Jump to content

TheFreakShield

Moderator
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by TheFreakShield

 1. Gdy jesteśmy w związku to przecież wcale nie oznacza, że jesteśmy tylko dla siebie i inni ludzie się nie liczą. Jak jesteś na piwie z kumplem i jakieś dziewczyny się do Was przysiądą to normalne jest że możecie sobie na luzie porozmawiać i pożartować, gorzej jeśli już na siłę szukasz nowych dziewczyn do krótkich pogawędek i bardziej skupiasz się na nich niż na swojej, to wtedy już trzeba się zastanowić czego od życia oczekujesz. A co do tego że kobieta zawsze jest w grze, to fakt biologii nie przeskoczysz, kobieta zawsze będzie mieć swoje grono adoratorów a jak jest duszą towarzystwa to możesz być pewien że codziennie na fb jakiś kolejny stulejarz będzie próbował ją poderwać No i tutaj już wszystko jest zależne od kwestii zaufania i zasad, które akceptowaliście na początku związku.
 2. Sądzę że jakbyś na randce z inną zaczął choćby się całować to już prawie byś o niej nie pamiętał, no oczywiście mimo tego że macie kontakty służbowe. Tak jak piszą inni olej ją totalnie, niech ona dla Ciebie będzie tylko zwykłą koleżanką z pracy. Wiadomo że łatwe to nie będzie, ale ważne byś nie reagował pozytywnie na jakąkolwiek jej próbę zwrócenia uwagi na siebie. Jak kolejny raz pokażesz jej że się nią interesujesz, to jesteś przegrany.
 3. Cześć, chcąc czy nie chcąc co roku przypada okazja do obchodzenia walentynek. Wiadomo że nasze opinie będą różne w zależności od tego, czy jesteśmy w związku lub singlami, lecz w moim mniemaniu nawet będąc w związku nigdy nie przykładałem jakoś szczególnej wagi do tego "święta". Bo co nam po tym, że spędzimy ten dzień romantycznie ze swoją partnerką? A już podczas innych dni w roku to nie będzie to samo, jakaś magia się dzieje czy co? A no to, że jak zapewne się domyślacie to jest potwornie komercyjne święto. "Kolacja dla dwojga"; "Wieczór przy świecach z szampanem, tylko u nas pierwsze 50 par płaci połowę!!". Jakieś promocje w media expert, no oczywiście że najpiękniejszym walentynkowym prezentem będzie kupno telewizora dla dziewczyny. Pomysł 10/10. Te wszystkie reklamy powodują tylko u nas stan poczucia się gorszym, bo skoro Kacper zabrał swoją Grażkę do kina i na romantyczną kolację to ja nie mogę być tym gorszym i nie mogę tego dnia spędzić w domu ze swoją Karyną, no to będzie zbyt nudne.. Reasumując, kto najlepiej wychodzi na obchodzie walentynek? Firmy i korporacje Po tym opisie wyjdę na hejtera, trudno się mówi. Nawet będąc w związku jakoś nie napawałem się taką niezwykłą radością w tym dniu, to było normalne spędzanie czasu z dziewczyną tak jak w każdym innym dniu, no może troszkę bardziej romantyczne. Ale pamiętajcie, nie bądźcie jacyś bardziej niezwykli w tym dniu, kochać trzeba zawsze a nie tylko 14-stego lutego Czytając to co pisałem, to bardziej podchodzi pod bloga A Wy co sądzicie o tym święcie?
 4. Calvin Klein Euphoria, bardzo zmysłowy zapach, ale na mnie za długo się nie trzyma i jak czytałem w necie to u innych było podobnie
 5. Pamiętaj, niezależnie jaki film ale ważne by przez te pierwsze 15 minut nie zanudzał, potem i tak człowiek już nie będzie pamiętał o czym było, z wiadomych względów
 6. No tak.. każdy to kiedyś przerabiał i ile nerwów było oj Na samym początku gratulacje, że chociaż wziąłeś ten numer bo to zawsze już jest krok ku rozwinięciu relacji. Masz jakieś pasje, zainteresowania? Ona przecież nie jest dla Ciebie całym życiem, chłopie.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.