Jump to content
Sign in to follow this  
David Durden

Regulamin Portalu

Recommended Posts

MANOSFERA.PL jest portalem zrzeszającym społeczność ludzi, którzy interesują się relacjami damsko męskimi i uwodzeniem, ale też chcą poprawić swoje życie i stać się lepszą wersją siebie. Jeśli zastanawiasz się jak poderwać dziewczynę lub jak poderwać faceta, to jesteś w dobrym miejscu. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego stylu życia i szukasz motywacji do zmian oraz przede wszystkim konkretnych rad - również dobrze trafiłeś. 

Znaczenie nazwy portalu: Manosfera = złożona z MRA (men's right activists), PUA (pick-up artists) i MGTOW (men going their own way), zakorzeniona w tradycyjnej męskości i męskich wzorcach.

Regulamin forum Manosfera.pl

1. Rejestrując się na forum zobowiązujesz się do tego iż ukończyłeś 18 lat oraz do przestrzegania niniejszego regulaminu.

2. Właścicielem i administratorem portalu jest @David Durden

3. Pozostałe funkcje na portalu pełnią:

a) Second Admini:

- @Dobrodziej z Północy

b) Moderatorzy:

- @TeTris
- @Mendoza
- @Al B.
- @Gladiator
@TheFreakShield

 

Właściciel portalu zastrzega sobie prawo do zmiany składu osób wchodzących w "zarząd" strony. Obecny stan zarządu nie jest stały i mogą w nim w przyszłości występować roszady. Wszystko zależy od aktywności, opinii użytkowników i wielu innych czynników. 

4. Będąc zarejestrowanym użytkownikiem:

 • a) Przestrzegaj kultury osobistej. Wulgaryzmy nie są zabronione, ale jak już ich używasz, to tylko do podkreślania emocji. Nie rzucaj mięsem na prawo i lewo, szczególnie na czacie, który jest dostępny do widoku publicznego, również dla osób niezarejestrowanych.
 • b) Zakaz jest obrażania: mniejszości seksualnych, religijnych, narodowościowych, rasowych. Takie wpisy będą usuwane ze względu na przepisy prawa. Pamiętaj, że obrażanie nie znaczy, że nie można na te tematy dyskutować i wyrażać swoich poglądów. Rób to po prostu kulturalnie. 
 • c) Zakaz: złośliwego krytykowania, wyśmiewania, obrażania. Jak widzisz, że ktoś pisze głupoty, które nie łamią regulaminu, to daj konstruktywną krytykę, a jak to nie pomaga, to daj sobie spokój z czytaniem tego użytkownika. UWAGA: portal jest przeznaczony typowo dla mężczyzn, niektóre porady mogą przyjmować twardy charakter - mają one na celu tylko i wyłącznie twoje dobro.
 • d) Możesz zamieszczać, krótkie informacje w mini-czacie, mając uwagę, że jest publiczny.
 • e) Handlowanie na forum różnymi materiałami/kursami z szeroko pojętego rozwoju osobistego surowo wzbronione.
 • f) Zakaz jest nadmiernego "SPAMU" i pisania posta pod postem.
 • d) Zakaz jest wrzucania na portal cudzych materiałów bez podanego źródła oraz łamanie praw autorskich.
 • e) Zakaz jest wrzucania reklam do płatnych materiałów. Jeśli chcesz się zareklamować lub swój produkt to skontaktuj się z Administratorem forum.
 • f) Zakaz jest wrzucania: zdjęć oraz danych osobowych: imion i nazwisk, maili po których można zidentyfikować osoby trzecie, które sobie tego nie życzą.
 • g) Nie używaj nadmiernie "ironii" w swoich postach, ponieważ może ona zostać źle zrozumiana przez drugą osobę w internecie, a to może prowadzić do kłótni.
 • h) Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Wspieramy się nawzajem.
 • i) Zakaz publicznego udostępniania prywatnych korespondencji. Jeśli ktoś Ci naubliżał na priv, to zrób screen i podeślij do moderatora.

5. Właściciele nie odpowiadają za treści umieszczane przez zarejestrowanych użytkowników portalu.

6. Informacje o powodzie usunięcia z portalu znajdziesz tu: (link do tematu z banami i ostrzeżeniami).

7. Administrator/Moderator nie może usunąć użytkownika bez podania konkretnej przyczyny.

8. Nie ma możliwości usunięcia konta na życzenie. Przemyśl więc rejestrację. 

9. Na portalu dopuszcza się podawanie linków do swoich witryn w polu "O mnie" oraz w sygnaturze na forum. Wyjątek stanowią bezpośrednie odnośniki do materiałów płatnych - patrz p. 4e.

10. Tematem przewodnim portalu są relacje damsko-męskie i podryw. Odbieganie od tematyki portalu w odpowiednich działach jest dozwolone. 

11. Na portalu obowiązuje zakaz reklamowania i linkowania do stron / portali / blogów o podobnej tematyce - dotyczy to również sygnatur (podpisów) oraz innych miejsc. Jeśli chcesz się zareklamować, skontaktuj się z administratorem portalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.