Manobook

Bądź z nami na bieżąco!

question-circle Brat chce się wyszumieć, a jego narzeczona ma przeszłoć. Co mu poradzić?

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu - 2 miesiąc 2 tygodni temu #1113 przez Robin
Robin stworzył temat: Brat chce się wyszumieć, a jego narzeczona ma przeszłoć. Co mu poradzić?
Cześć koledzy. Muszę się poradzić zanim pogadam z bratem, a sprawa tyczy się właśnie jego osoby. Ma on dziewczynę (narzeczoną) i chodzą ze sobą ponad 4 lata a ostatnio wygadał się, że ma problem i momentami ma ochotę je**ąć tym wszystkim. Są oni po oświadczynach więc już na ostatniej prostej przed ślubem. Problem jest taki, że panna miała wcześniej zajebiście długi związek, który się rozpadł tuż przed jej ślubem z wcześniejszym chłopakiem, mieli się pobrać a rozstali się kilka tygodni przed, chyba ją zostawił. Chodzili ze sobą od 16 roku życia. Po 8 czy 9 miesiącach od rozstania poznała brata i jest z nim od tego czasu. Brat nie miał wcześniej za wiele dziewczyn, z tego co wiem ta jest jego pierwszą w sprawach seksu a najlepsze jest to, że odkąd pamiętam miał duże powodzenie u dziewczyn i to mu ciąży na sercu, że nie zaliczał ich jak była szansa a teraz nie może bo by go narzeczona udusiła. Ostatnio przy piwie wypalił, że ma z tym problem, że myśli nawet nad zakończeniem znajomości i „wyszaleniu” się bo nie miał ku temu okazji. Po szkole technicznej był na jakimś stażu za granicą i z 6 miesięcy pobytu tam zrobiło mu się prawie 6 lat, nie miał w tym czasie żadnej panny no i stracił de facto młode lata na pracy i szkoleniach. Z drugiej strony ma bardzo fajną i ładną dziewczynę, sam ją bardzo lubię. Drugiej takiej jak ona pod względem charakteru może nie znaleźć. Na dodatek długo po tamtym związku „śmierdziało” po byłym, bo znali się długo, mieszkają po sąsiedzku i co ktoś wyciąga stare foty to praktycznie zawsze jest na zdjęciach z ex. Ich rodziny też bardzo się przyjaźniły, wspólnie całymi rodzinami jeździli na wczasy itp.
No i sam nie bardzo wiem co mu powiedzieć, czy mu to myślenie przejdzie czy nie. Jedni mówią, że jak panna jest bardziej doświadczona w łóżku od faceta to nie ma to szans. Prawie wszyscy jego kumple ożenili się z pannami bez przeszłości i jak przychodzi do pogadania przy flaszce to nikt nie wie co mu doradzić. Z drugiej strony każdy ma jakąś przeszłość. Teraz są takie czasy, że nie można być pewnym niczego.
Piszcie co myślicie, może zna ktoś podobne przypadki wśród swoich znajomych bo mam mętlik w bani co mu poradzić.
Ostatnio zmieniany: 2 miesiąc 2 tygodni temu przez Dobrodziej z Północy. Powód: Tytuł był (nie)poważny i stwarzał problem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #1114 przez Dobrodziej z Północy
Dobrodziej z Północy odpowiedział w temacie: Brat chce się wyszumieć, a jego narzeczona ma przeszłoć. Co mu poradzić?
Zmieniłem tytuł na taki, który mówi coś o temacie. Jak myślisz co jest głównym powodem jego rozterek, jej przeszłość czy chęć wyszumienia się, czy może coś innego. Wielu facetów czuje w takiej sytuacji zazdrość o doświadczenia swojej kobiety i ich to rozsadza od środka, jak jest w tym przypadku? Ogólnie ciężki temat, my możemy sobie pogadać, owszem. Ale to jego życie i decyzje. Najlepiej byłoby, żeby on się wypowiedział, bez "adwokata", wtedy będziemy znali jego zdanie.

Albo zapytam inaczej: co chcesz osiągnąć?

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #1115 przez HawajczyK
HawajczyK odpowiedział w temacie: Brat chce się wyszumieć, a jego narzeczona ma przeszłoć. Co mu poradzić?
W brygadzie jestem z ludźmi przed emeryturą. Jakis czas temu rozmawiałem sobie z jednym gościem i mówi mi " rób tak żeby TOBIE było dobrze!". Tak sobie myśle i facet ma racje.

Dlaczego mamy wiecznie kogos pocieszać, wiecznie się poświęcać dla kogoś. Dlaczego mamy siedzieć w związkach, które nas nie cieszą?

Nie chcesz być z Grażyną, ale nie zerwiesz bo się popłacze. Będzie jej smutno itd. Życie jest niesprawiedliwe, niestety.
Osoby które podziękowały: Dobrodziej z Północy

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu - 2 miesiąc 2 tygodni temu #1118 przez Ten Mendoza
Ten Mendoza odpowiedział w temacie: Brat chce się wyszumieć, a jego narzeczona ma przeszłoć. Co mu poradzić?
Robin, co Ciebie popycha do tak rycerskiej pseudopomocy dla brata ku obronie "wartości" które masz wyryte w głowie i nad którymi jeszcze się nie zastanowiłeś?

Jebać to, czy kobieta się potnie, jak zostanie rzucona czy już na zawsze przestanie wierzyć w miłość. To jest jej problem. Jak brat duma, czy by to jebnąć, to niech to jebnie. Jego dylemat.

Zastanów się raczej, dlaczego tak Ciebie problemy innych ludzi nurtują. Mało masz własnych? Może chcesz tylko odciągnąć swoją uwagę od swoich i skupiasz się byle na cudzym problemie?

Albo sądzisz, że jak wszystkim będziesz pomagał, to unikniesz odrzucenia?

Z resztą... co mnie to.
Ostatnio zmieniany: 2 miesiąc 2 tygodni temu przez Ten Mendoza.

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #1119 przez Starlight
Starlight odpowiedział w temacie: Brat chce się wyszumieć, a jego narzeczona ma przeszłoć. Co mu poradzić?
Moim zdaniem, to jeżeli dziewczyna jest fajna i dobrze się dogaduje z nią brat to bez sensu jest teraz się "wyszaleć". Fajną i inteligentną dziewczynę nie jest łatwo znaleźć.
Załóżmy taki scenariusz, że brat zrywa z dziewczyną i chce się wyszaleć.
Istnieją różne opcje:
- podryw idzie mu łatwo, braciszek szaleje, z czasem się ustatkuje:)
- podrywa łatwo ale nie znajduje interesujących panien,
- podryw idzie mu mozolnie i brat ma coraz większą ochotę wrócić do dziewczyny która go pewnie kopnie w dupę.

To że laska ma przeszłość - nic nie oznacza. Każdy ma jakiś etap w życiu za sobą. Brat nie miał czasu na szaleństwa, teraz nagle się obudził po oświadczynach - jak dla mnie to takie niezdecydowanie trochę. Myślę, że ma przeświadczenie, że wiele go ominęło... Może i tak może i nie. Tylko potem żeby swojej decyzji nie żałował.

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #1122 przez tddaygame
tddaygame odpowiedział w temacie: Brat chce się wyszumieć, a jego narzeczona ma przeszłoć. Co mu poradzić?

Starlight napisał: Istnieją różne opcje:
- podryw idzie mu łatwo, braciszek szaleje, z czasem się ustatkuje:)
- podrywa łatwo ale nie znajduje interesujących panien,
- podryw idzie mu mozolnie i brat ma coraz większą ochotę wrócić do dziewczyny która go pewnie kopnie w dupę.

Albo będzie szalał i nigdy się nie ustatkuje. Albo podryw mu będzie szedł mozolnie, ale będzie zdeterminowany, żeby się go nauczyć i obrócić swoje życie "o 360 stopni Celsjusza". Albo...

Na pewno najgorzej się wychodzi nie działając zgodnie ze swoimi pragnieniami, bo wtedy zawsze jest żal i zastanawianie się "co by było gdyby".

@tddaygame - daygame w Warszawie i nie tylko - pl.blog.tddaygame.com

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #1134 przez Christiano
Christiano odpowiedział w temacie: Brat chce się wyszumieć, a jego narzeczona ma przeszłoć. Co mu poradzić?
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja dziś , patrząc w przeszłość też pluje sobie w brodę, że miałem ileś kobiet, a praktycznie nie chodziłem z nimi do łózka, dziś tego żałuje, dziś bym postąpił inaczej. To normalne, że patrząc sie w przeszłość, wyciąga się wnioski, czegoś sie żałuje lub nawet cieszy się z takiego obrotu spraw - jak np. że mi nie wyszedł związek z pewną panną.
Tak samo, może być w relacji Twojego brata. Skoro jest z nią 4 lata to pewnie pojawiła się rutyna, chłop już też pewnie myśli o ślubie, że będzie jej przysięgał wierność. Taki wybór to odpowiedzialność, normalne że sie pojawiają różne myśli. Sam musi pomyśleć, co chce zrobić w tej sytuacji. Jeżeli twierdzisz że kobieta jest dobra, inteligenta. To mu to powiedz, bo może sie potem obudzić z ręką w nocniku jak ją straci i znów żałować, że chciał sie wyszaleć.... Sprawa skomplikowana, ale wydaje mi się, że chłop po prostu wystraszył się ślubu, obowiązków i zaczał zbyt dużo myśleć.
Osoby które podziękowały: Dobrodziej z Północy

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #1135 przez Lukas198820
Lukas198820 odpowiedział w temacie: Brat chce się wyszumieć, a jego narzeczona ma przeszłoć. Co mu poradzić?
Sądze że tu warto byłoby sie przyjrzeć kobiecie twojego brata.Skoro facet jej poprzedni zerwał zaręczyny i teraz twoj o tym myśli to chyba niekoniecznie wona twojego brata a panny jego..Jeśli sie w tym związku dusi i nie widzi ani jednego pozytywu
To niech zrywa zaręczyny a może i związek..Jeśli sie nie wyszalał to tym bardziej powinien to zrobić...

Czas generowania strony: 0.577 s.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com