Jump to content

Brontes

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Poziom 1

About Brontes

 • Rank
  Poziom 1

Personal Information

 • About Me
  Jestem Bartek
 • Sex
  Mężczyzna
 • City
  Opole
 • Age
  24

Recent Profile Visitors

74 profile views
 1. 1. Polska 2. Niemcy 3. Norwegia 4. Japonia 5. Austria
 2. 1. Kamil Stoch 2. Johan Andre Forfang 3. Piotr Żyła 4. Ryoyu Kobayashi 5. Stephan Leyhe
 3. Brontes

  Jestem singlem

  Akurat sam borykam się z problemem z łataniem ran, po tak na prawdę przegranej walce o związek. W moim przypadku świętym Graalem okazała się Kalistenika i pływanie. Kiedyś usłyszałem takie zdanie. ,, Kobiety to zajebisty dodatek do życia. Coś takiego jak keczup do frytek. Frytki bez keczupu ?? da się zjeść". Kiedy pokazujesz, że tak na prawdę nie są Ci potrzebne do życia, za wszelką cenę chcą pokazać, że są. Jak okażesz słabość i pokażesz, że je potrzebujesz to uciekną.
 4. Brontes

  Suplementacja zimą

  Używam wit b6, cynku i magnezu. Zauważyłem znaczną poprawę jeśli chodzi o siły witalne zaraz po przebudzeniu. Co do odporności, ładuje w siebie wit C i D3. Polecam również pokrzywę Jak napisał wyżej Dobrodziej, owoce cytrusowe. Zazwyczaj dodaje świeże owoce do owsianki
 5. Witam wszystkich forumowiczów. Na imię mi Bartosz, ale na naszym poprzednim forum przechrzcili mnie jako Brontes, ( Jeden z Greckich Tytanów ). Na początek zaznaczę, że jestem dumny z takich osób jak Durden, czy Dobrodziej za kontynuację pracy naszego Ojca chrzestnego, Gracjana. Dzięki niemu nauczyłem się, że niemożliwe to jednak tylko słowo. Byłem bardziej skrytym użytkownikiem forum i bardzo rzadko udzielałem się na nim. Chcę to zmienić Choć nie mam tak lekkiego pióra jak Mendoza, to zamierzam opisać swoje doświadczenia z relacji damsko-męskich, ale także życiowych. Nasz kolega po fachu, Septo spędził sporo czasu, aby wprowadzić mnie na poprawną drogę i wytłumaczyć mi zależność uzależnień, czy wyłączania emocji w odpowiednim momencie. Miałem się tylko przywitać, a rozpisałem się jak na blogu hehe. Tak czy inaczej, jeszcze raz Siemanko !
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.