Manobook

Bądź z nami na bieżąco!

file HOT EAST WOMEN

Więcej
1 miesiąc 3 tygodni temu - 1 miesiąc 3 tygodni temu #1359 przez Ser Arthur Dayne
Ser Arthur Dayne stworzył temat: HOT EAST WOMEN
Bondziorno,
Panowie jakiś czas temu daliście mi rady odnośnie tej sytuacji:

Odsyłam do tego tematu, potem można czytać dalej:
manosfera.pl/forums/pytania-poczatkujacy...jak-to-rozegrac.html

Akurat wychodziłem z windy, patrzę jest! pogadaliśmy chwilę i przedstawiłem się.
Śmieszne bo szliśmy na ten sam przystanek i jechaliśmy razem nawet kilka przystanków.
Dziewczyna taka z początku nie śmiała, mało rozmowna, ale tak jakby zadowolona była z tego.
Po kilku minutach rozmowy dałem jej telefon żeby wpisała swoje dane na FB.
A ona mi wyjeżdża:
D: ale ja mam chłopaka
A: a ja mam złote rybki w akwarium - gdzieś to już słyszałem, chyba z podrywaja ( ogólnie ten tekst jeszcze mnie nie zawiódł)
D: serio???? i taki uśmiech dała :DDD
A: wpisz mi się

Wpisała się.
Akurat wyjeżdżała do Ukrainy na 3 miesiące, więc nie było możliwości umówienia się na spotkanie.
I tak się stało, że pisałem z nią trochę w wakacje, ale jakoś tak średniawo szło.
Po tych 3 miesiącach spytałem ją czy wynajmuje gdzieś indziej, napisała, że zmieniła miejsce, ale bardzo blisko mnie dalej.
No i tak pewnego razu w weekend wybieram się do biedronki, patrzę i chyba ją poznałem.
Była z koleżankami a ja ze starszym więc nie chciałem tutaj bezpośrednio do niej uderzać bo mogło to słabo wypaść.
Napisałem później do niej:
A: Chyba widziałem Cie ostatnio w biedronce ?? szperałaś coś tam przy lodówkach, jakbyś skarbu szukała ??
D:Haha, nie mogłam znaleźć warzyw

Panowie, jest problem ponieważ ona zasłania się chłopakiem, pierwszy raz wyjechała mi z chłopakiem i drugi przed napisaniem o skarbie w biedronce jak chciałem się umowić.
Znacie jakieś metody/techniki co napisać żeby się ze mną spotkała?
PS: nie wiem czy jej chłopak mieszka tu czy na Ukrainie, być może za granicą i tak tutaj się nudzi strasznie, poza tym czasami jak mieszkała u mnie w bloku wieczorem często przychodziła taka odwalona jakby z klubu wracała.
Jakieś porady?

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 3 tygodni temu przez Ser Arthur Dayne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 miesiąc 1 tydzień temu #1360 przez Lukas198820
Lukas198820 odpowiedział w temacie: HOT EAST WOMEN
Poprostu spraw by nie myślała o chłopaku.Wydaje mi sie ze to ST bo skoro sama przyjechala bez typa wiec cie testuje.Tym bardziej że do PL Ukraincy sie pchaja..Zastosuj kotwice, może trchoche podziałaj na jej wyobraźnie i miej w dupie co ona mowi.Przede wszystkim dzwon do niej i zaproponuj fajny wypad..Nie randke! Nie mów gdzie.....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.287 s.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com