Jump to content

David Durden

Administrator
 • Content count

  109
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

David Durden last won the day on November 8

David Durden had the most liked content!

Community Reputation

80 Excellent

5 Followers

About David Durden

Personal Information

 • About Me
  Jeśli są na tym świecie szaleńcy, to z pewnością jestem jednym z nich.
 • Sex
  Mężczyzna
 • City
  Rybnik
 • Age
  23

Recent Profile Visitors

1905 profile views
 1. @lukas198820 - może to ta z pierwszego filmiku w tym temacie, minuta 3:43
 2. @Dobrodziej z Północy - wtedy to jeszcze byłem szczylem w 2011 chciałem z uporem maniaka wrócić do EX i tak tam trafiłem No czasy były, klimat był, musimy popracować, żeby tutaj również stworzyć fajny klimat i atmosferę. A, że tak offtop zrobię pani Sweet Witch to była ta podstępna pani, o której do dziś krążą legendy? @TeTris - słyszałem, że organizujesz w tym roku jasełka?
 3. @Shaker - pamiętam jakieś jasełka chyba ktoś tam napisał To zarzucam dla odmiany przypomnienie świąteczne Jingle Radia Zet z lat 1991-2015 - też bardzo dobrze kojarzą mi się ze świętami. Mniej więcej do 2010 roku często na święta był śnieg i dobry klimat się robił jak jeździło się samochodem za prezentami i słuchało radia.
 4. @TeTris - ta reklama to klasyk nad klasykami u mnie było podobnie. Jak już jechała ciężarówka, to święta były coraz bliżej. Ogólnie te nowsze reklamy CC nie są złe, ale jednak to nie to samo. Podkłady muzyczne zawsze bardzo dobre. Trzeba im przyznać, że dzięki takim reklamom każdy na święta chce mieć w domu Coca-Colę. Trzeba to wykorzystać do promocji Mano "Jeśli nie masz konta na Manosferze, w twoim domu nie będzie klimatu świąt"
 5. Jako, że jestem mistrzem zakładania tematów w HydeParku, wrzucam taki nostalgiczny topic. Właśnie sobie oglądam stare reklamy świąteczne, które robiły klimat w domu w okresie dzieciństwa. Jeśli macie coś, co nie znalazło się w poniższej kompilacji - zarzucajcie
 6. Idę na cmentarz, a tam płonące szoty, myśle sobie co do k... 🤔

  8E34DDEB-43A7-4B73-8A47-72B0E56BE93D.jpeg

 7. Dzięki. Istnieje kilka programów, które umożliwiają rysowanie prezentacji. Najlepszy to chyba videoscribe.
 8. @but_mil - zastanawiałem się, czy go tu dodawać, bo najmniej znam tą postać. Wtopa W sumie pisze najlepsze listy, więc faktycznie, pewnie ma więcej empatii niż pozostali w zestawieniu.
 9. @TeTris - z którą postacią najbardziej się utożsamiasz?
 10. Osobowość narcystyczna jest traktowana jako zaburzenie osobowości. Osoby narcystyczne pragną być podziwiane, nie mają empatii i nie potrafią przyjąć stanowiska innych ludzi. Przekonanie o własnej wyjątkowości bardzo często przyczynia się do faktu, iż narcyz osiąga w życiu więcej niż inni, co tylko utwierdza go w swoich przekonaniach. Stworzenie zdrowego związku z narcyzem graniczy z cudem. Osoby z tą osobowością bardzo rzadko budują trwałe relacje, nie mówiąc o relacjach "zdrowych", a więc przeciwieństwie relacji toksycznych. Macie w swoim otoczeniu jakichś narcyzów? Może sami jesteście narcyzami? Podzielcie się opiniami
 11. Kiedy byłem mały w latach 90 w domu nie zawsze było co jeść, więc ja przegryw musiałem sobie jakoś radzić, chodziłem na pobliski staw, rozbierałem się do naga, nacierałem smołą i tarzałem w pierzach z pierzyny, wskakiwałem do wody i udawałem kaczkę, żeby starsze osoby karmiły mnie suchym chlebem i bułkom. Kiedyś to były czasy, teraz umarlibyście z głodu jak by nie było jedzenia.

 12. Liście warte więcej niż złoto? 

  comment_jDfJuhb8zrEGJr4wLEkFRrz5T8tMplE5,w400.jpg

 13. Święto Zmarłych.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.