Jump to content
Sign in to follow this  
deceased

Czy to normalne, że laski nie wysyłają mi oznak zainteresowania?

Recommended Posts

Czy też tak macie? I czy pomimo tego działacie?

Temat brzmi jak trolling, ale serio pytam. 

Chodzi mi o miejsca typu ulica, bar itp. Nie f2f. 

Edited by deceased

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tak miałem ale to juz jakiś czas temu.Zmieniłem poprostu swoje nastawienie.Przestałem sie pałować wzrostem i tym że nie jestem wystarczajaco bogaty, nie obchodziło mnie to co panna pomyslu gdy podejde.Pomoglo ale nie od razu..☺

Byc może ty tych oznak zainteresowania nie dostrzegasz albo poprostu nie jesteś atrakcyjny dla kobiet nie tylko fizycznie ale i mentalnie.Inaczej mówiąc masz złe przekonania i nastawienie.Laski to wyczuwaja.Zmien to i powinno byc ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie dosyć złożone. Na pewno nie ma w tym nic nienormalnego, na to składa się wiele czynników. Jeśli o mnie chodzi, to miałem tak samo. Chodziłem kiedyś po mieście w poszukiwaniu numerów i wręcz modliłem się, żeby jakaś w końcu się spojrzała. I żadna się nie spojrzała, paliłem podejście za podejściem, nic nie wchodziło. Z tym, że: 

a) wyglądałem poniżej przeciętnej, fatalnie się ubierałem (brak wiedzy), fryzura typowo tak jak wstałem z łóżka tak chodziłem cały dzień, byłem bardzo chudy i dodatkowo łączyłem do z za dużymi rozmiarami ciuchów - ogólnie rzecz biorąc, byłem nieatrakcyjny i wzbudzałem zainteresowanie max piątek na dziesiątek. 

b) byłem zdesperowany - moja aura mówiła "potrzebuję kobiety, potrzebuję miłości", to nie jest atrakcyjna postawa. Można mówić co się chce, ale to co masz w głowie, emanuje na innych i na to jak cię postrzegają. Ma to ogromny wpływ. 

Po długiej drodze i zmianach dokonanych na tych dwóch płaszczyznach - jak widać mamy tutaj do czynienia z wyglądem i mindsetem - wszystko zmieniło się o 180 stopni. Nie mówię, że jestem Brad Pitt, ale odczuwam zainteresowanie płci przeciwnej idąc np. ulicą, z ostatniego tygodnia mógłbym spokojnie wybrać z sześć kobiet (i to takich, które naprawdę były ładne, bo rozumiem, że głównie o to jest clue), które wręcz laserowo prześwietlały mnie wzrokiem - to fajne uczucie gdy idziesz na wprost atrakcyjnej kobiety, łapiecie kontakt wzrokowy, a mijając się niemal odwracacie się za siebie, nie przerywając. Wtedy brak podejścia to niemal grzech :cheers:

Tak więc zastanów się jak jest u ciebie na tych dwóch płaszczyznach. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja rada: 
W jakichkolwiek wątpliwości w relacjach międzyludzkich, zmień się po prostu siedzeniami z osobą do której masz wątpliwości.

Przykładowo, zamiast "Dlaczego kobiety nie wysyłają mi oznak zainteresowania"

Wyjdzie

"Dlaczego ja im nie wysyłam oznak zainteresowania i nie robię kroków w tym kierunku, by je poznać?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kwestia dnia, doświadczenia, energii, wyglądu i tak na prawdę wszystkiego. Zadawałem sobie to samo pytanie, teraz gdy mi to aż tak nie robi stwierdzam,  że zawsze jakieś tam sygnały (dobre/złe)  od kobiet otrzymywałem,  ale nie zawsze umiałem je zinterpretować na swojă korzyść. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.