Jump to content
Sign in to follow this  
David Durden

Co ostatnio kupiliście?

Recommended Posts

Zakładam głupi temat, w którym chwalimy się tym co ostatnio kupiliśmy i dodajemy zdjęcie. Ja dziś z okazji cheat meal taka mała pizza  :drink_pepsi:

yZwdky3.jpg

W przypływie nieoczekiwanej kreatywności 9_9 kupiłem kilka narzędzi i wyprodukowałem swojego pierwszego ballanceboarda B|

IMG_20180218_172157.jpg

W dniu 4.12.2018 o 17:55, Al B. napisał:

Krawat fajny. Gdzie kupiony?

Tak jak wyżej już zostało napisane w H&M. Wziąłem jedną z ostatnich sztuk na Black Friday. Nie wiem czy jeszcze będą, ale polecam, żakard, piękny wzór. Taki na wigilię 🎅

W dniu 4.12.2018 o 20:31, but_mil napisał:

ja wiem! ja wiem! H&M 
a taką samą kurtkę sama sobie chciałam kupić;)

A skąd wiesz, że w H&M był taki krawat? Mało kto ma takie informacje :D Kurtka mi wpadła w oko strasznie, ale ciężko było dostać, w Zarze już rozmiarów nie było od października. 

Dobra ta Rakija? Opłacało się za kurtkę przehandlować? 

W dniu 6.12.2018 o 02:31, David Durden napisał:

A skąd wiesz, że w H&M był taki krawat? Mało kto ma takie informacje :D Kurtka mi wpadła w oko strasznie, ale ciężko było dostać, w Zarze już rozmiarów nie było od października. 

Dobra ta Rakija? Opłacało się za kurtkę przehandlować?

A rozumiesz, stwierdziłam że kupię prezenty, więc poszłam sobie na zakupy i moje kroki skierowały się do działu męskiego H&M - no i krawat był przedostatnią rzeczą, którą kupiłam przed Rakiją xd 

A że Rakija to też prezent, to muszę zachować wstrzemięźliwość 😐 pewnie przekonam się w wigilię