Jump to content
Sign in to follow this  
Shaker

Zrzutki na promowanie

Recommended Posts

Witam,

Chlopaki, czy padl tutaj pomysł założenia konta bankowego dla portalu, na utrzymanie, promowanie i dalszy rozwój?

WIem, że to głownie my powinniśmy się starać by to hulało jak należy, ale jak wiadomo, początki są trudne i myślę że warto by wspomóc się jakimś fachowym bodźcem, badź płatnymi sposobami pormowania naszej stronki. Choćby dobrze ją pozycjonować.

Po wpisanej frazie "podrywanie forum" w ogóle nas nie widać, a wdł mnie jest to temat znaczący do przybywania nowej krwi. Skoro domena już stoi, eserów stałych kilku jest - najgorsze za nami.

Wiadomo, nie chce zrzucać tutaj całego tego obowiazku na administracje, każdy ma swoje życie i swoje obowiązki. Dla mnie dobrą opcją byłoby oddanie to komuś, kto ogarnia ten zakres zawodowo.

Co o tym sądzicie?

Ja jestem za

Edited by Shaker

W trakcie burzy mózgów rzucony został taki pomysł jednak uznaliśmy, że  to nie jest jeszcze konieczne, aby portal  miał własne konto bankowe.

Użytkownicy powinni przede wszystkim być aktywni co oznacza pisanie blogów, raportów, zakładanie i wypowiadanie się w tematach na forum  i ewentualne zachęcanie do rejestracji przez "pocztę pantoflowa". 

Sam myślałem o odpaleniu reklamy facebookowej nastawionej na budowanie zasięgu, ale obecnie byłoby to wyrzucanie pieniędzy w błoto, ponieważ  reklama przekieruje użytkownika tutaj, ale zawartość może go nie zatrzymać na dłużej w tej chwili.

Reasumując, skupiamy się na tworzeniu wartościowego miejsca w Internecie, które będzie atrakcyjne pod względem zawartości i atmosfery, a  płatne formy marketingu uruchomimy, gdy będą one  miały większy sens działania. :)

3 godziny temu, TeTris napisał:

Skupiamy się na tworzeniu wartościowego miejsca w Internecie, które będzie atrakcyjne pod względem zawartości i atmosfery, a  płatne formy marketingu uruchomimy, gdy będą one  miały większy sens działania. :)

Taka jest oficjalna linia zarządu :D 

@Shaker - pomysł bardzo dobry, fajnie, że o tym myślisz. Jak zacznie tu przybywać trochę ruchu chociażby z Google, to trzeba to wdrożyć, żeby karuzela na dobre się rozkręciła.

Durden zrzucanie dobrowolnej buły można uruchomić już teraz.Kto da to da wystarczy konto.

A i dzieki tej kasie może dałoby sie ropromować strone.☺