Jump to content
Sign in to follow this  
deceased

"Chłopięcy" wygląd.

Recommended Posts

Witam. Mam "chłopięcy" wygląd. Tzn. chude ramiona, duża głowa... Jestem typem "chudego" niż ciężkiego kloca. Sam pisząc to czuję, że to może być głopota. Niemniej często czytam, że laski wolą "męskich" kolesi. Staram się pracować nad tym na siłce, ale zmiany są niewielkie po paru miechach. Przez co mam blokadę, bo myślę że mogę zostać zaklasyfikowany jako "brat / kolega" a nie mężczyzna, którego ona może pożądać. Czy to takie dla nich ważne? Pozdrawiam. 

"mam blokadę, bo myślę że mogę zostać zaklasyfikowany jako "brat / kolega" a nie mężczyzna, którego ona może pożądać."

Tak masz rację, zostaniesz tak zaklysyfikowany, jeżeli będziesz tak o tym myślał. Kobiety to wyczuwają, kiedy rzeczywiście jesteś pewien siebie, a kiedy oszukujesz. To jest problem, który nie jest w Twoim ciele, ale w Twojej głowie. Nie wiem czy kojarzysz Hoona z poprzedniego serwisu, ale on pisał, że miał ten sam problem, bo jego twarz wyglądała na dziecięcą, ale nie dał się problemowi i za pomocą dyscypliny i wyćwiczonego dystansu, przełamał opór.  

Mam rozumieć, że wszystkich kobiet na świecie spytałeś się jak zbudowanych mężczyzn lubią? 

Jeżeli nie, to skąd ten pogląd?

Znam kilka par, gdzie strona męska jest takimi chuderlaszczem, że aż sępy nad nim latają, nie przeszkadza im to mieć fajne kobiety. 

Może zmień sobie dostawce prawd o myśleniu kobiet i sam to przemyśl? 

Męskość powinna być w Tobie, w Twojej osobowości

Mówię to ja- gość o budowie drobnego licealisty :)

Majac 24 lata wyglądam na max. 19. Kompletnie nie przeszkadza mi to w relacjach z kobietami. Wręcz przeciwnie! :D