Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/08/18 in all areas

 1. 1 point
  Pamiętaj, niezależnie jaki film ale ważne by przez te pierwsze 15 minut nie zanudzał, potem i tak człowiek już nie będzie pamiętał o czym było, z wiadomych względów
 2. 1 point
  Kilka panien to mniejsza spina fakt i dobra alternatywa.Pasja i zajmowanie czasu rownież.Jednak ważne by umieć z nimi coś ugrać, zrobić tak by inwestowały wiecej niż koles, by myślały o facecie.Co z tego że facet pozna piec lasek i numery weźmie skoro sie napina gdy mu laska nie odpisuje.Sądze że podstaw u kolegi brak plus pewności.
 3. 1 point
  A ja bym nie przesadzał, że jak chłopak zacznie chodzić na siłownię, grać w szachy, zbierać znaczki i będzie miał cały zawalony dzień zajęciami to zmniejszy mu się ciśnienie co do kobiet, czy zwiększy pewność siebie. Pasje są fajne bo dają temat do rozmów, zwiększają wartość w oczach kobiet i masz dzięki nim swój świat w który możesz uciekać. Pewność siebie z kobietami jednak zdobywasz poprzez obcowanie z nimi i różnego rodzaju sukcesy na polu damsko-męskim. Poznawaj ich jak najwięcej, najlepiej umawiaj się z kilkoma w ciągu dnia, wtedy ciśnienie jest małe bo są alternatywy (jak ktoś tu zauważył). Co jednak najważniejsze: NIE IDEALIZUJ JEJ od razu na początku znajomości. Ochłoń wyszukaj jej wady, dopuść do siebie myśl, że wcale nie jest taka idealna, to też Ci pomoże. Ta pierwsza rzadko jest tą ostatnią, pamiętaj o tym
 4. 1 point
  Tak jak wyżej, to przechodzi wraz z "doświadczeniem". Chociaż niektómrym szybciej, innym wolniej - zależy od charakteru. Moim zdaniem wynika to poniekąd z pewności siebie. Po prostu musisz czuć się dobrze sam ze sobą, bez potrzeby potwierdzania tego z zewnątrz. Czyli im więcej robisz rzeczy, które sprawiają Ci frajdę i się w nich rozwijasz, tym mniej spinasz się czynnikami zewnętrznymi, tudzież laskami.
 5. 1 point
  No tak.. każdy to kiedyś przerabiał i ile nerwów było oj Na samym początku gratulacje, że chociaż wziąłeś ten numer bo to zawsze już jest krok ku rozwinięciu relacji. Masz jakieś pasje, zainteresowania? Ona przecież nie jest dla Ciebie całym życiem, chłopie.
 6. 1 point
  Bycie potrzebującym to stan wewnętrzny nad którym musisz popracować, a Twoje zachowanie to jego manifestacja. Spinasz się, ponieważ nie masz dla niej żadnej alternatywy i zbyt dużo czasu masz na myślenie o tym, a mógłbyś ten czas efektywniej wykorzystać. Pracuj nad sobą i jakością swojego życia, poznawaj kobiety, a Twoje zachowanie powinno pójść w dobrym kierunku.

Announcements

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.