Jump to content
Sign in to follow this  
Tony

Taniec w klubie

Recommended Posts

Klubowe ruchy nigdy nie były moją mocną stroną. Raz tańczyło mi się zajebiście a raz mega monotonnie bez pomysłu co dalej. Może macie jakieś swoje "poradniki", fajne sprawdzone filmiki czy coś z czego bym mógł się pouczyć? Dodam że nie chodzi mi o to o czym i jak z dziewczyną wtedy rozmawiać tylko o sam taniec

No to polecam filmiki  Damiana znanego jako Hoon. Było ich wiele na yt lecz nie wiem czy ciągle są  :P

Jego z podrywaja pamiętam, szukałem blogów które pisał ale zniknęły

Zaraz popatrzę 

Swoje blogi usunął z podrywaja, ale mogą być na web archieve. Z tego co kojarze też ma jakiegoś swojego bloga o uwodzeniu w klubie.

Ogólnie polecam podpatrzeć na YT nie tylko u Hoona, ale też po prostu wpisując różne hasła klucze - ja dużo ciekawych rzeczy nauczyłem się czerpiąc z tańców latynoamerykańskich.

Z drugiej strony, kiedyś były takie poradniki "wspinaczka w weekend" myślisz, że po przeczytaniu takiej broszury umiałbyś się wspinać? Fajnym rozwiązaniem jest więc dorwać jakąś koleżankę która lubi i umie tańczyć i chodzić z nią na imprezy, jeszcze lepiej jeśli coś iskrzy między wami - potrenujesz eskalację. 

No ja wiem że po obejrzeniu kilku filmików nie stanę się Patrickiem Swayze z dirty dancing :D practice makes perfect

Weselna klasyka:

Tu masz taki standard, który przyda się prędzej czy później każdemu. Nie jest to skomplikowane. Figury wykonalne dla każdego. 

Chciałem coś typowo pod kluby znaleźć, ale co tu dużo kryć - gościu od fali wyczerpuje temat ;)