Jump to content
Sign in to follow this  
Anansi

Moja kobieta coś ściemnia...

Recommended Posts

Cześć chłopaki! 

Mam problem ze swoją kobietą. Kilka miesięcy temu oznajmiła mi, że jest w ciąży. Myślę sobie dziwna sprawa, nie spaliśmy jeszcze ze sobą przecież. Pytam ją, kto jest ojcem. Ona na to, że "Duch Święty" i się głupio cieszy. Zdenerwowałem się i pogoniłem ją do ginekologa. Lekarz potwierdził ciążę, ale też dał mi na papierze, że błona nienaruszona.

Minęło pare miesięcy, dziś pojechaliśmy do szpitala bo termin ma na jutro. Siedzę w poczekalni na porodówce, normalnie bym wam gitary nie zawracał, ale przed godziną zjawiło się trzech dzianych typów (w tym jeden murzyn) z jakimiś pakunkami i pytają: czy moja kobieta już urodziła?

Co tu jest kurna grane?! Chyba już jej nie ufam... Co powinienem zrobić?

A i przy okazji... Wesołych Świąt! :)

Powiedz, że twoja kobieta nie szuka sponsorów, ale pakunki weź. Na do widzenia powiedz im:

Wesołych świat :D

Edited by Diamond12

Laska oznajmia, że jest w ciąży, a Ty z nią nie spałeś. Z głupim usmieszkiem odpowiada o Duchu Świętym, a na porodowce pyta o nią Trzech króli z darami?? Chyba powinieneś wyjść przed szpital i szukać gwiazdy betlejemskiej :D PowPowinieneś z nią porozmawiać bo sam widzisz, że to dziwna sytuacja ;)

Po pierwsze, weź z nią ślub, coby hańby nie było, przyjmij dary od trzech przybyszów. Podejrzewałem, że w międzyczasie zejdzie do Ciebie duch święty i rozwieje Twoje wątpliwości, ale, jak tego nie zrobił, to to dzieciątko może być jezusem szatana, kij wie.

A teraz bardzo ważne. Jak już podrośnie, to dopilnuj, żeby znalazł sobie kumpli którzy umieją pisać, może jakichś dziennikarzy, coby po jego śmierci spisali jego przygody i filozofie.