Manobook

Bądź z nami na bieżąco!
× To jest opcjonalny nagłówek dla forum sugestii.

file Zaproszenie na sylwka

Więcej
3 tygodni 5 dni temu #1364 przez 18kubba
18kubba stworzył temat: Zaproszenie na sylwka
Hej Panowie , co sadzicie o zaproszeniu na wspolnego Sylwka , spedzeniu go razem ? Widzieliśmy sie w czwartek , randka po prostu udana , dużo dotyku , romantycznych zdań , buzi nie bylo , raz probowalem ale czulem ze sie nie da pocalowac drui raz , poza tym sam czulem ze nie potrzeba sie spieszyc . No ale do rzeczy , co z tym sylwkiem ? NIe chcialbym czekac do nowego roku bo to troche przy dlugo sobota to dobry pomysl. Jakie macie pomysly koledzy ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 tygodni 2 dni temu #1365 przez HawajczyK
HawajczyK odpowiedział w temacie: Zaproszenie na sylwka
W jaki sposob probowaleś ja pocalowac? Możesz przytrzymać ją za mordke i spróbować. :]

Wspólny sylwester? Myśle, że ona już ma swoje plany i wątpie by sie zgodziła. Sprobować zawsze mozesz :]

Więcej
3 tygodni 2 dni temu #1366 przez 18kubba
18kubba odpowiedział w temacie: Zaproszenie na sylwka
Tutaj teraz to sie wydaje takie oczywiste, nigdy sie nie widzielismy. To bylo pierwsze spotkanie, pod koniec styknelismy sie czolami do siebie i to mogl byc ten moment ale czulem i wiedzialem ze to bedzie za szybko dla mnie i dla niej , lekko sie odsowal. To jedna z tych ktore udaja niedostepna (dla mnie) mimo zebylo ekstra . I znow mozna gadac ze to ja tak tylko tak sadze ale nie , po spotkaniu rozmawialismy godzinke 2 dni pozniej . Zapytalem czy ma jakies plany w sobote a z sylwka zrezygnowalem , odpowiedziala ze nie wie czy bedzie pracowac bo to od tego duzo zalezy i tyle , tak wczoraj gadalismy , dzis caly dzionek bez odzewu ale na luzingu wszystko . Juz po 15 minutach rozmowy ,dotykalem jej , trzymalem za reke na lawce , mimo ze nie chchiala na poczatku az tak (wiecie , jest roznica czy ty ja drapiesz ,sciskasz czy ona Ciebie) ale gdy przenieslismy sie w drugie miejsce juz bylo tego wiecej . Ostatnie pol roku...moje randki byly szybkie...umawianie akcja i do domu po nocy , po rozmowie z nia troszeczke zmienilem kierunek bo naprawde dobrze sie nam rozmawia ,co ona tez przyznala ze przy mnie zachowuje sie inaczej. Pod koniec randki przeczesalem swoja dlonia jej wlosy na poliku i mizialem kciukiem a Ona patrzyla z wielkimi oczami , to bylo cos pieknego dla mnie , . A jak bedzie ? Zycie pokaze i zaden sms o kilka wiecej czy telefon tego nie popsuje bo jesli ma cos wyjsc i sie sobie podobamy to zagra a jak nie ,to nastepna

Czas generowania strony: 0.364 s.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com