Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/09/18 in all areas

 1. 2 points
  Najlepiej byłoby wyjaśnić teściowej, że jesteście dorośli i możecie układać życie jak wam się podoba jednak to może być ciut za mało więc proponowałbym przytakiwac jej z uśmiechem na ustach i robić po prostu swoje.
 2. 1 point
  Często takie wpierdalanie się w związek może skończyć się bardzo źle. Kropla drąży skałę, aż w końcu miarka się przebierze i bajka się skończy. Ja zawsze staram się odcinać osoby trzecie od związków. Chcesz okej, możesz mi doradzić i coś zaproponować. Ale jak mi przychodzisz na chatę i zaczynasz robić remont po swojemu mając w dupie moje zdanie - no to przykro mi, lecisz na kopach
 3. 1 point
  Najwidoczniej szanowna teściowa żyje we własnym świecie. Jesteście dorośli. Uważam, że jeśli dogadujecie się ze sobą to zdania innych owszem możecie wysłuchać, ale róbcie po swojemu. Rodzice niestety często tak mają, że ciężko odciąć im pępowinę. Twoja żona powinna dać mamie do zrozumienia, że dzieckiem już nie jest i sama potrafi się o siebie zatroszczyć, tudzież ma od tego męża czyli Ciebie. Możecie też spróbować po prostu nie opowiadać jej "kontrowersyjnych" wątków. Człowiek często im mniej wie, tym spokojniej śpi.
 4. 1 point
  W sumie to bez roznicy. Trzeba dzialac tak, zeby fabula miala drugorzedne znaczenie;) No, thefreakshield mnie uprzedzil

Announcements

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.