Jump to content

but_mil

Members
 • Content count

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

but_mil last won the day on January 14

but_mil had the most liked content!

Community Reputation

32 Good

3 Followers

About but_mil

 • Rank
  Level 6

Personal Information

 • About Me
  Jestem młoda
 • Sex
  Kobieta
 • City
  Ateny
 • Age
  22

Recent Profile Visitors

709 profile views
 1. 1. Kamil Stoch 2. Dawid Kubacki 3. Stefan Kraft 4. Aleksander Zniszczoł 5. Johann Andre Forfang
 2. zaczne od przypowieści. To jest jak z namawianiem do picia. musisz namawiać pewnie. Byłam niedawno 2 tygodnie na nartach - po jednym w innym miejscu. W pierwszym tygodniu trafiłam na grupę starszych ode mnie gości, w większości biznesmenów prowadzących własne działalności, obytych społecznie. Nie pytali, czy chcesz się napić, tylko stawiali przed Tobą szklankę. Następnie patrzyli na Ciebie takim wzrokiem, że jakbyś jej nie podniósł - czułbyś się jak idiota. Następny tydzien spędziłam z licealistami/studentami. W pierwszych godzinach padło pytanie: "to kiedy napijemy się wódeczki?", a następnie: "ze mną się nie napijesz?". Te pytania padały przez kilka następnych dni, ale były tylko i aż pytaniami. Przez cały tydzień nie tknęłam alkoholu i ani razu nie poczułam, że wypada napić się chociażby raz, chociażby z grzeczności. We wszystkim chodzi o brak wahania. Wiadomo, że to nie przychodzi na pstryknięcie palca - ale kiedy już coś przyswoisz, to potem włącza się automatyzm. Ostatnio byłam na spotkaniu z kolegą, ogarniętym w działaniu bym rzekła; jak już zaprowadził mnie w dobrą miejscówe (jak w opisach powyżej), siadając ręce oparł szeroko na kanapie, tak że jedną miał za moimi plecami. nie obejmował mnie, przez co nie było to nachalne, ale też w pewien sposób przełamał pierwszą barierę dystansu i siedzieliśmy blisko. Taki sposób siedzenia to też tzw. postawa otwarta, wskazująca na pewność siebie. jako, że jestes blisko, łatwo przejść z tego do dalszej eskalacji, wchodzi naturalnie.
 3. 1. Dawid Kubacki 2. Kamil Stoch 3. Stefan Kraft 4. Roman Koudelka 5. Piotr Żyła / +5
 4. but_mil

  Zakola

  no reklamowali takie specyfiki, ktoś u mnie tego używał nawet, podobno jakoś tam działa. to się nazywa dx2, czy coś z hardkorowych alternatyw znajomy sobie ostatnio przeszczep robił. Zależy od preferencji, ale uważam że 1000x lepiej na ogarnięte wakacje lecieć za taką cenę;)
 5. A rozumiesz, stwierdziłam że kupię prezenty, więc poszłam sobie na zakupy i moje kroki skierowały się do działu męskiego H&M - no i krawat był przedostatnią rzeczą, którą kupiłam przed Rakiją xd A że Rakija to też prezent, to muszę zachować wstrzemięźliwość pewnie przekonam się w wigilię
 6. Ale skończyło się jak zwykle
 7. ja wiem! ja wiem! H&M a taką samą kurtkę sama sobie chciałam kupić;)
 8. 1. Kamil Stoch 2. Noriaki Kasai 3. Andreas Wellinger 4. Piotr Żyła 5. Johann Andre Forfang
 9. 1. Kamil Stoch 2. Adam Małysz 3. Ryoyu Kobayashi 4. Piotr Żyła 5. Johann Andre Forfang
 10. 1. Piotr Żyła 2. Kamil Stoch 3. Jewgienij Klimov 4. Dawid Kubacki 5. Stafan Hula
 11. but_mil

  Drink Bar

  A znacie mongoły? Nie wiem czy drink wywodzi się z mongolii, ale jego picie praktykuje się na posiedzeniach studenckich. Na necie znalazłam to pod nazwą miś, chociaż w tej wersji każą sączyć delikatnie - a mongoły się pije na hop. Do szklanki lejecie w równych proporcjach: - wódka - piwo - cola kolejne warstwy po ściankach, żeby się nie rozwarstwiło. Smaku wódki prawie nie czuć, ale jej działanie owszem.
 12. Z przykrością muszę stwierdzić, że nie pasowałby do mojego typu sylwetki
 13. but_mil

  Suplementacja zimą

  raz dziennie dodaje do picia sproszkowany młody jęczmień. Internet powiada, że to cudowny produkt na wszystko. Łykam tez witaminy i minerały, koniecznie Olimp, bo nazwa jest spojna z moim polem świadomości;)
 14. A bo znam takiego, Mikołaj się nazywa, czyni dobro, ogarnia sobie śnieżynki. Ale jak mu się mówi, żeby na 6.12 zapuścił se brodę, to ten, ze mu nie rośnie.
 15. @TeTris jakby sie zastanowic, to chyba jednak istnieje, ma to sens;) ale pewnie nie rośnie mu broda i w ogóle.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.