Jump to content
 • entries
  8
 • comments
  10
 • views
  1869

Konsekwencje niespójności

man-2546791_960_720.jpg

Cześć Dzieciaczki!

 

Tym razem postaram się wyłożyć problem i coś na niego zaradzić. Problem ten odpowiada za lwią część nieudanych na starcie akcji i wiele spieprzonych relacji.

Tradycyjnie proszę o zgłaszanie mi w wiadomościach błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i stylistycznych. Zostaną one poprawione.

 

 1. OSTRZEŻENIE

Wpis zawiera przemyślenia autora, a nie prawdę objawioną. Jeśli myślisz inaczej, pierdolnij się w czoło!

 

 1. OSTRZEŻENIE

Wpis zawiera dużo nawiązań do postaci z forum, są one mniej lub bardziej przypadkowe. Jeśli masz z tym problem, patrz drugie (część po przecinku) zdanie ostrzeżenia numer 1.

 

W czym rzecz? Problem pojawia się na samym początku interakcji z kobietą, a nawet już wcześniej. I nie jest nim ani negatywne nastawienie kobiet do was w chwili podejścia, ani wasz wygląd, ani wzrost, ani stan majątkowy, ani poziom rozwoju osobistego, ani nawet poziom cukru. Ale Dobrodzieju przecież jest: Daniel, Słodzenie, 185cm, Mieszki w portfelu, trenerzy uwodzenia (te podłe Hieny), wolna wola kobiet (zaakceptujcie wreszcie to, że ją mają), narastająca frustracja, pryszcze na twarzy, nadwaga, rządy (tu wstaw swoje znienawidzone ugrupowanie), klęska głodu w Kambodży, Żydzi z niższych warstw społecznych i inne problemy pierwszego świata... Od tego mamy tu cały sztab ekspertów (serdecznie pozdrawiam mini czat).

 

Największym problemem jest niezgranie podejmowanych starań z oczekiwanymi rezultatami.

 

Przykładowo:

 • Chcesz zbudować trwały związek, ale dziewczyny szukasz wśród takich, które chcą się zabawić lub zgrywasz cwaniaka-ruchacza przed taką, która przejawia chęci na ten związek.
 • Chcesz zaliczyć panienkę, wkurwiasz się, że jest łatwa i traktuje Ciebie tak jak Ty ją (przedmiotowo).
 • Liczysz na relację bez zobowiązań, stosujesz taki sam podryw, jaki byś zastosował, gdybyś szukał związku (dotyczy też innych konfiguracji).
 • Stosujesz jeden jedyny słuszny schemat podrywu do osiągania różnych celów, jeśli działa jesteś super podrywaczem, a jeśli zawodzi, wmawiasz sobie, że to wina społeczeństwa.

 

Dobrze istotę problemu chyba nakreśliłem. Teraz kilka porad jak go zminimalizować i podnieść swoją skuteczność. Nie obejdzie się bez uprzedniego poukładania sobie pewnych kwestii w głowie:

 • Zastanów się, na jakiej relacji (LTR,FF,ONS) obecnie zależy Ci najbardziej.
 • Nie oszukuj się, tylko dobrze nad tym przysiądź.
 • Następnie przemyśl, gdzie możesz spotkać kobiety, które nie dość, że spełniają Twoje wymagania, to jeszcze będzie prawdopodobne, że zainteresują się Tobą.
 • Jeśli wyszło Ci, że nigdzie, to puknij się w czoło i wykasuj badoo i tindera, bo tam wbrew pozorom Twoje szanse są mniejsze niż gdziekolwiek indziej.
 • Nie gódź się na bylejakość!
 • Gdy już dorwiesz potencjalną partnerkę, od początku do końca prowadź relacje SPÓJNIE ze sobą i celem, jaki sobie założyłeś, jednocześnie dopuszczając myśl porażki.
 • Ważne! Sugerowanie się każdym słowem kobiety, jak prawdą objawioną źle się kończy.
 • Za którymś razem Ci się uda!
 • Ciesz się i świętuj!

 

Skąd wiem? Sam przez to przechodziłem i sprzedaję wam swoje przemyślenia, które przetestowałem na sobie i mi pomogły. Walczmy z niespójnością! Niespójność niszczy ludzi...

 

Jeśli myśleliście, że dam wam gotowe schematy jak prowadzić podryw na poszczególne typy relacji to sorry, nie dam wam, pomyślcie nad tym sami. Najpierw jednak zgrajcie ze sobą zachowanie, myślenie i uczucia, bo bez tego będzie wam ciężko żyć.

 

Pozdrawiam i Polecam:

Dobrodziej z Północy

 0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.