Jump to content

Anansi

Members
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Poziom 1

About Anansi

 • Rank
  Poziom 1

Personal Information

 • About Me
  Pająk, lubię dobre opowieści.
 • Sex
  Mężczyzna
 • City
  Afryka
 • Age
  26

Recent Profile Visitors

64 profile views
 1. Cześć chłopaki! Mam problem ze swoją kobietą. Kilka miesięcy temu oznajmiła mi, że jest w ciąży. Myślę sobie dziwna sprawa, nie spaliśmy jeszcze ze sobą przecież. Pytam ją, kto jest ojcem. Ona na to, że "Duch Święty" i się głupio cieszy. Zdenerwowałem się i pogoniłem ją do ginekologa. Lekarz potwierdził ciążę, ale też dał mi na papierze, że błona nienaruszona. Minęło pare miesięcy, dziś pojechaliśmy do szpitala bo termin ma na jutro. Siedzę w poczekalni na porodówce, normalnie bym wam gitary nie zawracał, ale przed godziną zjawiło się trzech dzianych typów (w tym jeden murzyn) z jakimiś pakunkami i pytają: czy moja kobieta już urodziła? Co tu jest kurna grane?! Chyba już jej nie ufam... Co powinienem zrobić? A i przy okazji... Wesołych Świąt!
 2. Anansi

  Drink Bar

  Cześć, Zauważyłem na miniczacie, że zaczynacie już temat Sylwestra. Z tej okazji postanowiłem zapoczątkować temat barmański. W tym miejscu będziemy dzielić się przepisami na drinki! Zaczynam. CUBA LIBRE Prosta mieszanka wymyślona w 1900 r. podczas wojny Hiszpańsko-Amerykańskiej na Kubie. Składniki to: 40 ml białego rumu kostki lodu (daję dwie) coca-cola 1/4 limonki Do wysokiej szklanki wrzucamy kostki lodu, wrzucamy 1/4 limonki, wlewamy rum i uzupełniamy colą.
 3. Ostatnio czytam Turban Mistrza Mansura - ciekawe opowiastki, a że lubię opowiastki to sobie korzystam z polecanych tu pozycji
 4. Tak, teraz wiem, że sprawa wymyka mi się z pod kontroli. Niestety zaczynam się w to wkręcać i ona też. Nie jest mi to na rękę, bo nie tak dawno temu zakończyłem poważny, kilkuletni związek. Wyszedłem z niego mocno poturbowany emocjonalnie i psychicznie. Ta znajomość miała być przyjemną odskocznią. Jest fajnie, ale nie jestem jeszcze gotowy na coś poważnego. Co poradzicie?
 5. Wiecie co, sam nie wiem czemu tak zrobiłem. Był to odruch, działanie szybsze od myśli. Cieszę się, że was to bawi
 6. Bardzo profesjonalny materiał, ciekawi mnie jak takie się robi
 7. Dobry Wieczór wszystkim! Jestem Anansi i przywitam się z wami dobrą, acz krótką historią. Od kilku tygodni mam nową znajomą. Ustaliliśmy, że nasza znajomość opierać będzie się na: szczerości, dobrym jedzeniu i ostrym seksie. Klasyczny układ fuck friends. Dziś po wspólnym obiedzie w chińskiej knajpie, pełno ich teraz w Afryce naotwierali, znajomej zebrało się na pierwszy filar naszej znajomości - szczerą rozmowę. Zaczęła opowiadać, że dobrze jej przy mnie, że nie wie, jak to zrobiłem, ale przywiązała się do mnie i czuje się bezbronna. Przytuliła się do mnie i zapytała, co o tym myślę. Nerwowo się rozejrzałem po okolicy, mój wzrok utkwił na znajomym szarym kształcie i w sekundę wypaliłem w najbardziej infantylny sposób, jaki możecie sobie wyobrazić, zdanie którego byście się nigdy nie spodziewali na forum traktującym o relacjach damsko-męskich. "Patrz! Czy to zdechły gołąb?" I to faktycznie był zdechły gołąb. Dzięki tej prostej sztuczce udało mi się zmienić temat rozmowy. Na trzeci filar nie mieliśmy dziś ani czasu, ani ochoty. Pożegnaliśmy się więc. Po godzinie dostałem długiego smsa przepraszającego mnie za całe zajście i wylewność. Najlepsze opowieści zawierają na końcu dobrze postawione pytanie. Oto i moje! Z czego do jasnej ciasnej wynikła moja ucieczkowa reakcja? Z tego, że sytuacja zaczyna wychodzić poza układ?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.