Jump to content
Sign in to follow this  
Brontes

Witam... Ponownie

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.
Na imię mi Bartosz, ale na naszym poprzednim forum przechrzcili mnie jako Brontes, ( Jeden z Greckich Tytanów ). Na początek  zaznaczę, że jestem dumny z takich osób jak Durden, czy Dobrodziej za kontynuację pracy naszego Ojca chrzestnego, Gracjana. Dzięki niemu nauczyłem się, że niemożliwe to jednak tylko słowo. Byłem bardziej skrytym użytkownikiem forum i bardzo rzadko udzielałem się na nim. Chcę to zmienić :) Choć nie mam tak lekkiego pióra jak Mendoza, to zamierzam opisać swoje doświadczenia z relacji damsko-męskich, ale także życiowych. Nasz kolega po fachu, Septo spędził sporo czasu, aby wprowadzić mnie na poprawną drogę i wytłumaczyć mi zależność uzależnień, czy wyłączania emocji w odpowiednim momencie. Miałem się tylko przywitać, a rozpisałem się jak na blogu hehe. 
Tak czy inaczej, jeszcze raz Siemanko ! 

Dzięki za słowa uznania i witamy na pokładzie ;) Mam nadzieję, że to miejsce będzie pełniło funkcję poprzedniego z najlepszych lat 👍

Witam! 

Mam nadzieje, że podzielisz się ciekawymi przemyśleniami w blogach. Chętnie poczytam ;)

Cześć i czołem :) 

Jak jesteś spod skrzydeł Septo to witam dziesięć razy uprzejmiej - bardzo faceta szanuję, chociażby za to, że nie czai się z przemyśleniami i pisze też gdy jest u niego źle.