Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/14/18 in Posts

 1. 2 points
  Jako, że jestem mistrzem zakładania tematów w HydeParku, wrzucam taki nostalgiczny topic. Właśnie sobie oglądam stare reklamy świąteczne, które robiły klimat w domu w okresie dzieciństwa. Jeśli macie coś, co nie znalazło się w poniższej kompilacji - zarzucajcie
 2. 2 points
  @Dobrodziej z Północy - wtedy to jeszcze byłem szczylem w 2011 chciałem z uporem maniaka wrócić do EX i tak tam trafiłem No czasy były, klimat był, musimy popracować, żeby tutaj również stworzyć fajny klimat i atmosferę. A, że tak offtop zrobię pani Sweet Witch to była ta podstępna pani, o której do dziś krążą legendy? @TeTris - słyszałem, że organizujesz w tym roku jasełka?
 3. 1 point
  Apropo Świąt. Wczoraj wracając z delegacji przegrałem doroczny konkurs... W radiu Z puścili Last Christmas... Pamiętam ja te jasełka, 2011 albo 12. Sweet Witch to pisała, w rolach głównych: Tical, Gen, Ron, Hoon, Karol, marso, Gracjan i Sunlight jako Jezus i inni których nie pomnę. Niezły ubaw był z tego. Teraz bardziej zaduszki... Gen nie obraź się, tylko Ty nam z pierwszej starej gwardii zostałeś. Ehhh to byli czasy, teraz to nie ma czasów. Się w akademiku blogi Ticala na głos czytało.
 4. 1 point
  @Shaker - pamiętam jakieś jasełka chyba ktoś tam napisał To zarzucam dla odmiany przypomnienie świąteczne Jingle Radia Zet z lat 1991-2015 - też bardzo dobrze kojarzą mi się ze świętami. Mniej więcej do 2010 roku często na święta był śnieg i dobry klimat się robił jak jeździło się samochodem za prezentami i słuchało radia.

Announcements

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.