Jump to content
 • Announcements

  • David Durden

   Witaj!   02/03/18

   Witaj na forum dla osób, które chcą stawać się coraz lepszą wersją siebie. U nas dowiesz się jak poderwać dziewczynę, jak poderwać faceta i porozmawiasz na tematy związane z the red pill. Ponadto będziesz mógł podzielić się z innymi swoją pasją, poznać ciekawe osoby, jak również założyć własnego bloga i tam dzielić się swoimi przemyśleniami. Wszystkie opcje naszego forum, dostępne dopiero po zalogowaniu!

Mendoza

Moderator
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Mendoza

 1. O żesz w morde, Gratulacje! Jak poszło?
 2. Nigdy nie sprawdzałem, ale z ciekawości policzyłem ile wychodzi na jedną takąTortille. 80g owsianki - 300 kcal 10 g masła orzechowego - 130 kcal 1 banan - 90 kcal 1 Tortilla 100 gram - 320 kcal Kapka Syropu do smaku (jakies 10 gram) 30 kcal na sytego jeszcze czekoladowe białko: 20 g - 70 kcal Co daje jakieś 940 kalorii. (Co wydaje mi się dużo, nie wiem czy dobrze policzyłem). Zjadam takie dwie - trzy w pracy i mam spokój w żołądku do ok 16 godziny.
 3. Też miałem z tym problem, nie miałem czasu albo mi się nie chciało. Więc śniadanie w 5 minut robi się po Mondozosku tak: Zaopatrzyć się wcześniej w banany, owsiankę (taką drobną), masło orzechowe, syrop klonowy (lub jakiś słodzik), placki do Duruma (duże) i folię aluminiową. Rano zagotowaną wodę wlewamy do małej miseczki (tak ze 100 ml), rozpuszczamy w tym dużą łyżkę masła orzechowego (10 sekund mieszania) wsypujemy owsiankę, troszkę soli i do smaku syrop klonowy. Owsianki wsypać na tyle, by wypiła całą wodę i była w miarę gęsta lepna masa. Na dwa listki folii kładziemy placem Duruma, na środek wrzucamy z ręki pokrojonego banana (na faście), do tego łyżką nakładamy owsiankę, jakoś tą masę mniej więcej podłużnie formujemy i zawijamy. Trzy takie "Tortille" starczają na cały dzień pracy i jest się pełnym. Można też dorzucić jogurta, inne owoce, wczorajszy makaron, ryż, kurczaka, tuńczyka, szprotki no co tylko się znajdzie i jest szama. Można zamiast wrzątku podgrzać mleko z masłem orzechowym w mikrofali i dopiero zasadzić tam owsiankę.
 4. Co tam takiego arcyciekawego ostatnio oczami wszamaliście? Pisać proszę
 5. W przypływie nieoczekiwanej kreatywności kupiłem kilka narzędzi i wyprodukowałem swojego pierwszego ballanceboarda
×