu szejk z białkiem (800 ml mleka), a na kolację węgle (ryż, makaron - tak z 200 gram z mlekiem lub tuńczykiem). 

Waga mi już nie rośnie, ważę 78kg. 172 cm wzrostu. 

Jeśli o mnie chodzi, staram się jeść 4-5 posiłków dziennie

Na śniadanie koktajl z mleka, płatków owsianych, miodu, orzechów i truskawek. Truskawki mrożone dzięki czemu koktajl jest chłodny i fajnie pobudza :)

Później najczęściej chleb razowy z warzywami, wędliną, serem. Ewentualnie robię sobie sałatkę np z tuńczyka, jajek, kukurydzy, cebuli i ogórka.

Obiad to raczej gulasz/ spaghetti itd. jestem fanem duszonego mięsa :)W piątek rybka. Do tego surówka z marchwi i jabłka z dodatkiem oliwy z oliwek

Na kolację uwielbiam jajka na miękko. Do tego chlebek i warzywa typu papryka, pomidor

Wiadomo, nie zawsze to wygląda tak samo, ale generalnie staram się pilnować. Zawsze to się człowiek lepiej czuje, jak sobie pojje prawda? :)

Na siłce robisz raczej ćwiczenia na maszynach czy sztangami? 

Ta sałatka z tuńczykiem wygląda dobrze. Wypróbuje.

Na siłce preferuję wolne ciężary a do tego urozmaicam sobie trochę trening street workoutem, muscle upy, ludzka flaga, kettle itp