Manobook

Bądź z nami na bieżąco!

MANOSFERA.PL to zgromadzenie pasjonatów relacji damsko-męskich, rozwoju osobistego oraz zarabiania pieniędzy. Raj dla osób, które w swoim życiu poszukują czegoś więcej, a do tej pory nie potrafiły tego osiągnąć. Rejestrując się, dołączasz do ekskluzywnego świata prawdziwych mężczyzn z cygarami w dłoniach, którzy kierując się swoim wieloletnim doświadczeniem, wskażą ci odpowiednią drogę.

Znajdziesz tu wszystko to, co zawsze chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać. Rozgość się, nasz kelner za chwilę przyniesie Jacka Danielsa do twojej loży!

Znaczenie nazwy portalu: Manosfera = złożona z MRA (men's right activists), PUA (pick-up artists) i MGTOW (men going their own way), zakorzeniona w tradycyjnej męskości i męskich wzorcach. Miejsce w którym feministki płacą za wstęp, a reszta wchodzi za darmo.

Regulamin forum Manosfera.pl

1. Rejestrując się na forum zobowiązujesz się do tego iż ukończyłeś 18 lat oraz do przestrzegania niniejszego regulaminu.

2. Właścicielem portalu jest David Durden.

3. Moderatorami forum są:
Ten Mendoza
Dobrodziej z Północy
Al B.
gen

4. Będąc zarejestrowanym użytkownikiem:

a) Przestrzegaj kultury osobistej. Wulgaryzmy nie są zabronione, ale jak już ich używasz, to tylko do podkreślania emocji. Nie rzucaj mięsem na prawo i lewo.

b) Obowiązuje zakaz obrażania: mniejszości seksualnych, religijnych, narodowościowych, rasowych. Takie wpisy będą usuwane ze względu na przepisy prawa.

c) Zakaz: złośliwego krytykowania, wyśmiewania, obrażania. Jak widzisz, że ktoś pisze głupoty, które nie łamią regulaminu, to odpowiedz konstruktywną krytyką, a jak to nie pomaga, to daj sobie spokój z czytaniem danego użytkownika.

UWAGA: portal jest przeznaczony typowo dla mężczyzn, niektóre porady mogą przyjmować twardy charakter - mają one na celu tylko i wyłącznie twoje dobro.

d) Możesz zamieszczać krótkie informacje w mini-czacie.

e) Handlowanie na forum różnymi materiałami/kursami z szeroko pojętego rozwoju osobistego surowo zabronione.

f) Zakaz jest nadmiernego "SPAMU". Każdy użytkownik, który spamuje, zostanie usunięty z portalu.

g) Obowiązuje zakaz wrzucania na portal cudzych materiałów, bez podanego źródła oraz łamanie praw autorskich.

h) Obowiązuje zakaz wrzucania reklam do płatnych materiałów. Jeśli chcesz się zareklamować lub swój produkt, to skontaktuj się z Administratorem forum.

i) Zakaz jest wrzucania zdjęć oraz danych osobowych: imion i nazwisk, maili po których można zidentyfikować osoby trzecie, które sobie tego nie życzą.

j) Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Wspieramy się nawzajem.

k) Zakaz publicznego udostępniania prywatnych korespondencji. Jeśli ktoś Ci naubliżał na priv, to zrób screen i podeślij do moderatora.

5. Właściciele nie odpowiadają za treści umieszczane przez zarejestrowanych użytkowników portalu.

6. Informacje o powodzie usunięcia z portalu znajdziesz tu: BANY I OSTRZEŻENIA

7. Administrator/Moderator nie może usunąć użytkownika bez podania konkretnej przyczyny.

8. Nie ma możliwości usunięcia konta na życzenie, przemyśl więc rejestrację. Jeśli już jesteś aktywnym użytkownikiem, możesz zostać jedynie zbanowany, jednak twoje konto pozostanie na portalu.

9. Na portalu dopuszcza się podawanie linków do swoich witryn w polu "O mnie" oraz w sygnaturze na forum. Wyjątek stanowią bezpośrednie odnośniki do materiałów płatnych - patrz p. 4e.

10. Gdy forma reklamy działalności danej osoby (np. trenera) zacznie przybierać na sile i stanie się uciążliwa dla innych, Administracja zastrzega sobie prawo do zablokowania możliwości linkowania do jakichkolwiek witryn/materiałów tej osoby.

11. Tematem przewodnim portalu są relacje damsko-męskie, rozwój osobisty i pieniądze. Odbieganie od tematyki portalu w odpowiednich działach jest dozwolone.

12. Filar relacji damsko-męskich na portalu dotyczy REALNEGO poznawania kobiet. Usuwane będą posty i tematy odnośnie tego jak podrywać na Tinderze, Badoo i podobnych aplikacjach.

Dla sprostowania: jeśli poznałeś kobietę przez internet i masz problem np. po pierwszym spotkaniu się z nią - wtedy taki temat jest dozwolony. Wszelkie inne tematy na temat Tindera i podrywu przez internet nie będą tolerowane. Jesteśmy tu by posiąść wiedzę i wyjść na zewnątrz, a nie żeby posiąść wiedzę i dalej siedzieć przy komputerach.

13. Dział wtajemniczonych jest dostępny dla użytkowników, którzy:

a) uzyskali ponad 500 punktów pomocy na forum
b) dla administracji strony, w tym moderatorów
c) dla użytkowników posiądających rangę Old School lub Zasłużony
d) dla patronów portalu od progu 50 PLN wzwyż

Nowe w zaawansowanych

Panel Użytkownika

Teraz na forum:

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com