Jump to content
Sign in to follow this  
lukas198820

Petfumy.Co kto poleca?

Recommended Posts

Panowie.Jakie perfumy polecacie.Wiadomo to detal dla wartościowej kobiety jednak detal ciekawy..Co proponujecie prócz:

Pacco Rabane One Milion

Aqa diGio Armaniego

Szarego Hugo Bossa

Hugo Bossa Bottled Night

?

Nie gadajmy o Axe czy Adidasach Czarnych:)

Większości z tych zapachów nie testowałem, ale po nazwach widzę że wypisałeś te najbardziej oklepane i najczęściej polecane. Z pośród powyższych miałem styczność z tylko jedną marką. Mianowicie używałem kilku zapachów od Armaniego. Dostałem kiedyś taki zestaw upominkowy od dziewczyny i było tam 5 flakoników z klasykami: Code, Acqua di Gio, Attitude, Eau Pour Homme i Diamonds. Osobiście Acqua mnie nie urzekła i jeśli miałbym wybierać z tych pięciu to poleciłbym trzy: Code, Attitude i mój ulubiony Eau Pour Homme. Kiedyś używałem też zielonej Lacoste Essential i jakiegoś zapachu od MTV (stłukłem flakon niestety).

Oczywiście wiele zależy od odczynu skóry, okazji i preferencji. Czym innym psikniesz się do pracy, czym innym na spotkanie w biurze, a czym innym na imprezę. Ja perfumy zostawiam na specjalne okazje. Na co dzień wystarczy mi dezodorant nivea i kosmetyki do brody (też fajnie pachną). Chociaż tu zdaję się na osąd mojego barbera. Ostatnio nawet myślałem żeby samemu zrobić sobie olejek do brody, jak coś z tego wyjdzie to dam znać. 

Jak najbardziej rozmawiajmy o Axe, Addidasach i Niveach, całkiem fajne żele pod prysznic robią. Sam używam ;) 

Od siebie polecam Calvin Klein Be. Dostałem w prezencie od dziewczyny i zapach jest jak dla mnie świetny. Bardzo seksowny ;) Poza tym podoba mi się również One Million, ciągle mam jedną sztabkę i często używam. Miałem Invictusa, ale jak dla mnie trochę za intensywny. 

Ciężko tak w ciemno podawać konkretne marki i modele perfum, ponieważ przy  ich wyborze trzeba wziąć pod uwagę takie czynniki jak: pora roku, pora dnia, temperatura, wiek, projekcja, trwałość i status społeczny danej osoby czy okazja, a także indywidualne preferencje zapachowe, a także należy pamiętać, że perfumy różnie  zachowują się na skórze i z czasem ewoluują. Więc wybranie czegoś co mogłoby się stać tzw "Signature Sign" wymaga trochę zaangażowania i zagłębienia w temat ;) A te które poleciłeś to takie najbardziej tracące na swojej popularności pachnidła. 

Z mainstreamu mogę polecić One Million w wersji klasycznej  jak również Intense (nawet wole od klasyka :P), Dior Sauvage to dobra opcja czy np Terre D'Hermes, który bardzo podoba się kobietom z tego co zauważyłem :P Sam aktualnie mam troche tego w swojej kolekcji i szczerze polecam doświadczać zapachów i nie zamykać się na jeden zapach na całe życie :)

czarny Otto Kern, od pięciu lat nie zmieniam. Podoba mi się ten zapach i mi pasuje. W polsce jednak ciężko go dostać.

Osobiście polecam Dior - Sauvage. Najlepsze jakie w życiu czułem, mimo że przez wielu uważana za tandetne.

Czerwona la rive, koszt z 15 zł w supermarkecie. Kilka razy słyszałem po tym "wow, czerwona la costa" :D Wiadomo, trwałość tego "perfuma" jest jaka jest, ale stosunek jakości do ceny, jak na ten poziom świetny i to mój lider w kwestii tanich psikaczy :)

Podobnie sytuacja ma sie z Blue Seduction od Antonio Banderasa. Malo znane i niedoceniane perfumy stworzyl jeden z bardziej znanych nosow w branzy olfaktorycznej. Sam zapach, powiedzialbym pasuje na sezon wiosna-lato- jesien. Dobra trwalosc i smiesznie niska cena w relacji do jakosci. Tester o poj. 100 ml bez problemu dostaniecie do ok. 60 zl.