Manobook

Bądź z nami na bieżąco!

file jak się motywujecie?

Więcej
2 miesiąc 3 tygodni temu #1281 przez Szczepan
Szczepan stworzył temat: jak się motywujecie?
ostatnimi czasy wpadłem w straszną zamułę. pS4, imprezy- i tak juz z conajmniej pol roku. jakie macie swoje sposoby na zmotywowanie siebie do pracy nad sobą. pamietam jak przed BA robilem wszystko- nawet odkurzalem ;p, aby tylko nie siasc i nie pisac. nudzi mnie parca w ktorej sobie dorabiam, a ludzie tak dwulicowi ze nawet juz nie chce mi sie z nimi rozmawiac nawet o kawie. prywatnie, niby z panienkami jest ok, ale tez znudzilo mnie przebieranie i nawet sex tak nie rajcuje. potrzebuje tzw. kopa aby sie ogranąć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 miesiąc 3 tygodni temu #1283 przez tddaygame
tddaygame odpowiedział w temacie: jak się motywujecie?
Nikt Cię nie kopnie. Skoro Ci się podoba Twoje obecne życie i nie przeraża Cię, że za 10 lat będzie wyglądało tak samo, to nikt Cię nie zmotywuje.

@tddaygame - daygame w Warszawie i nie tylko - pl.blog.tddaygame.com
Osoby które podziękowały: Lukas198820

Więcej
2 miesiąc 3 tygodni temu #1284 przez David Durden
David Durden odpowiedział w temacie: jak się motywujecie?
Ja gdy odczuwam potrzebę motywacji to czytam, najczęściej historie ludzi którzy mnie inspirują (np. McGregor) albo oglądam moje sprawdzone filmy motywacyjne, które po mimo upływu czasu, wciąż bardzo mocno na mnie działają. Wiadomo taki filmik to tylko zapalnik, potem ten stan opada. Jednak ja wykorzystuję ten zapalnik żeby wstać i iść zrobić co mam do zrobienia. Potem już sam w sobie podtrzymuję ten stan np. rozmawiam z workiem treningowym na przemian z ciosami, jakby był prawdziwym przeciwnikiem.
Osoby które podziękowały: but_mil

Więcej
2 miesiąc 3 tygodni temu #1285 przez but_mil
but_mil odpowiedział w temacie: jak się motywujecie?
Rzadko potrafie sie zmusic do roboty na ktora nie mam ochoty, a w zajawki angazuje sie całym sercem, dlatego czesto mam problem z motywacja do rzeczy "ważniejszych". Kiedy juz naprawde dopada mnie lenistwo i w koncu przychodzi taki moment na zastosowanie ostatniej deski ratunku do wzięcia spraw w ręce, to najłatwiej mi się zmotywować, jak ustalę sobie twardy plan działania (nawet godzinowo), zapisze go i nie poddam sie w przeciągu pierwszych kilku dni. Pozniej juz wchodzi w krew i dalej cisne z koksem, nawet sie nie zastanawiając i zaczynajac to względnie lubić.

Ale to juz ostateczność, bo u mnie rządzi chaos i jestem człowiekiem, który nienawidzi planowania, rutyny, wpisywania ważnych dat w kalendarz itd. Wracając do tematu - planowanie (i ew. zapisywanie) działan i postępów, tak jakby wymusza na mnie zaangazowanie w sprawę, a jak nie wykonam zadan - czuje wyrzuty sumienia ( także zazwyczaj dla zgody z sama sobą je wykonuje).

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #1298 przez Szczepan
Szczepan odpowiedział w temacie: jak się motywujecie?
dzieki wszystkim.

dzięki tddaygame za kubel zimnej wody.

DD, zapodaj filmiki.

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #1308 przez Dobrodziej z Północy
Dobrodziej z Północy odpowiedział w temacie: jak się motywujecie?
Wstaję i robię rzeczy.

Prostszej rady nie ma, im dłużej leżysz i myślisz tym więcej wątpliwości Cie ogarnia.

Więcej
2 miesiąc 1 tydzień temu #1313 przez gen
gen odpowiedział w temacie: jak się motywujecie?
załatw sobie komornika, czyli wpakuj się w długi - jak siądzie na konto, to od razu dostaniesz weny do roboty/działania, ewentualnie zostań tatusiem, efekt ten sam - będziesz popierdalał jak mały samochodzik, chociaż w przypadku długów krócej - bachorek to jednak długoterminowa gehenna...

Więcej
2 miesiąc 1 tydzień temu - 2 miesiąc 1 tydzień temu #1326 przez Viper
Viper odpowiedział w temacie: jak się motywujecie?
Planuje sobie dzień wcześniej, wtedy wiem, po co wstaje, co chce robić i ile czasu zaoszczędzić.
Planowanie sobie przyszlości, mówienie, co chce robić i kim być za 10 lat jest co najmniej mega dziwne, hehe

nie wiesz, co będzie za tydzień ,a za 10 lat?
Ostatnio zmieniany: 2 miesiąc 1 tydzień temu przez Viper.

Czas generowania strony: 0.449 s.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com