Jump to content
Sign in to follow this  
David Durden

Stare reklamy świąteczne [nostalgia]

Recommended Posts

Jako, że jestem mistrzem zakładania tematów w HydeParku, wrzucam taki nostalgiczny topic. Właśnie sobie oglądam stare reklamy świąteczne, które robiły klimat w domu w okresie dzieciństwa. Jeśli macie coś, co nie znalazło się w poniższej kompilacji - zarzucajcie  :drink_pepsi:🎄🎅

U mnie za dzieciaka najważniejszym sygnałem, że  zbliżają się Święta było zawsze pojawienie  się tej wręcz legendarnej  ciężarówki  Coca-Coli w telewizji:) I ten charakterystyczny podkład muzyczny do jej reklamy  😋

@TeTris - ta reklama to klasyk nad klasykami u mnie było podobnie. Jak już jechała ciężarówka, to święta były coraz bliżej. Ogólnie te nowsze reklamy CC nie są złe, ale jednak to nie to samo. Podkłady muzyczne zawsze bardzo dobre. Trzeba im przyznać, że dzięki takim reklamom każdy na święta chce mieć w domu Coca-Colę. Trzeba to wykorzystać do promocji Mano :P "Jeśli nie masz konta na Manosferze, w twoim domu nie będzie klimatu świąt" :drink_pepsi:

@David Durden Po prostu te nowsze reklamy Coca-Coli nie mają tego niezapomnianego klimatu przez co wydają się jakby bardziej oschłe,sztuczne. Powiem Ci, że taki "slogan" reklamowy brzmi nie głupio i można by się zabawić taką konwencją :drink_pepsi:

Oftop maly, ale pamiętam świąteczną starą atmosferę na podrywaju, każdy jakoś taki miły, aktywność spora :D I Snoof zawsze coś skrobnął 

@Shaker - pamiętam jakieś jasełka chyba ktoś tam napisał :P 

To zarzucam dla odmiany przypomnienie świąteczne Jingle Radia Zet z lat 1991-2015 - też bardzo dobrze kojarzą mi się ze świętami. Mniej więcej do 2010 roku często na święta był śnieg i dobry klimat się robił jak jeździło się samochodem za prezentami i słuchało radia. 

Apropo Świąt. Wczoraj wracając z delegacji przegrałem doroczny konkurs... W radiu Z puścili Last Christmas... :D

Pamiętam ja te jasełka, 2011 albo 12. Sweet Witch to pisała, w rolach głównych: Tical, Gen, Ron, Hoon, Karol, marso, Gracjan i Sunlight jako Jezus :D i inni których nie pomnę. Niezły ubaw był z tego. Teraz bardziej zaduszki... Gen nie obraź się, tylko Ty nam z pierwszej starej gwardii zostałeś. 

Ehhh to byli czasy, teraz to nie ma czasów. Się w akademiku blogi Ticala na głos czytało. 

@Dobrodziej z Północy - wtedy to jeszcze byłem szczylem w 2011 chciałem z uporem maniaka wrócić do EX i tak tam trafiłem :D No czasy były, klimat był, musimy popracować, żeby tutaj również stworzyć fajny klimat i atmosferę. A, że tak offtop zrobię pani Sweet Witch to była ta podstępna pani, o której do dziś krążą legendy? 

@TeTris - słyszałem, że organizujesz w tym roku jasełka? ☃️ 🎄 🎅 🎁

Tak dokladnie ta.😊 Byla ich cala seria. Na Youtube ich jest mnóstwo.Jednak coś mi linka z obrazem nie wkleja dlatego tylko reklame opisuje.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.