Manobook

Bądź z nami na bieżąco!

file Jej kolega

Więcej
2 miesiąc 4 godzin temu #1348 przez Dionisos
Dionisos stworzył temat: Jej kolega
Witam wszystkich . Mam pewien problem z którym sie spotykam pierwszy raz

Moja dziewczyna (18 lat ja 26) ma nowego kolege który ją odwozi , w tygodniu zabiera ją i koleżanki na piwko autem itp Ostatnio nawet powiedziała że odebrał ja z pracy bo niby miał po drodze . Obecnie przyjechał do niej i sie spotkali sami ( a moja ma kulki gejszy w sobie ode mnie ) . Niby odebrac mame o 19 30 . Kto normalny przyjezdza tak wczesnie by posiedziec z KOleżanką ... od której nic nie chce . Gdy jej napisałem czy wie że ją podrywa to uslyszałem - Chyba nie myslisz że bym cos z nim zrobiła ? Głowny problem polega na tym .że wiem do czego zdolne są kobiety jak i to ,że jestem w Niemczech w pracy . Kilka zajetych kobiet zdradziło swojego męża , chłopaka ze mną no i tak jakoś trudno mi zaufać . Jak jej powiedzieć ,że mi to nie pasuje ? czy nie wyjde na typ Kontrolującego Zazdrosnego Chłopaka ? Niczego jej nie zabraniam może chodzić na imprezy i spotykać sie ze znajomymi ale ten koleś mnie intryguje . Orbituje koło niej i robi za taksówke ? Co byście poradzili ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 miesiąc 3 godzin temu #1349 przez gen
gen odpowiedział w temacie: Jej kolega
nieobecni prędzej czy później idą w odstawkę - dlaczego?, a dlatego że ich nie ma... tamten będzie coraz bardziej potrzebny, coraz milej widzianym i ani się obejrzysz jak Ciebie wysiuda - nieobecni mają zazwyczaj chuja do gadania... a panienka to młoda koza, życia i uciech ciekawa, na adorację łasa jak polityk na poklaski... reszta jest kwestią czasu, a wieczory długie i nudne...

Więcej
2 miesiąc 3 godzin temu #1350 przez Dionisos
Dionisos odpowiedział w temacie: Jej kolega
Wiem przerabiałem to nie raz ... Jestem tego świadom dlatego nigdy nie byłem chętny do związku . Wiem też gdy zaczne jej robić sceny to gościu bedzie na wygranej pozycji . hmmm Rady ?

Więcej
2 miesiąc 2 godzin temu #1351 przez gen
gen odpowiedział w temacie: Jej kolega
z jednej strony piszesz że już to przerabiałeś i to nie jeden raz, równocześnie prosząc o rady - jakoś się to nie klei - skoro to ćwiczyłeś, to finał znasz - nie chcesz związku?, to bierzesz to jak leci - używasz panienki jak długo się da... i tyle...

Więcej
2 miesiąc 2 godzin temu #1352 przez Dionisos
Tylko że z nią mi mega dobrze gdy jestem przy niej . Wiem panowie że to złudna nadzieja .. chce porady jak jej zakomunikować że mi się to nie podoba . Żeby nie wyjść na kogoś kto chce ją zamknąć w klatce . Nie mam doświadczenia w związkach .

Więcej
2 miesiąc 1 godzinę temu #1353 przez Dobrodziej z Północy
Dobrodziej z Północy odpowiedział w temacie: Jej kolega
Wszystko rozbija się o to, na jakim etapie zażyłości jesteście i jak duży posłuch masz u swojej dziewczyny. Jeśli to początki, a ty do tej pory nie wypracowałeś sobie silnej pozycji to będzie słabo.

Nie ukrywam, lepiej dla Ciebie by było gdyby ona była wpatrzona w Ciebie jak w obrazek. Gdy dziewczyna wie, że uskuteczniając takie akcje więcej traci niż zyskuje to po prostu ich unika. Wtedy wystarczy powiedzieć: nie podoba mi się to, zrób z tym coś. I zazwyczaj działa. Obecnie jestem z taką kobietą i sobie chwalę. Gdybym nie chwalił to zmieniłbym kobietę. Pracowałem też za granicą w tzw. międzyczasie.

Są też dziewczyny, które rajcuje wzbudzanie zazdrości w swoim facecie dla atencji. Wtedy jakoś to będzie, załagodzicie temat. Niestety problem będzie wracał. Tu zastosujesz np. Lustro. Lubisz hardcore to ok, ale odradzam bo długotrwały stres szkodzi na serce. Teraz biorę tabletki.

Ostatni wariant jest taki, że dziewczyna lubi ten sport i będzie walić Cię po rogach tak czy siak. Byłem i z taką.

Tak czy siak, pewności mieć nie będzisz nigdy. Ja wyznaję zasadę, im mniej kombinowania tym lepiej, nie po to z kimś jestem żeby walczyć o ogień i miejsce w nogach.
Osoby które podziękowały: Dionisos

Więcej
2 miesiąc 58 minut temu #1354 przez Dionisos
Dzięki Dobrodzieju . Trafiłeś idealnie ... powiedziałem jej to że mi się to nie podoba . Bo ewidentne robi mu nadzieje .. powiedziała że rozumie i ogarnie to .

Czas generowania strony: 0.345 s.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com