Jump to content
Sign in to follow this  
TeTris

Stylizacja włosów mroźną porą

Recommended Posts

Jak wszem i wobec wiadomo fryzura ma spory wpływ na to jak prezentuje się nasza twarz, a więc finalnie może zwiększyć lub obniżyć atrakcyjność zewnętrzną. O ile prawie każdy produkt z co najmniej średniej półki może dać sobie radę od wiosny do jesieni to jednak, gdy temperatura na zewnątrz oscyluje w okolicach -15 stopni zaczynają się pewne problemy z doborem produktu do stylizacji. Sam raczej odłożyłbym produkty na bazie wody na głębsze miejsce w łazienkowej szafce i skłonił się do trochę innych specyfików. Czego zatem używacie zimą do układania fryzur??

Ja używam pomad wodnych zimą, nie skupiam się tylko na woskowych. Jeśli chodzi o pomady woskowe to polecam Schmiere Knuppelhart OB - bardzo mocny chwyt i niski połysk więc włosy nie będą wyglądały na "przetłuszczone" - przynajmniej nie powinny. 

Do tego można walnąć Tonic z Reuzela przed stylizacją, jeśli włosy są mało podatne na układanie. 

schmiere-knuppelhart

Grooming Tonic z Reuzela jest obowiązkowy u mnie od pewnego czasu, a pomadom woskowym chce dać większe szanse zimą z uwagi, że te na bazie wody są bardziej problematyczne w tym okresie. Planowałem właśnie albo Schmiere Knuppelhart albo Reuzel Pink :P Jakie jeszcze marki pomad testowałeś?

No te dwie bym polecał, ewentualnie można pomyśleć o: HIGH LIFE VOODOO BREW II - bardzo ciekawa pomada z bardzo ładnym kokosowo-waniliowym zapachem. Ta pomada to taki produkt legenda z ładnym pudełkiem - ciężko go zdobyć. Jest to również pomada woskowa ze średnim połyskiem. Ogólnie wszystkie są mocne ale jeśli miałbym to jakoś poukładać to:

1. Schmiere Knuppelhart (to jest siekiera, jedna z mocniejszych pomad, Mówi się, że jak Knuppelhart nie utrzyma twoich włosów, to już nic ich nie utrzyma :D)
2. High Life Voodoo Brew II 
3. Reuzel Pink

czym uk�ada� w�osy

Siekiera to jest  Shiner Gold Psycho Gold xD Tutaj sama nazwa mówi wszystko.

Wiadomo Shiner też kopie mocno, ale to jednak wodna. Znowu takiego Schmiere nie wyciągniesz z pudełka bez podgrzewania :D 

Wiele specyfików do stylizacji włosów ma w pudełku tak zbita, twardą konsystencję, że bez  podgrzania można sobie palce połamać przy próbie wyciągnięcia  ;)

Korci mnie żeby spróbować czegoś  od By Vilain  chociaż tutaj zapewne dużą rolę odgrywa renoma tej marki @David Durden

Edited by TeTris

@TeTris - nigdy nie próbowałem By Vilain, jak będziesz miał to daj znać jak oceniasz ;) U mnie pewnie w tym miesiącu wleci taka zimowa edycja Suavecito 

Znalezione obrazy dla zapytania suavecito winter 2018