Jump to content
Sign in to follow this  
TeTris

Jesienne buty

Recommended Posts

Jak widać za oknami aura pogodowa przestaje sprzyjać paradowaniu w białych conversach, a coraz częściej skłania do myślenia o cieplejszym obuwiu. Nie chcemy butów, które są albo tanie albo ciepłe albo stylowe- chcemy takich, które najlepiej gdyby spełniały wszystkie te trzy wymagania i stąd pytanie:

Jakie buty polecacie na jesień??

Moją propozycją są sztyblety- bardzo wygodne i niezmiennie stylowe od lat

Mam buty na zimę, od 7 lat te same, zapierdalam w nich każdej zimy, jesieni i wosny. Ani razu ich żadnym środkiem konserwującym nie spryskałem, są nie do rozjebania. Nawet głupich sznurówek nie wymieniłem ni razu. 

Firma Meindl, Gore-tex, model 3572, już nie produkują... 

Sztyblety świetne buty, towarzyszą mi co zimę. Jaki masz kolor? Klasyczna czerń?

Z innych rodzajów to polecam Timberlandy, które fajnie kontrastują z czarnym kolorem spodni. Na tę zimę planuję właśnie ustrzelić jakiś model, może uda się na Black Friday. 

Znalezione obrazy dla zapytania timberland men

@TeTris - jaka firma tych brązowych? Szukam właśnie brązowych na ten sezon, mam czarne z Lasockiego, ale jestem średnio zadowolony, bo gdyby nie wkładki podnoszące piętę, to bym zniszczył stopy. W sklepie jak się mierzy, to często jest okej. Potem zaczyna się chodzić i po paru razach już wiesz, że nie zostaniecie najlepszymi przyjaciółmi :P 

Co do czyszczenia, to z zamszowymi ciężka sprawa. Najlepiej kupić jakiś specyfik, jak proponują przy kasie. Nie miałem jeszcze zamszu, bo właśnie ciężko się te buty czyści, a wiadomo jak jest zimą. Na skórzanych co chwilę pojawia się sól. 

Dziś zmotywowałem się na wycieczkę do obuwniczego i trafiłem na takie oto kozaki. Myślę, że z powodzeniem będą padować do stylistyki smart casual jaką obrałem, a noga nie odpadnie przy nagłym ataku zimy. 

DSC_0148.JPG