Manobook

Bądź z nami na bieżąco!

file Podryw dziewczyny, w tym przypadku chyba poprzez FB.

Więcej
2 tygodni 1 dzień temu - 2 tygodni 1 dzień temu #1302 przez Młody Król
Młody Król stworzył temat: Podryw dziewczyny, w tym przypadku chyba poprzez FB.
Witam chłopaków, zagadałem w autobusie do pewnej fajnej dziewczyny, mogłem nie zrobić najlepszego wrażenia, byłem z przyjacielem który ma problemy na tle psychicznym poprzez swoje przejścia w życiu, dziwnie sie zachowywał, ale tylko na początku, dziewczyna wyraźnie go odtrącała, byliśmy dosyć wypici, ale przeprosiłem ją za niego i zacząłem nadawać jak katarynka, mówić jej o poważnych tematach, podzieliłem się z nią swoimi problemami na tle depresyjnym, ona też przyznała że ma podobne problemy i w przeszłości miała słabość do narkotyków ale już się ogarnęła i jest ok, nie była szczególnie otwarta, starałem się rozmawiać poważnie, dobierać słowa rozważnie żeby nie wyglądało to na pijacki bełkot, byłem raczej średnio ubrany w dresy, myśle że wrażenie jakiej na niej zrobiłem było chyba średnie, daleko mi było do pokazania jakiejś klasy ale też nie zachowałem się jak typowy menel, zamęczałem ją rozmowami o życiu, o problemach, wyglądała tak jakby nie chciała mnie spławić, ale z drugiej strony powiedziała coś o sobie, nie powiedziałbym że była niesamowicie poirytowana moją osobą, ani specjalnie zainteresowana. To był czysty spontan, mam nadzieje że nie jestem w jej oczach spalony jako potencjalny partner?. Można powiedzieć że przeszkodziłem jej w trakcie nauki biologii ponieważ tym się zajmowała zanim zaczęliśmy rozmowe. W trakcie naszej rozmowy napotakałem moich znajomych kolegów, którzy się ze mnie śmiali, nabijali i mnie przedrzeźniali, konsekwetnie kazałem im się odpierdolić i nazywałem ich frajerami, po pewnych czasie, komentarze ustawały i można było swobodnie pogadać. Napisałem do niej na facebooku jakąś godzine temu po rozmowie, wyślę wam zapis krótkiej rozmowy.

czesc, rozmawalismy dzisiaj w autobusie o jakby nie patrzec osobistych tematach
no cześć
wybacz ze tak znienacka sie zaatakowałem ale musiałem się poprostu wygadać, mam różne problemy a mój najlepszy przyjaciel jeszcze większe i poprostu chciałem porozmawiać z jakąś osobą postronną
ale podobało mi się jesteś naprawde spoko dziewczyną
ja się raczej nie mylę co do ludzi ?
bardzo ci przeszkodziłęm w nauce?
dziekuje
nie, nadrobie to sobie mam czas
to spoko
tak w sumie to twoje kolczyki jakoś przykuły moją uwagę, niewiem czy sobie zdajesz z tego sprawe ale rzucasz sie w oczy na kilometr
no taki mam styl ze sie rzucam haha
zadałem jej pytanie skąd jest, że mieszkam w pobliżu, co sądzi o sąsiednich miastach, odpisała że dużo jest ludzi nieogarniętych itd
co aktualnie robisz?
uczę się
niestety tak, osobiście staram się jakoś rozwijać mieć jakieś ambicje bo naprawdę towarzystwo tutaj nie jest zbyt interesujące, mój dobry ziomek o którym dzisiaj była mowa, staram się mu pomóc
wiadomość odnosiła się do jej nieprzychylnego komentarza na temat mojego miejsca zamieszkania

to może jak się uczysz napiszę innym razem co ty na to? i tak już dzisiaj ci przeszkodziłem w tym
okej
jasne, to dobranoc.
dobranoc

Jak widzicie urwałem tą rozmowe nieco szybko ponieważ nie miałem pomysłu na jej rozbudowanie, Mam 20 lat, nigdy nie miałem żadnej kobiety, jestem raczej nie pewnym siebie facetem, choć też nie jestem jakimś totalnym zamkniętym lamusem, Nie wiem jak się odnaleźć w relacjach damsko męskich, poprostu nie mam w tym temacie żadnego doświadczenia, dziewczyna ma dredy, pochwaliłem jej fryzurę w czasie rozmowy w autobusie, jest całkiem okej może 7/10 w takiej skali wyglądu?. Ma 17 lat.

Chciałbym się zapytać o jakieś pomysły, sposoby, jak tą dziewczynę zainteresować w jakikolwiek sposób, wiem że ma chłopaka, ale nie interesuje mnie to, nie boję się tego kolesia, nie wiem jaki on jest, przynajmniej jestem pewny że w razie czego bym mu bez problemu wklepał ale wiem że to nie o to chodzi. Nie ma raczej innej drogi niż facebook nachwile obecną, nie wiem czy celowo czy też nie, ale zaproszenia nie przyjęła, zdaję sobie sprawę, że instrukcji jak wyrwać tą kobietą nie da się napisać, chciałbym poznać opinię ludzi którzy w swoim życiu mieli wiele kobiet, jak wy to widzicie, wszelka krytyka, szczera opinia, jak najbardziej wysłucham, jeśli jestem spalony, trudno, pogodzę się z tym, Dzięki z góry panowie za potencjalną pomoc.
Ostatnio zmieniany: 2 tygodni 1 dzień temu przez Młody Król.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 tygodni 17 godzin temu #1304 przez David Durden
David Durden odpowiedział w temacie: Podryw dziewczyny, w tym przypadku chyba poprzez FB.
Po pierwsze wielki szacun za akcję, czasami mi tego brakuje. Co do podstaw to raczej ogranicz to chlanie, zacznij ubierać się trochę schludniej i zastanów się jak dobierasz towarzystwo. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Znajomi, którzy się śmieją tak naprawdę mają jaja wielkości porzeczek i robią sobie żarty, bo sami nie potrafią do żadnej pięknej kobity na ulicy gęby otworzyć.

Wziąłeś kontakt, odpisała. Jedyne co nie zagrało to fakt, że zamiast ją gdzieś zaprosić trochę popisałeś i tyle. Spróbuj się ustawić. To jest twoja misja. Stawiasz jaja na kowadle i próbujesz. Wejdzie - fajnie robisz swoje, nie wejdzie - trudno, to nieodłączna część gry. Masz tutaj trochę materiałów jak się umawiać / prowadzić rozmowę przez SMS-y, poczytaj.

I nie spinaj się tak. Pytasz nas o zdanie w kategorii "potencjalny partner" stary spokojnie, nie wybiegaj tak daleko. Skąd wiesz, że ta dziewczyna ci pasuje? Skąd wiesz, że chciałbyś coś więcej? Bo jest 7/10 i cię nie zlała? Luz i działaj.
Osoby które podziękowały: Dobrodziej z Północy

Więcej
2 tygodni 7 godzin temu #1305 przez tddaygame
tddaygame odpowiedział w temacie: Podryw dziewczyny, w tym przypadku chyba poprzez FB.
To co powyżej jak najbardziej +1, a dodatkowo przestań tyle pytać. Podryw na "poważne problemy" to raczej słaby pomysł, o ile nie wpadłeś jej w oko już na starcie (bo wtedy możesz gadać o czymkolwiek).

Nie pytaj, tylko zakładaj/żartuj/opowiadaj/sugeruj. I wyłącz ten swój przepraszająco-błagalny "mam nadzieję, że ci nie przeszkadzam, a jak to tylko powiedz, a zniknę, czy wszystko ok?" ton.

Ps. Skoro nawet nie zaakceptowała zaproszenia, to bym tak nie szalał z planami na przyszłość. Spróbuj umówić spotkanie.

@tddaygame - daygame w Warszawie i nie tylko - pl.blog.tddaygame.com
Osoby które podziękowały: Dobrodziej z Północy

Więcej
1 tydzień 6 dni temu #1307 przez Dobrodziej z Północy
Dobrodziej z Północy odpowiedział w temacie: Podryw dziewczyny, w tym przypadku chyba poprzez FB.
Podbijam wypowiedzi kolegów powyżej. David i Tddaygame poruszyli sprawy, które w pierwszej chwili rzuciły mi się w oczy gdy czytałem Twój temat.

Podejście jakie było takie było, najważniejsze że się przełamałeś. Sama rozmowa na FB jest mocno słaba. Stawia Ciebie w roli petenta.

Widzę teraz taką opcje:
-Zagadujesz o numer i wychodzisz z inicjatywą spotkania. Numer tel. jest tu już drugorzędny, chociaż o wiele łatwiej rozmawia się i umawia z dziewczyną rozmawiając przez telefon. Eliminujesz ryzyko komunikatu "wyświetlono", a dziewczyna musi chociaż wymyślić wymówkę żeby Cię spławić. Tak wynoszę ze swojego doświadczenia.

Cała zabawa teraz w tym, żeby zwalczyć tą postawę petenta. Wszelkie zdania: Czy masz czas..., Czy mógłbym..., Czy nie przeszkadzam..., Chciałabyś..., nie służą Twojej sprawie. Propozycja powinna być jasna i czytelna, a przekaz klarowny. O wiele większą szansę masz wysyłając jej komunikat (takie słowo, nie namawiam do pisania przez fb, wybrałbym telefon) w stylu: "Słuchaj, w piątek wybieram się tu i tu, było by miło gdybyś dołączyła, o tej i o tej będę tu i tu". Pewność siebie, zdecydowanie i przebojowość. O podawaniu alternatywnych terminów pisałem gdzieś indziej.

Nie napiszę, że może odmówić bo ma chłopaka, czy czegoś równie mało istotnego w danej chwili. Twoim zadaniem jest złożenie propozycji i ocena czy dziewczyna jest fajna, a tym co będzie dalej martw się gdy się wydarzy.

Więcej
1 tydzień 6 dni temu - 1 tydzień 6 dni temu #1310 przez Młody Król
Młody Król odpowiedział w temacie: Podryw dziewczyny, w tym przypadku chyba poprzez FB.
Dzięki wszystkim za odpowiedzi!. Przyznam że byłem konkretnie wypity podczas rozmowy z nią, zakładania tematu aż do pisania z nią. Stąd moja odwaga, ale i błędy. Niestety czarno widzę zrobienie czegokolwiek w tym przypadku, jak sobie to na spokojnie przemyślę po czasie, to zachowywałem się raczej jak spity rzep, mimo wszystko cieszę się że się tym podzieliłem, przynajmniej dowiedziałem się kilka ciekawych kwesti, będę miał na uwadze wasze wskazówki i wykorzystam na przyszłość, od teraz działam na trzeźwo, zapach alko, smutne depresyjne tematy i trudność w składaniu zdań nie wpłynie raczej dobrze na próby umówienia się. Nie będę wam zawracał głowy następnymi podobnymi tematami, napiszę nowy jak rzeczywiście dojdzie do spotkania i będę miał po nim wątpliwości. Tak jak napisałeś Dawid, wczuta u mnie jest momentami za duża, mam jakieś dziwne ciśnienie na ogarnięcie sobie kobiety, może to dlatego że mam już dwie dychy na karku i chciałbym sobie coś udowodnić, muszę wyluzować zdecydowanie.
Ostatnio zmieniany: 1 tydzień 6 dni temu przez Młody Król.

Czas generowania strony: 0.461 s.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com