Manobook

Bądź z nami na bieżąco!

file Seks sponsoring.

Więcej
3 miesiąc 2 tygodni temu #1286 przez Gladiator
Gladiator stworzył temat: Seks sponsoring.
Wyobraźcie sobie sytuację, że jesteście na drugiej randce z atrakcyjną kobietą. Rozmowa idzie świetnie, atmosfera robi się coraz bardziej intrygująca, a tu nagle przez przypadek okazuje się, że kobieta brała udział w układzie tkz. sposnoring. Dla jasności, utrzymywanie za seks, Jak reagujecie? Chcielibyście z taką dziewczyną wejść w relacje? Co sądzicie o tym oceniając to przez pryzmat moralny?

PS. Ja mam mieszane uczucia, a mój wewnętrzny barometr jest na krzywej, krzycząc, iż jeżeli tego nie mogę zaakceptować, to można mi zarzucić hipokryzję, bo co niby jest złego w seksie, Ale ja to uważam za prostytucje. Seks za kasę...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 miesiąc 2 tygodni temu - 3 miesiąc 2 tygodni temu #1287 przez Dobrodziej z Północy
Dobrodziej z Północy odpowiedział w temacie: Seks sponsoring.
Sam nigdy takiej sytuacji nie miałem i nie wiem co bym zrobił. Nie mam zamiaru też teoretyzować. Sprawy kompasu moralnego są trudne. Poradzę Ci więc, jakbym koledze przy piwie radził.

Skoro mocno przeszkadza Ci to teraz, to najprawdopodobniej będzie Cię męczyć już zawsze. Prawie na pewno odbije się to na waszej relacji w przyszłości, a przynajmniej będzie rzucać na nią cień. Bijesz się z myślami i dlatego myślę że nie akceptowałbyś do końca takiej dziewczyny.

Uważam też, że nie warto dzielić się przeszłością. No bo jaki to ma cel? Chyba, że to ekstremalna wersja cytatu z Marylin Monroe (wiecie którego).

Gdybyś był w stanie udźwignąć ten temat nie byłoby pytania.
Ostatnio zmieniany: 3 miesiąc 2 tygodni temu przez Dobrodziej z Północy.
Osoby które podziękowały: Gladiator, Kriskus, HawajczyK

Więcej
3 miesiąc 2 tygodni temu #1288 przez Gladiator
Gladiator odpowiedział w temacie: Seks sponsoring.
Nie rozważam opcji kontynuowania tej znajomości. Osobiście uważam takie zachowanie za gramofonie osobowościową.

Zjebało mi to trochę pogląd na świat, bo nie zdawałem sobie wcześniej sprawy, że aż tyle kobiet w młodym wieku praktykuje prostytucje w takiej postaci. Dodatkowa edukacja online. Strasznie mnie to zraziło, idąc ulicą, uświadomiłem sobie, że tyle kobiet z ładną buźką może nie być takimi świętymi na jakie wyglądają. Uważasz, że nie warto dzielić się przyszłością? Czuję wielką ulgę, że do wiedziałem się o rzeczy, które nie byłbym w stanie zaakceptować już teraz, niż za parę lat. Są sprawy, których nie mogę znieść i na tą się właśnie natknąłem. Szkoda by było mojego i jej czasu, na angażowanie się w coś co by tak nie miało prawa bytu.

PS. Możliwe, że masz bardziej liberalne zasady od moich.

Więcej
3 miesiąc 2 tygodni temu #1289 przez Noris Orzeł
Noris Orzeł odpowiedział w temacie: Seks sponsoring.
Osobiście wszelką chęć do kontynuacji znajomości z taką kobietą na pewno bym stracił, jako że cenię sobie od ludzi jakąkolwiek wartość którą wprowadzają w życie. A raczej trudno mi siebie wyobrazić aby taka osobą reprezentowała jakaś wartość, będąc z kimś dla kasy. Zbyt płytki to jest.

Ostatnio miałem taką sytuacje, poznałem pannę, rozmowa się kleiła, wszystko ok, widać, że była ogarnięta, ale było w niej coś tajemniczego, w zasadzie nie potrafiłem jej rozgryźć. Przy kolejnej rozmowie, zaczęła, coś mówić o mordach, czarnych mszach, myślę sobie WTF!!!
Najlepsze w tym wszystkim było to, że to co mówił było dla niej normalne, baa nawet miała znajomych którzy również, tym się interesowali.
Nie ogarnąłem tego. Grzecznie podziękowałem.

Mój światopogląd nie akceptuje takich sytuacji... może stary jestem :D
Osoby które podziękowały: Jacob

Więcej
3 miesiąc 2 tygodni temu #1290 przez David Durden
David Durden odpowiedział w temacie: Seks sponsoring.
Ja bym też podziękował. Oczywiście mówimy o perspektywie jakiejś poważniejszej relacji. Uważam tak jak ty, że to rodzaj prostytucji i nie ma na to żadnego usprawiedliwienia. W sumie drażnią mnie nawet pseudo modelki z Instagrama, które znalazły fajny sposób na zbijanie hajsu na napalonych samcach. Nie lubię jak ktoś idzie na łatwiznę i nie ma na siebie absolutnie żadnego pomysłu. W imię zasady: "ja wnoszę wartość do czyjegoś życia. Jeśli ten ktoś wnosi do mojego podobną wartość to okej. Jeśli ten ktoś wnosi do mojego życia wartość pt."a moim talentem jest pokazywanie gołej dupy" - to dziękuję".

W dużym uproszczeniu:

"Znałem kiedyś faceta, który był z dziewczyną, która kiedyś tańczyła w klubie ze striptizem. Tak go to trzymało, że długo z nią nie był. Na nic argumenty, że byłam młoda i głupia, albo nie miałam pieniędzy. Jak nie masz pieniędzy, to robisz biznesplan, a nie pokazujesz gołą dupę. No chyba, że twoje IQ nie pozwala ci na zrobienie tego pierwszego."

A z tym, że aż tyle kobiet to praktykuje bym nie przesadzał. Teraz ci się tak wkręciło pod wpływem tej jednej sytuacji.
Osoby które podziękowały: Lukas198820

Więcej
3 miesiąc 2 tygodni temu #1291 przez Kriskus
Kriskus odpowiedział w temacie: Seks sponsoring.

Więcej
3 miesiąc 2 tygodni temu #1292 przez Szczepan
Szczepan odpowiedział w temacie: Seks sponsoring.
odrzucasz dziewczynę bo Ciebie nie stać? czy tez nie wiesz czy widzi w Tobie mężczyznę czy bankomat? ktos powedzial ze nie powinnismy pytac o przeszlosc bo to ciezko przelknąć.

w przypadku sponsoringu to stary artykuł. W warszawie Łazarz (duuuzo Ukrainek), UW i UKSW zaoczne prawo, UWSPS z tych kierunków i uczelni podobno duży procent lasek to studentki na sponsoringu starszych Panów ;)

Więcej
3 miesiąc 2 tygodni temu #1295 przez Dobrodziej z Północy
Dobrodziej z Północy odpowiedział w temacie: Seks sponsoring.
Gladiator nie wiem czy jestem bardziej liberalny niż Ty, myślę że nie. Zresztą to jest najmniej ważne. Jako punkt wyjścia przyjąłem Twoje zasady. Kluczem jest zachowanie spójności z samym sobą. Miałbym komuś radzić i narzucając swój światopogląd sprzeczny z jego? To bez sensu.

Więcej
2 miesiąc 3 tygodni temu #1339 przez Reznik
Reznik odpowiedział w temacie: Seks sponsoring.
No raczej bym się nie ożenił z taką kobietą :lol: Po prostu kułaby mnie świadomość tego, że moja partnerka uczestniczyła w takiej relacji. Ale ogólnie rzecz biorąc nie uważam tego za coś złego. Za prostytucję owszem :P

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #1345 przez Christiano
Christiano odpowiedział w temacie: Seks sponsoring.
Najgorsza jest świadomość, że Twoja kobieta robiła coś takiego. Zdecydowanie mi by to ryło banie, także bym podziękował.
Moim zdaniem takich relacji na bazie prostytucji - sponsoringu jest dużo. Sam też ostatnio się z tym spotkałem.
Myślałem że spotykam się ze szarą myszką ze studiów, fakt była trochę dziwna, coś w niej siedziało. Po jakimś czasie ogarnałem, że ma seks relacje z swoim szefem, pewnie starym dziadkiem. Dziwne żeby dziewczyna od najniższego szczebla w firmie prywatnej nagle stała się kierownikiem i było ją stać na luksusowy dom i samochód. Także sorry, ale na szczęscie realacja sie sama zakonczyła.

Czas generowania strony: 0.839 s.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com