Jump to content

Yoshi

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Yoshi

 1. Nie spotkałem się z takim tematem w żadnym z podręczników o uwodzeniu a jest on dla mnie kluczowy i sprawia mi na tyle duże kłopoty że mnie blokuje przed poznawaniem dziewczyn. Jak sobie radzić z emocjami? Co zrobić gdy masz w sobie frustrację, złość, gniew i odpalają się przy dziewczynie np. nadmiernie reagujesz złością na jej zachowania? Wiem że to jest słabe i świadczy o wrażliwej psychice ale nie wiem co mogę z tym zrobić. Jak to w praktyce zmienić? Bo nie o to chyba chodzi bym udawał że się dobrze bawię podczas gdy w środku czuję tylko frustrację. Mówić o tym dziewczynie? To też nie wydaje się być dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza na wejściu. Macie jakieś patenty na negatywne emocje?
 2. Dzięki za odpowiedź. Uodparnianie się i przesuwanie granic brzmi jak dobra strategia dla mnie. Jeśli z czasem się uodpornię to będzie niebo a ziemia. Na pewno nie chcę niczego udawać stąd problem w podjęciu jakichkolwiek prób. Zaczynam ze złym nastawieniem. Więc postanowiłem zająć się najpierw nastawieniem i oczekiwaniami które mnie wpędzają w błędne koło. I zauważyłem że szukam aprobaty na zewnątrz i frustruję się gdy jej nie dostaję od dziewczyny. Będę nad tym pracował. To może mi pomóc. Mam skłonność do wpadania w żale i w co by było gdyby itp Dokładnie tak jest Dopiero zaczynam wychodzić z dołu który miałem przez trzy lata więc dopiero będę odbudowywał swoje pasje. Póki co postanowiłem zapisać się na tańce żeby mieć kontakt z dziewczynami a przy okazji się nauczyć czegoś nowego (lubię tańce). Niedawno udało mi się stać się w pełni niezależnym finansowo z czego jestem zadowolony. Chciałbym zacząć jeździć na motorze i dzięki stabilnej pracy będzie mnie na to stać za jakieś parę miesięcy. Porno rzuciłem ale jakiś miesiąc temu dopiero. Ale coraz bardziej przekonuje się że mi nie służy więc się pilnuje. Jeśli chodzi o medytacje to praktykuje coś podobnego do nedytacji, opiera się na skupianiu się na odczuciach w ciele i pomaga mi się ogarnąć. Właśnie dzięki temu dotarło do mnie że tej aprobaty nie muszę szukać na zewnątrz tylko mogę ją odpalić sam sobie. I to zmienia nastawienie i oczekiwania do dziewczyn o 180 stopni.
 3. Yoshi

  Cześć

  Siemka jestem Yoshi mam 26 lat i mam spore problemy z relacjami (i to nie tylko z dziewczynami). Chciałbym poprawić jakość życia i nauczyć się jak tworzyć satysfakcjonujące relacje z dziewczynami. Mam nadzieję że to forum będzie pomocne. Pozdro!
 4. Przyjaźniłem się z pewną dziewczyną i teraz jest kwas. Od pół roku ta przyjaźń zrobiła się znacznie bliższa ale do niczego nie dochodziło. Znajomi traktują już nas jak parę. Ja też już zacząłem podświadomie traktować ją jak swoją dziewczynę a i ona też ma takie zachowania. Ostatnio wysyłała przy znajomych sprzeczne sygnały a ja już miałem dosyć takiego bujania więc próbowałem nieudolnie popchnąć sprawy do przodu. Ona się wycofała a ja się wkurzyłem. Przez trzy tygodnie nie gadaliśmy ze sobą. Po tym czasie pomyślałem że przegadamy to i pójdzie to w jedną albo drugą stronę ale dziewczyna nie chce szczerze rozmawiać. Do końca nie wiem co mam myśleć o tej sytuacji. Dziewczyna mi się podoba, myślę że też jej się podobam ale ni cholery nie możemy się dogadać. Ja próbowałem rozkręcić coś na luzie ale chyba nie robiłem tego dobrze bo zachowywała się tak jakby była chętna ale gdy przychodziło co do czego to się wycofywała. Ja się w końcu wkurwiłem na takie podchody i chciałem grać w otwarte karty. Ale ona nie chce. Nie wiem co teraz robić. Gryzie mnie ta sytuacja bo nie wiem czy już po znajomości czy jeszcze da się coś zrobić. Miał ktoś podobną akcję? Co się robi w takich sytuacjach? Co byście zrobili na mojej pozycji?
 5. Dzięki za odpowiedź Tak to chyba wygląda jak opisałeś. Czy to ta jedyna? Raczej nie. Po prostu przez to że tak dużo ze sobą czasu spędziliśmy to stało się naturalne by popchnąć sprawy do przodu. No ale jak się nie da to trudno. Gryzie mnie to że nie zamierza szczerze gadać (sama twierdziła że jesteśmy przyjaciółmi). Ale chyba tak jak mówisz Al, muszę to przyjąć ze spokojem i tak się wobec niej teraz zachowuję: nie chce gadać - trudno. Czyli fokus na inne dziewczyny. W sumie jest jedna która mi się od dawna podoba.. Ma mnie za k*tasa ale chyba mnie mimo wszystko jeszcze lubi
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.