Manobook

Bądź z nami na bieżąco!

 Witaj na Manosferze. Jeśli chcesz poszerzać swoją wiedzę na temat relacji damsko-męskich, rozwoju osobistego lub zastanawiasz się jak poderwać dziewczynę, to jesteś w dobrym miejscu. Z nami szybko ruszysz naprzód. 

Pełna zawartość portalu dostępna dopiero po rejestracji!
(Komentarze, Miniczat, Download etc.)

Jeszcze trochę cierpliwości. Już prawie mamy nową Manosferę.
Oceń wpis
(10 głosów)

Opowiem Ci historię pewnej znajomości. Przelotna relacja z przed przeszło czterech lat. Dawne dzieje. Był to okres w którym, wierzcie lub nie, nie udzielałem się aktywnie w żadnej społeczności typu naszej. Był to rok gdy postanowiłem zrobić sobie detoks od wszelkiego rozwoju osobistego, sekretnych stowarzyszeń uwodzicieli oraz wszelkiej maści złotych biznesów z zerowym wkładem własnym. Tak działałem wtedy na własną rękę, bez wsparcia. Jeśli uważasz, że celowo przybieram pewną pozę czy maskę, to nie mam takiego zamiaru. Zwalmy to na mój siermiężny styl pisania. Tyle słowem wstępu.

Oceń wpis
(12 głosów)

Na tym ziemskim padole, za siedmioma lasami, rzekami i górami (tak jak to w bajkach zwykle bywa), w zamku Dziadhesis zamieszkałym przez arystokracyję grecką, żył sobie pewien książę. Książę ten, jako zarazem dzielny rycerz, odznaczał się niesamowitą cechą. Cecha ta wyróżniała go spośród innych greckich rycerzy - bowiem, w czasie wojen i przebywania w męskich obozowiskach, nie interesowało go obcowanie z kompanami swojej doli i niedoli. Książę nasz wówczas pościł i... tęsknił do dupeczek. tfu - księżniczek.

Oceń wpis
(11 głosów)

    Zauważyłeś ją na przystanku autobusowym. Jest to urocza dziewczyna, która dyskretnie na Ciebie spogląda. Ma na sobie smukłą, elegancką czarną sukienkę. Jej piękne nogi są okryte jasnymi rajstopami. Na głowie ma malutki, czarny kobiecy kapelusz, który przykrywa lśniące, długie włosy o kolorze czystego, jasnego brązu. Jej sylwetka jest zgodna z Twoim ideałem. Jeśli chodzi o jej oczy,  to ich po prostu się nie da opisać. Tak uroczej kobiety dawno nie widziałeś.

Oceń wpis
(49 głosów)

Cześć!

Dawno nie pisałem u Was, ale jako mam ostatnio piszę sporo nowych artykułów to stwierdziłem, że fajnie będzie się podzielic :)
Zapraszam was do : "Największe błędy popełnianie w klubie" ;) 

Każdemu z nas trafiła się sytuacja, w której podszedł do dziewczyny i dostał zlewkę, albo po prostu po chwili coś poszło nie tak. Czy mamy świadomość swoich błędów, a jeżeli tak, to czy coś z tym robimy?
Dlaczego musi być tak że tracimy tak dużo okazji do poznawania nowych kobiet z pozornie głupich powodów. Np to, że nie uśmiechnąłeś się do niej lub za długo stałeś obok niej w klubie.

Oceń wpis
(41 głosów)

„Chłopak 27 lat ,raczej brzydki, chudy,zawsze wesoły i uśmiechnięty,z reguły cichy i spokojny szuka towarzyszki do wspólnych spacerów ,wyjść do kina czy klubu,spotkań przy kawie lub po prostu do pogadania”„Chłopak 27 lat ,raczej brzydki, chudy,zawsze wesoły i uśmiechnięty,z reguły cichy i spokojny szuka towarzyszki do wspólnych spacerów ,wyjść do kina czy klubu,spotkań przy kawie lub po prostu do pogadania”

Archiwum strony głównej

Nowe w zaawansowanych

Panel Użytkownika

Teraz na forum:

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com