Manobook

Bądź z nami na bieżąco!

exclamation-circle Zmiany na Manosferze

Więcej
2 miesiąc 2 tygodni temu #1344 przez David Durden
David Durden stworzył temat: Zmiany na Manosferze
Chciałem poinformować wszystkich zainteresowanych o zmianach, które zajdą wkrótce na portalu.

Portal był tworzony nieco "na szybko", gdy trzeba było desantować się z poprzedniego miejsca i mówiąc krótko - średnio to wygląda i ja osobiście nie widzę tutaj wielkich możliwości rozwoju, w takim stanie, w jakim obecnie to wszystko się znajduje. Do tej pory staraliśmy się wszystko dograć ze sobą możliwie jak "najtańszą" drogą, jednak okazuje się, że niekoniecznie to dobre rozwiązanie.

Wiem, że wielu użytkowników jest przyzwyczajonych do "starego" wyglądu portalu i układu jak mamy teraz obecnie. Jednak jeśli chcemy się w przyszłości rozwinąć i zachęcić ludzi do udziału w tym projekcie, nieuniknione są poważniejsze zmiany i zostawienie starych przyzwyczajeń za sobą.

Początkowo chciałem to tutaj jakoś jeszcze układać i wgrać jomsocial ale szkoda zachodu, bo za dużo już jest tutaj bałaganu i łączenia poszczególnych systemów.

Portal zostanie poddany migracji na aplikację IP Board. Uważam, że jest to najlepsze oprogramowanie dla forów jakie obecnie jest w naszym zasięgu i co ważne wygląda to tak, jak powinno. Znalazłem już faceta, który taką migrację za kilka $$ wykona.

Koszt licencji IP Board to
system - 100 $
forum - 100 $
blogi - 75 $

łącznie - 275 $ = 1,000 pln

przykładowe strony, które stoją na IPB to np. bracia samcy albo make cash

Przy okazji poprawimy również szybkość działania całej strony, która obecnie pozostawia wieeeele do życzenia. Planowo chcemy zdążyć z tym wszystkim do Bożego Narodzenia.

Jeśli ktoś jest chętny dorzucić się do tego projektu, to może wesprzeć nas jakimkolwiek datkiem.
Nr. Rachunku: 78 1160 2202 0000 0003 3426 4989

Dopiero po tych zmianach wprowadzimy konkurs dla użytkownika miesiąca i zajmiemy się dalszą reklamą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 miesiąc 9 godzin temu #1347 przez Reznik
Reznik odpowiedział w temacie: Zmiany na Manosferze
IPB to świetny wybór. Super że się rozwijacie ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.487 s.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com