Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/07/18 in all areas

 1. 1 point
  Hej, na wszystko przyjdzie czas, w miarę rozwoju forum będziemy dodawać nowe podkategorie. Tymczasem niech najpierw manosfera zapełni się tematami. Przyjmijmy, że forum z dużą liczbą wyspecjalizowanych, niezapełnionych kategorii bardziej straszy niż zachęca. Na razie zakładajcie tematy w ogólnych działach. Gdy zajdzie potrzeba stworzymy nowe kategorie i przeniesiemy tam tematy. Dzięki za sugestie.
 2. 1 point
  Popieram przedmówców.Nie powinieneś myśleć ani przejmować sie tym że jesteś prawiczkiem.Lepiej to zaakceptuj.Zaakceptuj siebie i nie szukaj swych wad.Zacznij widzieć swoje mocne strony.Nie wady.. Wiadomo łatwo sie mówi, ale z racji tego ze ciagle o tym myslisz tracisz pewność siebie,dlatego tworzysz w głowie swoista blokadę bo czujesz że możesz zostać wyśmiany, obgadany.Brakuje ci takiej podstawowej pewności siebie.Może to wynika z obawy przed wpadką i odpowiedzialnością z tym zwiazaną? Jak to jest?.Staraj sie mieć w nosie opinie innych czy kobiet czy facetów.Zamiast analizować to poprostu zrób to na co masz ochote.Wyjdz ze trefy komfortu.Jak? Mi sie wydaje że powinieneś może zmienić otoczenie, poznać nowych znajomych.Działać, praktykować..Mniej analizować.
 3. 1 point
  Po pierwsze proponuję pracę nad postawą przepraszającą, bo widać po Twoim poście, że nie jesteś zbyt pewny siebie i starasz się nie zawadzać. Nikt Cię nie zbanuje za dodawanie postów w nieodpowiednim miejscu ani nie zrobi Ci z tego powodu jakichś nieprzyjemności, a ewentualnie pouczy i przeniesie post we właściwe miejsce. Według mnie, nie ma nic złego w byciu prawiczkiem w Twoim wieku i nie masz się czego wstydzić. Jeśli masz opory to staraj się je kolejno, powoli przełamywać. Najlepsza jest metoda małych kroków i konsekwentnego parcia naprzód z postawionym sobie celem.
 4. 1 point
  Tak jest dla Ciebie szansa i nie ma sensu zamartwiać się tym, że jesteś prawiczkiem. Lepiej jest skupić się na tym czego chcesz od świata, a nie ta tym czego nie masz, bo wtedy kierujesz swoją energię na odpowiednie tory. Podstawowy błąd, który notorycznie robisz jest po prostu brak wytrwałości. Wystarczy zmienić kolejność, czyli dużo robić, ale i dużo czytać. Wybacz jestem fanem dobrej książki .Niekoniecznie Twoimi wyborami mają być podręczniki PUA, ale różnorodna literatura, wtedy staniesz się bardziej wszechstronnym człowiekiem, co jest na plus z kobietami. Co do Twojej wewnętrznej blokady, to nie wiem za bardzo o co Ci chodzi, bo słowa "nie umiem przejść dalej w sensie z większą eskalacją dotyku bez ubrań.", nie za bardzo mi dużo mówią. Przeważnie jak odpowiednio napalisz się z kobietą i zrzucicie ubrania, to można jedynie napotkać opory ze strony kobiet, ale faceta? Czy ty na pewno zadałeś sobie pytanie czego od tych kobiet oczekujesz? Warto być wyluzowanym w takich sprawach i bez większego nacisku robić swoje i nie przejmować się opinią kobiety, a ujrzysz rezultaty.
 5. 1 point
  A ja bym nie przesadzał, że jak chłopak zacznie chodzić na siłownię, grać w szachy, zbierać znaczki i będzie miał cały zawalony dzień zajęciami to zmniejszy mu się ciśnienie co do kobiet, czy zwiększy pewność siebie. Pasje są fajne bo dają temat do rozmów, zwiększają wartość w oczach kobiet i masz dzięki nim swój świat w który możesz uciekać. Pewność siebie z kobietami jednak zdobywasz poprzez obcowanie z nimi i różnego rodzaju sukcesy na polu damsko-męskim. Poznawaj ich jak najwięcej, najlepiej umawiaj się z kilkoma w ciągu dnia, wtedy ciśnienie jest małe bo są alternatywy (jak ktoś tu zauważył). Co jednak najważniejsze: NIE IDEALIZUJ JEJ od razu na początku znajomości. Ochłoń wyszukaj jej wady, dopuść do siebie myśl, że wcale nie jest taka idealna, to też Ci pomoże. Ta pierwsza rzadko jest tą ostatnią, pamiętaj o tym

Announcements

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.