Jump to content

Pers

Members
 • Content count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Pers last won the day on October 31 2018

Pers had the most liked content!

Community Reputation

11 Poziom 1

About Pers

 • Rank
  Poziom 3

Personal Information

 • About Me
  <p>
  Jestem Pers
  </p>
 • Sex
  Mężczyzna
 • City
  Słupsk
 • Age
  30

Recent Profile Visitors

223 profile views
 1. Weselna klasyka: Tu masz taki standard, który przyda się prędzej czy później każdemu. Nie jest to skomplikowane. Figury wykonalne dla każdego. Chciałem coś typowo pod kluby znaleźć, ale co tu dużo kryć - gościu od fali wyczerpuje temat
 2. Ekonomem nie jestem. Ale... warto byłoby sprawdzić czy jest tam jakieś zabezpieczenie, jeśli nie masz gwarancji to nie liczyłbym że ta stówa jest wiecznie na sztywno.
 3. Pers

  Adam - Marsjanin

  To jest historia oparta na faktach czy takie twoje fan fiction? Cukierkowe to takie...
 4. Ja bym odpuścił już teraz. Napaliłeś się jak szczerbaty na suchary, kobita to wyczuła. Teraz zbierasz efekty...
 5. Hahaha kisnę z tej dywersji Ty tak celowo czy pod wpływem emocji? Zrobiłeś mi dzień! Może spanikowałeś?
 6. Lukas, najwidoczniej nieumiejetnie do tego podchodziłeś
 7. Pers

  Wakacje od życia

  Niech zgadnę, Idzi Cię ogarnął?
 8. O Cie Panie, nie zazdroszczę. Czasem tak w życiu bywa, że wszystko się wali. Ciekawe czy miałeś jakieś sygnały?
 9. Mógłbyś opisać z większą liczbą szczegółów jak ją poderwałeś, bardzo ciekawi mnie ta akcja, fakt że miałeś wybór. Jak się wtedy Gra?
 10. No tak napisałeś, że mają do zaoferowania jeszcze hajs... Val, ciesz się jeszcze że ktoś z Tobą tu gada, jak ty piszesz wzajemnie wykluczające się rzeczy i uważasz że jest to ok. Jesteś cholernie niespójny w tym co robisz. Jak chłopaki byli Ci przychylni to napieprzałeś elaboraty i non stop upiększałeś swoją teorię, jak napisali że to co gadasz nie do końca jest jakie jest to od razu babski foch i czepianie się słówek bo nie masz poklasku, o tym że nie jest to spójne z zacytowanym wyżej fragmentem nawet nie wspomnę. Tyle energii ile włożyłeś w udowadnianie swojej racji, tyle zmarnowanej energii... Dużo jak na sprawy drugorzędne. Skoro tak Cię to wszystko dotknęło, to na koniec zacytuję Ci Antoniego Kępińskiego, może odnajdziesz się w tym cytacie: "Widocznie nie można być filozofem na serio, to znaczy wyznawać filozofię własnym życiem, a nie tylko słowem. Normy społeczne są zbyt silne, by nawet największy filozof mógł się z nich wyłamać."
 11. Ja najzwyczajniej w świecie przestałbym z nimi wychodzić na "dupy". Tacy kumple są słabi, na cholerę Ci tacy? Goście mają jakiś problem z tym, że zagadujesz i po cebulacku ciągną Cię na dół do swojego poziomu.
 12. Dzięki za rady w poprzednim temacie, okazuje się, że podwyżka w mojej obecnej pracy nie jest na razie możliwa... Pomyślałem więc, że rozkręcę coś własnego... 30 kwietnia weszło coś takiego jak "Prawo Przedsiębiorców" i jest tam zapis o tzw. Działalności nierejesteowanej. W dużym uproszczeniu wygląda to tak, że można mieć dodatkowy dochód z własnej działalności i jeśli nie przekracza on połowy najniższej krajowej miesięcznie to nie trzeba tego nigdzie rejestrować i można rozliczać się dalej jak osoba fizyczna bez działalności. Myślę, że to fajne udogodnienie dla ludzi zaczynających własny biznes... Co o tym myślicie?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.