Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/25/18 in all areas

  1. 1 point
    Nie chcesz wymyślić... Powodów może być wiele. Zarzucę Ci podstawowe potrzeby jakie możesz w tej sytuacji mieć: Jej szacunku w stosunku do Ciebie. Bycia dostrzeżonym, uwzględnionym w jej planach. Zrozumienia i zaufania między wami. Poczucia więzi między wami. Odpowiedniej atencji jej strony. Zapewnienia towarzystwa. Można by tak długo wymieniać. Niemniej na pewno nie jest tak, że rusza Cię to absolutnie bez żadnego powodu, tak nie dzieje się nigdy. Czegoś w tej relacji musi Ci brakować. Podobnie sytuacja ma się z Twoją dziewczyną, wyjścia na imprezę to też forma realizacji jakiejś jej niezaspokojonej potrzeby. Może oderwania się, może braku kontroli, może fizyczna... tego nie wiem.
  2. 1 point
    Dzięki za odpowiedź Tak to chyba wygląda jak opisałeś. Czy to ta jedyna? Raczej nie. Po prostu przez to że tak dużo ze sobą czasu spędziliśmy to stało się naturalne by popchnąć sprawy do przodu. No ale jak się nie da to trudno. Gryzie mnie to że nie zamierza szczerze gadać (sama twierdziła że jesteśmy przyjaciółmi). Ale chyba tak jak mówisz Al, muszę to przyjąć ze spokojem i tak się wobec niej teraz zachowuję: nie chce gadać - trudno. Czyli fokus na inne dziewczyny. W sumie jest jedna która mi się od dawna podoba.. Ma mnie za k*tasa ale chyba mnie mimo wszystko jeszcze lubi
  3. 1 point
    Hmm... na moje oko wygląda to tak, że wpadłeś w friendzone, z którego ciężko będzie Ci wyjść. Ją myślę, że ją w zupełności satysfakcjonowała ta relacja, mogłeś być też taką bezpieczną przystanią, kołem ratunkowym jak by nic ciekawszego nigdy się nie trafiło (to w najlepszym wypadku). Teraz się miga nie dlatego, że coś też by chciała więcej, tylko nie chce Cię stracić, a za bardzo iść z Tobą do łóżka też nie. Takie relacje bardzo ciężko przeramować, dużo mniej energii włożysz w poznanie i poderwanie nowej dziewczyny, więc jeśli się nie zakochałeś to proponuję sobie odpuścić. Jeśli jednak to ta jedyna, wyjątkowa i niepowtarzalna... To przede wszystkim przestań się zachowywać jak kolega, a zacznij ją uwodzić. Przyjmij jej nie zdecydowanie ze spokojem i dalej utrzymuj kontakt, spotykaj się. Musisz stać się w jej oczach atrakcyjny. I tutaj znowu się kłaniają inne laski. Myślę, że niegroźny flirt na jej oczach by trochę pomógł, lekkie ochłodzenie relacji itd. Tylko nie przesadź bo tu i tak jest bardzo zimno. Więc na zmianę podrzewasz (flirt z nią i innymi kobietami na jej oczach) i chłodzisz (nie odzywasz się kilka dni) atmosferę. Powodzenia!

Announcements

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.