Jump to content
Sign in to follow this  
Mendoza

Problem z hajsem

Recommended Posts

Siema, chcialbym zobaczyc inne punkty widzenia na moj problem, moze jest cos czego nie wiem.

Staż związku : pół roku

Ja 27 ona 33

Ona w Rosji, ja w niemczech. 

Mam problem tego typu, że jak ona jest u mnie, to ja pokrywam 90 % wszystkich kosztów, a ona maks 10 %. 

Teraz jestem pierwszy raz u niej i sądziłem, że się odwdzięczy, i że mnie ugości, a tu taki chuj, wylicza mi wszystko i na wszystko jej potrzebne pieniadze, nawet na jebaną benzynę ode mnie chce. Na razie to wyglada tak: 75 % ja, ona 25%. 

Czy to jest normalne? 

Jak próbuję z nią gadać, to mówi, że w rosji tak jest i basta, zaczyna sie szloch,, i pierdololo jaka ona biedna i jak ją życie poturbowało i co tam kurwa jeszcze (na 90%  manipulacja). A ja już dawno temu i nie raz jej mówiłem, że sam nas nie bardzo utrzymam. A jak razem będziemy pracować to będzie ok. 

Czuję się trochę jak chodzący portfel i mam ochotę to jebnąć. Bo na razie czuję się jak mobilna jednostka czerwonego krzyża, a mi taka rola nie za bardzo wygodna. 

Czy to są oznaki kobiety która szuka pana portfela? 

Edit:

Aha, no i jeszcze bonus: Kobieta ta pracuje 10 (dziesięć) godzin w całym tygodniu, wykłada na akademii, 2 x w tygodniu, a do drugiej pracy jej ciężko ruszyć koniec pleców i narzeka na swoje położenie finansowe. 

Edited by Mendoza

Dla mnie "normalna"  byłaby sytuacja, w której kobieta przyjeżdża do mnie, do innego kraju i ja więcej wydaje, a gdy ja jestem u niej ona pokazuje chęć zrewanżowania się tym samym. A z czasem to jakoś dąży do balansu. Mniej więcej po 50%. 

Długoterminowo w takiej sytuacji można się zrujnować psychicznie i finansowo.

Też rozumiem, że można mieć jakiś okres mniejszej płynności finansowej,ale skoro mówisz, że jej się nie chce pracować, użala się nad swoją przeszłością i narzeka na swoje położenie finansowe to może szuka jakiegoś oligarchy, który da jej wszystko na tacy, a ona będzie tylko leżeć i pachnieć??

Słyszałem "teorię", że przeciętnego facetanie stać finansowo na żonę/kobietę z Rosji, a jeszcze inna bajka to kobieta z Moskwy bo to jakby państwo w państwie.

Nie dziwię się, że odpaliła Ci się lampka ostrzegawcza :P

Jak bywała u mnie to czasami poszła na zakupy. To wszystko. Dodam, że bywała u mnie i na weekend, i na tydzień, i raz nawet na miesiąc. Z tym akurat aż takich problemów nie miałem. Aktualnie jestem u niej i tutaj robią się schody. 

W jej kulturze facet płaci za wszystko, a to, co kobieta zarobi, to jest na jej zachcianki. Tak właśnie od niej usłyszałem, to była już trzecia nasza rozmowa i trzecia, która zakończyła się jej płaczem i sceną. Staram się jej coś niecoś tłumaczyć jak ja widzę sytuację ale w płaczu słyszy niewiele. Ona nie jest z Moskwy tylko z St. Petersburga

Na razie przeczekuję sytuację, w poniedziałek mam wylot.

Edited by Mendoza

Wg mnie to tu nie ma miejsca na półśrodki, albo któreś się ugnie, albo będą darte koty i psucie. Dla niej powinno być tak, a dla Ciebie inaczej. 

Dla mnie zawsze sprawa jest prosta, albo się z czymś godzę, albo nie i co kto tam myśli nie ma znaczenia. Jeśli uszczęśliwia Cie posiadanie skarbonki w postaci kobiety to nic mi do tego, żyj tak. Jeśli natomiast Ci to przeszkadza, a przeszkadza, trzeba postawic sprawe jasno. Wasze kultury sie zmieszaly i musi to zrozumieć, że nie ma faceta z Moskwy i nie będziesz się tak zachowywał. Wóz albo przewóz. A te historie z histeriami to już w ogóle budują mi pewien obraz Twojej wybranki.

Ja bym postawił sprawę jasno, bez dyskusji skoro ona jej nie chce i robi dramaty. Albo zaczyna angażować się finansowo w tym związku, albo trzeba przemyśleć czy to ma sens. Żebyś Mendoza nie wpakował się w laskę z Rosji, która myśli, że jak ma bolca z DE to będzie na nią zapierdalał ;)

Każdy mój związek tak wyglądał, że to ja lepiej zarabiałem, wręcz moje drugie połowy miały problemy finansowe, co powodowało, że ja wydawałem na ten związek więcej. Widziałem jednak z ich strony inicjatywę żeby w miare swoich możliwości też za płacić za coś itd, abym nie czuł się właśnie wykorzystywany i to uważam, że jest spoko i zdrowe jeśli się z tym godzimy, bo kasa nie jest najważniejsza, najważniejsze to nie być jeleniem ;)

Edited by Al B.

Nie zazdroszczę. Plus jest taki, że widzisz w jak chujowym położeniu się teraz znalazłeś - do tego jednak potrzeba zimnej głowy. Minus jest taki, że łykasz jej gierki. Wyobraź sobie że takie jazdy robi Ci teraz Polka, albo Niemka, albo po prostu laska tak z dwa albo trzy oczka mniej atrakcyjna. Dalej uważałbyś, że to różnice kulturowe? 

Prosty eksperyment, nie inicjuj następnego spotkania. Gdy zacznie drążyć temat daj jej do zrozumienia, że popadłeś w kłopoty finansowe i najzwyczajniej nie masz kasy żeby jej "postawić" - przypominam, że nie mówimy tu o jakiejś tam kolacyjce, tylko o co najmniej kilkudniowych spotkaniach (tak wywnioskowałem z Twojego wcześniejszego bloga). W tym momencie powinna pokazać prawdziwe oblicze i dowiesz się czy jesteś dla niej partnerem, czy portfelem.

Ryzyko jest takie, że to jebnie i musisz się z tym liczyć.    

To, że to jebnie, mam na tapecie i biorę pod uwagę Dobrodzieju. 

Dobre porównanie z tymi mniej atrakcyjnymi kobietami bądź innej nacji. 

Generalnie wątpie czy jakiekolwiek spotkanie jeszcze będzie. Ale twój test to nie jest taki glupi pomysł. 

deceased - to jedna z czołowych fitmodelek w rosji, dlatego w to wszedłem. 

Al. B. U mnie też, te jej histerie, pozwalają mi myśleć, że może mieć nie równo

Edited by Mendoza

Mendoza, nie takie związki w historii świata jebły. Pociesz się myślą, że gdyby twoja decyzja miała  mieć tragiczne skutki dla świata, to ktoś cofinie się w czasie żeby Cię powstrzymać... ;) Tak sobie racjonalizuję swoje ostatnie rozstanie.