Manobook

Bądź z nami na bieżąco!

file Dziewczyna potrzebuje bardzo dużo czasu

Więcej
1 tydzień 2 dni temu - 1 tydzień 2 dni temu #1136 przez guzik88
guzik88 stworzył temat: Dziewczyna potrzebuje bardzo dużo czasu
Hej,

Trafiłem ostatnio na pannę, która już przed pierwszym razem uprzedziła mnie, że z nią "trzeba się trochę pomęczyć" i powiem wprost, nie daje rady na takim dystansie...
Godzina, półtorej to jednak ponad moje możliwości, dlatego ostatecznie zostają mi wprawne palce i usta, a i to czasem nie wystarcza (pomimo, że ma skurcze, drży, wbija we mnie paznokcie itp). Irytuje mnie to trochę, że po godzinie walki (dosłownie) okazuje się, że jednak "jest bardzo przyjemnie, ale chyba nic z tego".
Dziewczyna nie jest dziewicą, twierdzi, że miała trochę przygód, ale wydaje mi się, że trochę koloryzuje z tymi swoimi przygodami, nie wiem, może się wstydzi? Zdziwiło mnie, gdy jak pojechałem z nią trochę "mocniej" i gdy ją jak zapytałem, czy boli dostałem odpowiedź w stylu "hmmm nie, chyba nie, może tak ma być? nie wiem", zupełnie jakby pierwszy raz spotkała się z czymś takim.
Zauważyłem też i ostatnio nawet dałem po sobie poznać, że moja przyjemność schodzi trochę na dalszy plan. Napociłem się, namachałem palcami i językiem, ale nic z tego nie wyszło ostatecznie, nawet nie było sensu nakładać gumy bo nastrój i całe pożądanie nagle prysło. Zaczęła pytać się nawet czy obraziłem, a ja po prostu się ubrałem i zacząłem myśleć o tym wszystkim z lekkim wkurwem na twarzy (nie na pokaz, po prostu nie ukrywałem tego).
OK, fajnie dawać jej przyjemność, ale do licha, 80% wysiłku jaki podejmujemy dotyczy jej i temu jak zrobić jej dobrze. Nie mówię, że nie mam przy tym żadnej korzyści bo też zazwyczaj kończę, ale wygląda to tak jakby był to jedynie przypadkowy skutek uboczny, gdzieś w trakcie tej całej zabawy z nią. Czasem np. podczas zabaw oralnych gdy się staram, ale nic z tego nie wychodzi, kończymy zrezygnowani, ona nigdy, poza przytulaniem i całowaniem nie przejmuje inicjatywy, twierdzi wręcz że jestem mocno dominujący. Serio, pierwsze słyszę...

Nie wiem co jest, do tej pory nie miałem nigdy problemów na tej płaszczyźnie. Póki co ona tłumaczy to tym, że musimy się lepiej poznać, że nigdy nie była z nikim na dłużej i w sumie wydaje się jej, że sytuacja może się poprawić jak pobędziemy razem przez dłuższy czas. Szczerze w to wątpię i zastanawiam się, jakie to może mieć długofalowe skutki. Seks powinien raczej cementować układ, a tu mam wrażenie rozpieprza go niczym młot pneumatyczny.
Mieliście podobne przypadki, możecie coś doradzić? Czy zamiast mówić jak do tej pory, że "nic się nie dzieje", po prostu powiedzieć jej w cztery oczy mniej więcej to co tu napisałem?

PS: przyznała mi się, że kiedy nie ma nikogo często "wyręcza" się sama...

los guzikos
Ostatnio zmieniany: 1 tydzień 2 dni temu przez guzik88.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 tydzień 2 dni temu #1137 przez Al B.
Al B. odpowiedział w temacie: Dziewczyna potrzebuje bardzo dużo czasu
Długofalowe skutki będą takie, że będziesz o ile już nie jesteś sfrustrowany. Podstawowe pytanie, czy ona też robi coś w tym kierunku, żeby Ci to zadanie ułatwić? Rozmawiacie o tym co lubi? Otwiera się przed Tobą? Orgazm kobiety jest w głowie, pamiętaj. Twierdzisz, że Ci się to nie zdarzało i problem jest z nią, więc pominę sugestie, że musisz się podszkolić jako kochanek może.

Co mogę doradzić? Spróbuj się z nią kochać na dwa różne skrajne sposoby i zobacz co da lepszy efekt i w tym kierunku zmierzaj. Jednego dnia zrób jej rozuźniający masaż, puść jakiś smooth jazz, bądź delikatny i czuły. Innego zwiąż ją i zerżnij jak nikt nigdy na ostro.

Guzik w seksie biorą udział dwie osoby i jeśli nie zauważysz, żadnych starań osby drugiej i przerzucanie całej odpowiedzialności na Ciebie to sobie odpuść bo presja i frustracja Cie wykończą.

Więcej
1 tydzień 2 dni temu - 1 tydzień 2 dni temu #1138 przez guzik88
guzik88 odpowiedział w temacie: Dziewczyna potrzebuje bardzo dużo czasu
Al B, co masz na myśli mówiąc o ułatwianiu mi tego? Nie wiem czy myślimy o tym samym, ale czasem podpowiada mi co i jak robić. O tym co lubi i jak też rozmawialiśmy. Przyznała mi, że zawsze ma jeden moment kiedy jest bardzo blisko i gdy coś wtedy pójdzie nie tak (za wolno, za szybko, mocno/słabo itp), nie jest już w stanie dojść. Ogólnie jest nieśmiała i raczej wstydliwa w tematach seksu, nigdy nie miała partnera na dłużej z tego co wywnioskowałem, może faktycznie brakuje jej zacieśnienia relacji?
Jakkolwiek brzmi to trochę pysznie to nie mam sobie nic do zarzucenia. Nie jestem może kochankiem stulecia i nie potrafię siedzieć na pannie przez godzinę, ale spokojnie mieszczę się w normie, a może nawet jedną nogą poza nią wychodzę ;) . Przynajmniej poprzednie doświadczenia i to co słyszałem od dziewczyn pozwala mi tak twierdzić.

Były masaże (a trochę się znam na tym), olejki, świeczki, gwiazdy, muzyka, wino, były też ostrzejsze wejścia, ale generalnie nie zauważyłem istotnej różnicy, czasem dochodzi w najbardziej prozaicznych sytuacjach bez całej tej otoczki. Bez względu na charakter gry wstępnej jedno jest niezmienne - dziewczyna , jak żadna inna, jest wyjątkowo mokra i napalona :-) Szkoda, tylko że później źródełko szybko wysycha...
Obawiam się, że problem może leżeć w niej, w jej psychice bo tak długi czas potrzebny na osiągnięcie orgazmu nie wydaje mi się normalną sytuacją. Do seksuologa przecież jej nie wyślę...

Ja chyba nie trafię normalnej laski, jak nie kompleksy to kłamstwa albo zdrowie lub problemy psychiczne, teraz seksualność, co się qrwa dzieje z tymi kobietami :/

los guzikos
Ostatnio zmieniany: 1 tydzień 2 dni temu przez guzik88.

Więcej
1 tydzień 2 dni temu #1139 przez 18kubba
18kubba odpowiedział w temacie: Dziewczyna potrzebuje bardzo dużo czasu
problem z kłodą ? Jeśłi piszesz że troche panna koloryzuje z tymi przygodami to tak naprawdę może być niedoświadczona. Al.B pisze o frustracji..zgadzam się . NIe ma nic gorszego w seksie z panną jeśli Ona jest obojętna , uważasz wtedy że za słabo Ci idzie bądz Ona myśli o tym co leci w tv, znam ten ból . Dlugo z nią sypiasz? Jeśli to ,,kolejna " to nie ma co jej naprawiać bo będziesz chodził wkurwiony a Ona gdy to zauważy będzie Cie manipulowała seksem . Miałem 2 takie przypadki gdzie młode panny odpowiadały że ,,może być '',,raczej tak " , ,,nooo jak tak lubisz to może być " podczas gdy już 10 lat starsza komplementowała i rozmawiała w czasie seksu mówiąc przy tym jak ją zerznąć . Chcesz się bawić w tatusia i wychowanie córeczki pod kątem seksu , będzie to godziło Cie w pewnym momencie w męską dume . Może sie pomyle ale i do loda musisz ją strasznie zmuszać ? To godzi w męski honor gdy panna patrzy obojętnie na sterczącego kutasa :) ale takie są niektóre młode . Porozmawiaj jaki seks lubi , podkręć ją albo...podkręć i nie bzykaj . To bardzo ciężkie ale zobaczysz że napali się na CIebie i bedzie chciała seksu , może wtedy wykaże inicjatywy . Oby .Dobry seks to jest to , ale już wchodzenie w nią gdy ma oczy jakby myślała co dziś na obiad to sam opada..Pozdrawiam.

Więcej
1 tydzień 2 dni temu #1140 przez guzik88
guzik88 odpowiedział w temacie: Dziewczyna potrzebuje bardzo dużo czasu
Nie dam się manipulować seksem Stary, niech zapomni. To ona dąży do intymnych sytuacji częściej niż ja i ona bardziej się nakręca przy czym jest to tylko sam początek, kwestia rozbierania i jakichś konkretniejszych pozycji to póki co moja piłka.
Sypiam z nią mniej więcej 2-3 tygodnie, więc dość krótko. Lodzika sama z własnej woli nie robi, ale przynajmniej łapie bez zbędnej zwłoki gdzie trzeba.
Nie chcę jej wychowywać, nawet nie wiedziałbym jak. Póki co fajnie mi się z nią przebywa, kręci mnie, może faktycznie potrzebuje czasu, może faktycznie trzeba pogadać i spróbować ją bardziej otworzyć. No w każdym razie mi się nie pali...

los guzikos

Więcej
1 tydzień 1 dzień temu #1141 przez HawajczyK
HawajczyK odpowiedział w temacie: Dziewczyna potrzebuje bardzo dużo czasu
Miałem kiedyś taka kłodę...Wiecznie ja starałem się bardziej, a jej nie pasowało...

Gdybym mógł cofnąć czas to zasadziłbym kopa w pizde. Nie ta to inna. Nie ma co się katować tym bardziej, że już na początku są problemy,
Frustracja będzie narastać kolego :]

Więcej
1 tydzień 1 dzień temu #1142 przez 18kubba
18kubba odpowiedział w temacie: Dziewczyna potrzebuje bardzo dużo czasu
Frustracja , asymilacja a na koncu masturbacja . Tak może być w tym przypadku :)

Czas generowania strony: 0.301 s.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com