Jump to content

deceased

Members
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

deceased last won the day on August 29

deceased had the most liked content!

Community Reputation

3 Poziom 1

About deceased

 • Rank
  Poziom 2

Personal Information

 • About Me
  Życie żadne zdobycie, lepiej być na szczycie niż pływać w życie.
 • Sex
  Mężczyzna
 • City
  Dupa Jasiowa
 • Age
  24

Recent Profile Visitors

255 profile views
 1. Ona Cię wykorzystuje. Nie tylko finansowo, emocjonalnie również. Poza tym, serio 6 lat starsza kobieta?
 2. Witam. Robię to co 2-3 dni. I nie potrafię przestać na dłużej. Myślę, że to z żądzy szybkiej satysfakcji. Jak tego nie robię to mam doła... I w ten sposób zamyka się błędne koło: nie robię tego, mam doła. Zrobię to chodzę rozkojarzony, mam moralniaka. Tylko gdy z rana dostaje silniejszej erekcji to to wszystko wraca. Przyznam się, że mam problem. CO ciekawe, gdy się przemogę i przestanę na tydzień, to po tym czasie chęć mi przechodzi. I zaczynają się flat-line. Tak więc...
 3. deceased

  Praca zdalna

  Jak znasz jakiś obcy język to jako rekruter. Z niemieckim około 50€ za jedną opiekunkę. Nie ma podstawy. Czasami możesz i 3 tyg. To jest 600 zł/ tydz. Za pracę w domu ok pieniądz.
 4. Witam. Mam "chłopięcy" wygląd. Tzn. chude ramiona, duża głowa... Jestem typem "chudego" niż ciężkiego kloca. Sam pisząc to czuję, że to może być głopota. Niemniej często czytam, że laski wolą "męskich" kolesi. Staram się pracować nad tym na siłce, ale zmiany są niewielkie po paru miechach. Przez co mam blokadę, bo myślę że mogę zostać zaklasyfikowany jako "brat / kolega" a nie mężczyzna, którego ona może pożądać. Czy to takie dla nich ważne? Pozdrawiam.
 5. O zią, aż tak nisko siebie nie cenię... Poza tym zawiodłaby hydraulika.
 6. Może jak Cię najdzie chcica to sobie zwal, ale bez porno?
 7. A co jak laska chce, żeby podać jej torbę? Dla mnie to nic złego - ot jestem bliżej. Gorzej, jak każe mi tej torby pilnować dopóki ona się nie wybawi. Dobrze myślę?
 8. deceased

  Outfit.

  Witajcie! Co mi pasuje, bo sam nie wiem. Mam ciemne włosy (nie kruczoczarne,) Jak typ po prawej stronie. Do tego dżinsowe krótkie spodnie, adidasy/sandały. I pytanie - jaki kolor podkoszulka? Zwykle noszę czarne, ale w szafie mam też białe. Sylwetkę mam szczupłą.
 9. Ta 78 kg to sam tłuszcz czy mięśnie?
 10. wow stary, przyznam że 10 cm wyższa laska byłaby dla mnie aseksualna xp Mamy podobny wzrost (ja mam jakieś 170). Gratki i nie życzę powodzenia, żeby nie zapeszyć. Opisz mi jakieś inne sytuacje jak chcesz.
 11. Czy też tak macie? I czy pomimo tego działacie? Temat brzmi jak trolling, ale serio pytam. Chodzi mi o miejsca typu ulica, bar itp. Nie f2f.
 12. Dzięki za rady. Warto się na moim miejscu zacząć przełamywać, czy lepiej najpierw ogarnąć myślenie?
 13. Elo Pany. Jak poprawić swoją samoocenę? Przyznam, że ciężko mi stać się pewnym siebie. Cały czas się porównuję. Mam kumpla, który jest 10 cm wyższy i co spotkanie nie omieszka się tym pochwalić, że on ma te 180+.. Trochę mi to wchodzi na stan umysłu. Nie wiem czy to powinienem zbywać żartując, czy zerwać znajomość? Cały czas się wkręcam, że przez to nie mam szans u ładnych lasek. No i tak to się kreci.. Pozdro.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.