Jump to content
Sign in to follow this  
elson

Różnica w poziomie inteligenci

Recommended Posts

Witam, tak jak w tytule. Poznałem kobiete tzn mam się spotkać jutro z kobietą na spacer. Rozmawialiśmy już przez tel kilka razy ze sobą . Problem jest i go troche odczuwam lecz myśle że to kwestia odpowiedniego ukierunkowania swoich myśli w postrzeganiu całej tej sytuacji. Otóż kobieta jest strasznie inteligentna , odczuwam tą różnice. NIe chodzi o samo formułowanie zdań lecz o kulture , zachowanie ,pogląd na świat i to jak w łatwy sposób i szybki potrafi podać kilka arugumentów, przyczyn ,wyjaśnień , powodów itp w jakimś temacie do tego stopnia że nie wiem czasem co powiedzieć .Stosuje otwarte pytania z nakierunkowaniem na jakąś odpowiedz tak żeby sprawdzić o czym myślę w kontekscie jej osoby.Pracuje w korpo ,widuje sie z przeróżnymi ludzmi ,po rozmowie szybko można dostrzec że jest bardzo pewna siebie .Zapytacie w czym problem skoro jest mądra > :) No właśnie jest do tego stopnia inteligenta że aż mnie to przeraża mimo to umówiliśmy sie na piątek, jest starsza to fakt .CZy mieliście randki z takimi kobietami ?Automatycznie przychodzi mi do głowy myśl abym robił swoje i prowadził relacje w strone seksu lecz powiem masz szczerze troche sie obiawiam czy nie będę zdeklasowany przez jej poziom kultury ,formułowania zdań .Pisząć to czuje sie już chyba niżej od nie j ale traktuje to jak sprawdzian dla siebie . Macie jakieś rady dotyczące takich kobiet ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby nie chciała się z Tobą spotkać to by się nie umawiała, coś ją w Tobie zaintrygowało, nie pękaj. Myśl, która przychodzi Tobie do głowy, to dobra myśl. 

Nie stawiaj się niżej, nie czuj się gorzej, zawsze jest ktoś lepszy od kogoś w czymś. Rozumiem, że ona może Tobie imponować w pewnych kwestiach i spoko, ale nie oceniaj porównując, to jest błędne koło. 

Pewnie ma na pęczki jednakowych głupiomądrych i wygadanych gości w pracy, Ty możesz być miłą, męską i "przaśną" odmianą ;D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działaj z nią tak samo jak z innymi, ale staraj się nie obrażać jej inteligencji i kultury. Przynajmniej na początku, bo kiedy się już "oswoi" i zdejmie te maskę może się okazać, że lubi być nazywana suką w łóżku i daleko będzie szukać kultury. Takie ą ę to często poza, jeśli Ci to przeszkadza to próbuj to przeramować, ale powoli i spokojnie, naprawdę się da ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al.B Ja to zauważyłem już że Ona zdejmuje maske ,sama powiedziała mi przez tel ze po pracy jeszcze jej stan sie utrzymuje w ,,ryzach " Co do łóżka to mówiła mi że tam już nie jest taka kulturalna ale spokojnie , jeszcze nie spojrzałem jej w oczy póki co więc nie kręce scenariusza. Bardziej obawiam sie tego ze ja nie pracuje tak z ludzmi , jestem troche chamkiem ale mimo to coś mam skoro Ona nie powiedziała ,,nie" odnosnie spaceru . Syutuacja dość dla mnie oryginalna bo jest to pierwsza kobieta która swoją rozmową , inteligencja tak nakierowuje moje myśli i odpowiedzi że czuję sie pod jej kontrolą czasem gdy podejmujemy sie jakiegoś tematu.

Edited by elson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie siedź w swojej głowie z takimi myślami tylko idź na spotkanie fajnie spędzić z nią czas. Nie stawiaj się na starcie w pozycji niższej wartości przez takie myślenie jak masz obecnie, a jej domniemaną wysoką inteligencję traktuj jako raczej inspirację niż problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzisz, jesteś w temacie i masz obiekcje. Większość z którymi się widywała, pewnie się jej bało. 

To, że jest inteligenta to wielki plus, jednak to kobieta i nie bój się z nią postępować jak z jeżem :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shaker nawet grała mi na emocjach ze Ona jako kobieta która jeździ w różne miejsca obce musi znać sztuki walki .Pół żartem pół serio powiedziala że będę przed nią uciekał ,że dostanę itp spowalniajac wypowiadanie zdań itp ,typowe zagrywki nlp.Żeby mnie sprawdzić czy się nie wystrasze ? Wysmialem ja za to Ale to nie ważne ,jutro mamy spacer :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W drugiej połowie spotkania poszliśmy do kina i huj się zjebalo .Potem było tak inaczej ....Tzn było lizanie Ale takie od niechcenia ,potem się chyba wstydzila całować na peronie albo huj wie co .Albo myślała ze ja wyrucham na pierwszym spotkaniu ...,nie ważne .Jestem wkurwiony tym kinem bo się zjebalo po nim 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy nie miałem udanego rande-wu w kinie, zawsze niezdrowy dystans, sporo ludzi i często klimat uzależniony od tytułu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będę brutalnie szczery, ale po tym jak przeżywałeś to i nad tym lamentowałeś to to musiało się tak skończyć niestety.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolego tetris , nie musiało się tak skończyć.Zadzwoniłem do niej bo napisała mi że powodem tego ze nie ma zamiaru inwestować w znajomość jest to że musiała zapłacić za mnie ...I ona ma taką zasadę ze albo ktoś płaci za siebie albo facet za nią .Zadzwoniłem i powiedziałem jej ze wiedziałem ze zrewanzuje się na nastepnym spotkaniu .Czuję się ustawiany przez nią Ale fakt że starsza panna i bardziej pewna siebie .Ma trochę jazdy ze się jej wstydzę niby bo jest starsza .Dogadalismy się w tej sprawie i umówiliśmy się na sobotę 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musiało biorąc pod uwagę jak Ty podchodzisz do tej relacji, jak ona ustawia cię jak chce, że wszystko nadmiernie analizujesz i z wszystkim przylatujesz pytać o zdanie innych. Przyjmij i weź na klatę, że ta laska to za wysokie progi dla ciebie i cię to przerosło. Wyciągnij wnioski i żyj dalej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tetris szczerze ? Panna na spotkaniu nie była tak straszna jak mi się wydaje ,gadalo się świetnie tylko przez tel sądziłem ze Ona udaje ważną wielce.Czy za wysokie progi dla mnie ? Kurwa musze to stwierdzić że tak .Napisała jasno ze dla niej nie do zaakceptowania jest to jak może płacić za faceta i to już mnie skreslilo w jej oczach,to świadczy o pewności siebie takiej kobiety ze nie musi tracić czasu na mnie .Nie poradzilbym sobie z taką kobieta na obecny czas ,jest zwyczajnie zbyt pewna siebie i zbyt inteligentna ,wiedzaca czego chce .Nie będę pierdolil bajek zejest głupia itp czy ma najebane w głowie.Uwierz,nie analizuje tego mimo ze wymieniam się z wami radami tutaj .Strach miał tylko wielkie oczy .Ale zgadzam się ze temat w którym jest poruszana dana kobieta do wyrwania to temat spalony najczęściej. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.