Manobook

Bądź z nami na bieżąco!

file Jestem mega sztywny

Więcej
4 miesiąc 1 dzień temu #1268 przez amadeusz
amadeusz stworzył temat: Jestem mega sztywny
Z natury jestem bardzo sztywnym gościem. Zawsze zanim wyjdę muszę sprawdzić czy wyglądam dobrze, a potem idę po ulicy i czuję, że jestem poważny. Nie potrafię się wyluzować i ciągle mam "kij w dupie". Nie wiem co z tym faktem zrobić, czasami chciałbym mieć trochę bardziej "wyjebane" i po prostu iść sobie na luzie przez miasto. Ma ktoś jakiekolwiek pomysły jak zniwelować tę powagę?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 miesiąc 1 dzień temu #1269 przez 18kubba
18kubba odpowiedział w temacie: Jestem mega sztywny
Cześć. Oczywiście że jest pomysł. Musisz częściej wychodzić , musisz się trochę ,,przestresować" w różnych sytuacjach . Pobyć w jakiejś grupie , na początku będziesz czół się nieswojo i będziesz chciał znów pobyć w samotności ale jedynym wyjściem na złapanie luzu wśród ludzi jest częstsze spotykanie się ze znajomymi, to jest tak zwane nie przejmowanie się tym co o Tobie powiedzą , czy pomyślą . Każdy przez to przechodził , jedni mniej - Ci którzy od dziecka gdzieś łażą , spotykają się z kolegami . koleżankami ,drudzy którzy troszeczkę się zasiedzieli przypomina im się o poznawaniu ludzi gdy zauważą w swoim zachowaniu coś co ich nie pokoi tak jak np u Ciebie . To minie jeśli będziesz coraz częściej gdzieś wychodził. Jak gdzieś idziesz na miasto to zawsze ubierz się dobrze , ładnie tak żebyś czuł się wygodnie w tym co masz na sobie , jakieś perfumki , zacznij od wyglądu a lekko Twoja samoocena wzrośnie . to jest tylko powierzchowna zmiana ale równie bardzo ważna bo od tego co widzisz w lustrze zaczynają się Twoje myśli na temat Twojego wyglądu , siłownia również poprawiła by Twoją pewność siebie to jest nieuniknione . I tak jak wspominałem wcześniej więcej wychodź z domu ,czy to basen , czy siłownia . Chodzi o to byś był w otoczeniu ludzi , zawsze wtedy ktoś o coś zapyta, odpowiesz i to te kroczki sprawią że będziesz coraz bardziej swobodniej się czuł.
Osoby które podziękowały: David Durden

Więcej
4 miesiąc 12 godzin temu #1270 przez tddaygame
tddaygame odpowiedział w temacie: Jestem mega sztywny
Przede wszystkim zmień nastawienie z "jestem mega sztywny" na "chcę być bardziej wyluzowany".

Wyobraź sobie tego "docelowego" siebie. Co on robi? Jak idzie przez miasto? Czym się kieruje? Zastanów się, ile z tych rzeczy, które robi ten "docelowy" Ty możesz robić już dzisiaj.

A jak chcesz bardziej hardkorowe ćwiczenia, to gdzieś po necie pałęta się parę poradników jak mieć wyjebane, gdzie tam się przytula randomowe osoby, robi pompki na ulicy i takie tam. To śmieszne ćwiczenia, ale tylko ćwiczenia. Liczy się to, co jest w głowie i czemu w ogóle się przejmujesz.

Ps. Aha i muzyka. Dobra, pozytywna muzyka w słuchawkach działa cuda.

@tddaygame - daygame w Warszawie i nie tylko - pl.blog.tddaygame.com
Osoby które podziękowały: David Durden

Więcej
3 miesiąc 4 tygodni temu #1272 przez TheFreakShield
TheFreakShield odpowiedział w temacie: Jestem mega sztywny
Dodam parę słów odnośnie ubioru do tego co pisał 18kubba. Dobre, modne (nie muszą być koniecznie bardzo drogie!) ciuchy sprawią, że będziesz się bardziej sobie podobać, polubisz siebie w lustrze, a także na mieście poczujesz się o wiele lepiej. Ja np. ostatnio bardzo dużą wagę przykładam do ubioru i nawet na zwykłe spotkania z kumplami to staram się zakładać najlepsze rzeczy jakie mam. Powinieneś od tego zacząć. Możesz też pomyśleć nad zmianą fryzury by wyglądać inaczej/lepiej. Zwróć uwagę także na to, by mieć czyste buty. Od butów ponoć zaczynamy oceniać wygląd innej osoby.

Czas generowania strony: 0.328 s.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com