Jump to content

Dobrodziej z Północy

Junior Admin
 • Content count

  155
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Dobrodziej z Północy last won the day on December 11

Dobrodziej z Północy had the most liked content!

Community Reputation

100 Excellent

4 Followers

About Dobrodziej z Północy

 • Rank
  Level 12

Personal Information

 • About Me
  Junior admin, zawodowo czepiam się ludzi.
 • Sex
  Mężczyzna
 • City
  Gdańsk
 • Age
  26

Recent Profile Visitors

892 profile views
 1. Lukas, ale w tym artykule jest informacja, że zus będą płacić kontrachenci osób na mierejestrowanej dzoalalnosci (majacy przedsiębiorstwa) a nie osoby prowadzące taką (nierejestrowaną) działalność. Dałeś się zwieść clickbaitowi bo... Treść artykułu odbiega od nagłówka. Postaraj się unikać takich linków
 2. Możesz rozwinąć myśl? Nigdy nie słyszałem o działaniu kukurminy a trochę się interesuję tematem.
 3. Dziś zmotywowałem się na wycieczkę do obuwniczego i trafiłem na takie oto kozaki. Myślę, że z powodzeniem będą padować do stylistyki smart casual jaką obrałem, a noga nie odpadnie przy nagłym ataku zimy.
 4. Mendoza, nie takie związki w historii świata jebły. Pociesz się myślą, że gdyby twoja decyzja miała mieć tragiczne skutki dla świata, to ktoś cofinie się w czasie żeby Cię powstrzymać... Tak sobie racjonalizuję swoje ostatnie rozstanie.
 5. Jestem właśnie w sytuacji gdzie to ja skończyłem naprawdę poważny związek - dziewczyna miała już pierścionek na palcu. I cholera podpisuję się pod tym co napisał Mendoza, że do ex nie warto wracać - nigdy. Przez kilka lat miałem raj, potem zaczęły się problemy, to miałem piekło, teraz nęka mnie dusza potępiona - w równych odstępach czasu, żebym przypadkiem nie zapomniał dlaczego się z nią rozstałem.
 6. Nie zazdroszczę. Plus jest taki, że widzisz w jak chujowym położeniu się teraz znalazłeś - do tego jednak potrzeba zimnej głowy. Minus jest taki, że łykasz jej gierki. Wyobraź sobie że takie jazdy robi Ci teraz Polka, albo Niemka, albo po prostu laska tak z dwa albo trzy oczka mniej atrakcyjna. Dalej uważałbyś, że to różnice kulturowe? Prosty eksperyment, nie inicjuj następnego spotkania. Gdy zacznie drążyć temat daj jej do zrozumienia, że popadłeś w kłopoty finansowe i najzwyczajniej nie masz kasy żeby jej "postawić" - przypominam, że nie mówimy tu o jakiejś tam kolacyjce, tylko o co najmniej kilkudniowych spotkaniach (tak wywnioskowałem z Twojego wcześniejszego bloga). W tym momencie powinna pokazać prawdziwe oblicze i dowiesz się czy jesteś dla niej partnerem, czy portfelem. Ryzyko jest takie, że to jebnie i musisz się z tym liczyć.
 7. 1. Żyła Piotr 2. Johansson Robert 3. Klimow Jewgeinij 4. Kobayashi Ryoyu 5. Stoch Kamil
 8. 1. Robert Johansson 2. Ryoyu Kobayashi 3. Piotr Żyła 4. Klimow Jewgeinij 5. Andreas Wellinger
 9. Chłopaki, urocze są te wasze teksty o zasadach... ale Abelart już podjął decyzję, jest dużym chłopcem i wie co robi... Moralność na bok - zresztą kto z nas nie podrywał zajętej? Ogólnie z zajętymi jest o tyle łatwiej, że wystarczy wykazać się trzema rzeczami: legendarną wręcz dyskrecją, minimalnie wyższą wartością niż jej obecny facet, złamaniem jej oporu przed spotkaniem/seksem, Jeśli idzie o dyskrecję, zaczynacie już na etapie myśli, że kiedyś zabierzecie się za zajętą dziewczynę, albo jakąkolwiek dziewczynę. Cholernie atrakcyjne dla kobiet są dwie rzeczy: słowność i dyskrecja. Te zestawienie daje kobiecie pewność, że jednego dnia mogą uprawiać z wami dziki seks, a następnego i nigdy później nikt się o tym nie dowie. Tak jak zauważył Tetris, od początku musisz stwarzać wokół siebie taką aurę. Po prostu być taką osobą. Ale jak to zrobić nie powtarzając "jestem dyskretny, jestem dyskretny, jestem dyskretny" (bo to będzie się kojarzyło ślisko i jednoznacznie). Możesz wyciągnąć od niej jakąś tajemnicę, sprowokować sytuację w której mógłbyś się nią szerzej posłużyć i nie zrobić tego. Kobieta zauważy, zapamięta i doceni. Albo walnąć jej historyjkę o tym jak to ktoś kiedyś dobrze wyszedł na tym, że ci zaufał i powierzył sekret. Wyższa wartość, tu opcji jest wiele. Wystarczy, że będziesz lepszy w czymś co dziewczyna w danej chwili uważa za atrakcyjne. W grę wchodzą zarówno przymioty fizyczne jak i charakteru. Zakładam, że akurat ten element masz ogarnięty, skoro wchodzimy na ten temat. Złamanie jej oporu. To jest element z pozoru najtrudniejszy. Bo to Ona musi podjąć decyzję o zdradzie. Ale tylko pozornie, jeśli dobrze to rozegrasz i tak zbudujesz sytuację, że 90% okoliczności będzie temu sprzyjać to jej 10% masz jak w banku. 100% satysfakcji gwarantowane. Dobrą radą jest wyjazd za miasto - opcja kosztowna, w przypadku przelotnego romansu bym poszukał łatwiejszys sposobów, w przypadku fuck friends warte inwestycji. Ja wybrałbym po prostu miejsce z zupełnie innej parafii niż obszar zainteresowań jej i jej znajomych, jeśli to duże miasto to nie problem - ryzyko przypału 0,01%. Teraz sprawa najważniejsza, zakładam że lecisz indirectem, czyli istnieje pewne niedopowiedzenie co do waszego spotkania, baw się tym - "przecież nie musi do niczego dojść...". i oczywiście, temat jej faceta jest lawą! Powodzenia!
 10. 1. Ryoyu Kobayashi 2. Kamil Stoch 3. Piotr Żyła 4. Johan Andre Forfang 5. Robert Johansson
 11. Konkurs 01.12.2018 1. Piotr Żyła 2. Kamil Stoch 3. Ryoyu Kobayashi 4. Johann Andre Forfang 5. Aandreas Wellinger
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.