Jump to content
Sign in to follow this  
deceased

Czy to normalne, że laski nie wysyłają mi oznak zainteresowania?

Recommended Posts

Czy też tak macie? I czy pomimo tego działacie?

Temat brzmi jak trolling, ale serio pytam. 

Chodzi mi o miejsca typu ulica, bar itp. Nie f2f. 

Edited by deceased

Ja tak miałem ale to juz jakiś czas temu.Zmieniłem poprostu swoje nastawienie.Przestałem sie pałować wzrostem i tym że nie jestem wystarczajaco bogaty, nie obchodziło mnie to co panna pomyslu gdy podejde.Pomoglo ale nie od razu..☺

Byc może ty tych oznak zainteresowania nie dostrzegasz albo poprostu nie jesteś atrakcyjny dla kobiet nie tylko fizycznie ale i mentalnie.Inaczej mówiąc masz złe przekonania i nastawienie.Laski to wyczuwaja.Zmien to i powinno byc ok.

Pytanie dosyć złożone. Na pewno nie ma w tym nic nienormalnego, na to składa się wiele czynników. Jeśli o mnie chodzi, to miałem tak samo. Chodziłem kiedyś po mieście w poszukiwaniu numerów i wręcz modliłem się, żeby jakaś w końcu się spojrzała. I żadna się nie spojrzała, paliłem podejście za podejściem, nic nie wchodziło. Z tym, że: 

a) wyglądałem poniżej przeciętnej, fatalnie się ubierałem (brak wiedzy), fryzura typowo tak jak wstałem z łóżka tak chodziłem cały dzień, byłem bardzo chudy i dodatkowo łączyłem do z za dużymi rozmiarami ciuchów - ogólnie rzecz biorąc, byłem nieatrakcyjny i wzbudzałem zainteresowanie max piątek na dziesiątek. 

b) byłem zdesperowany - moja aura mówiła "potrzebuję kobiety, potrzebuję miłości", to nie jest atrakcyjna postawa. Można mówić co się chce, ale to co masz w głowie, emanuje na innych i na to jak cię postrzegają. Ma to ogromny wpływ. 

Po długiej drodze i zmianach dokonanych na tych dwóch płaszczyznach - jak widać mamy tutaj do czynienia z wyglądem i mindsetem - wszystko zmieniło się o 180 stopni. Nie mówię, że jestem Brad Pitt, ale odczuwam zainteresowanie płci przeciwnej idąc np. ulicą, z ostatniego tygodnia mógłbym spokojnie wybrać z sześć kobiet (i to takich, które naprawdę były ładne, bo rozumiem, że głównie o to jest clue), które wręcz laserowo prześwietlały mnie wzrokiem - to fajne uczucie gdy idziesz na wprost atrakcyjnej kobiety, łapiecie kontakt wzrokowy, a mijając się niemal odwracacie się za siebie, nie przerywając. Wtedy brak podejścia to niemal grzech :cheers:

Tak więc zastanów się jak jest u ciebie na tych dwóch płaszczyznach. 

Moja rada: 
W jakichkolwiek wątpliwości w relacjach międzyludzkich, zmień się po prostu siedzeniami z osobą do której masz wątpliwości.

Przykładowo, zamiast "Dlaczego kobiety nie wysyłają mi oznak zainteresowania"

Wyjdzie

"Dlaczego ja im nie wysyłam oznak zainteresowania i nie robię kroków w tym kierunku, by je poznać?"

Kwestia dnia, doświadczenia, energii, wyglądu i tak na prawdę wszystkiego. Zadawałem sobie to samo pytanie, teraz gdy mi to aż tak nie robi stwierdzam,  że zawsze jakieś tam sygnały (dobre/złe)  od kobiet otrzymywałem,  ale nie zawsze umiałem je zinterpretować na swojă korzyść.