Jump to content

Noris Orzeł

Zasłużony
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Poziom 1

About Noris Orzeł

 • Rank
  Poziom 1

Personal Information

 • About Me
  Orla lotów twa potęga!
 • Sex
  Mężczyzna
 • City
  Wlkp.
 • Age
  25

Recent Profile Visitors

286 profile views
 1. Pierdol to, świat jest pojebany- zgadza się, ale co z tym możesz zrobić? NIC kompletnie NIC. Co byś kolego nie zrobił to go nie zmienisz, po prostu taki będzie. Też ten etap przechodziłem, ale patrząc wstecz to zmarnowałem cząstkę energii, która mógłbym przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego. Zaakceptuj to i staraj się przed wszystkim rozwijać dobro- jeśli jest taki twój cel oczywiści, np. zapytaj starca jak się ma... powiedź eksponentce w sklepie że ma ładny uśmiech... Rozwijaj świadomość i wiarę w ludzi na najniższym szczebli- tylko tyle i aż tyle. Bo tylko na to masz wpływ!
 2. Siemanko wszystkim! Jako że, życie to ciągła wędrówka, poszukiwanie różnych wartości, wzorców i .... pasji- i ten temat rozwiniemy. 1. Jaki macie pasje, hobby, które dają wam możliwość rozwoju, sprawiają że cały padołek zostaje za wami? 2. Co wam owa pasja wam daję i co wg. was rozwijacie poświęcają temu swój czas? Możliwe, że ktoś kogoś zainspiruję, a to jest główny cel.
 3. Ostatnio czytałem raport Rotmistrza Witolda Pileckiego, człowieka który na 'ochotnika' poszedł do obozu koncentracyjnego. Człowiek niezwykle wielki i odważny. Według mnie jeden z największych bohaterów naszego kraju.
 4. Tak jak to zostało powiedziane, najpierw Ty, twoje pasje, twoje twórcze zajęcie, następnie cała reszta. Bądź kreatorem własnego losu, masz dany czas, jedyne co możesz zrobić, to podjąć decyzję, czy go wykorzystasz prawidłowo, lub nie. Wyobraź sobie siebie- powiedzmy 5, 10 lat, kiedy powrócisz do tego momentu i sobie przypomnisz, że zamartwiałeś się tym np. co twoja kobita robi... Dla mnie bardzo płytki podejście. Nie masz kolego na to wpływu, masz tylko wpływ na SIEBIE i tylko na SIEBIE. Miej tego świadomość i nie wpadaj w pułapki myślowe, bo to jest ja jak negacja samego siebie, pamiętaj o tym. Twój cały świat, jest podparty na NIEJ, a to jest poważny błąd. Teraz zrób wszystko, aby ONA była tego częścią.
 5. Ja osobiście również nie jestem przekonany, co do kryptowalut. Według mnie może to być kolejna ściema. Przede wszystkim, trzeba byłoby sobie zadać pytanie- kto za tym stoi i jaki ma w tym cel. Wiadomo jest to waluta wirtualna, bez pokrycia, czyli ogólnie rzecz biorąc jej wartość może z dnia, na dzień polecieć na łeb... Wcale nie zdziwiłbym się że za kryptowalutą stoi pewna grupa globalistów, który chcą dać ludziom, pewne poczucie wyboru. Świadomość społeczna w pewnym sensie wzrasta, ludzie zaczynają widzieć co się dzieje, zaczynają widzieć że wartość pieniądza spada, człowiek nim się urodzi, już jest zadłużony... Może w ten sposób należałoby patrzyć na ten aspekt. Osobiście wydaje mi się, że nic w tym świecie nie dzieje się bez celu. To oczywiście tylko moje skromne zdanie
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.