Jump to content
 • entries
  5
 • comments
  6
 • views
  1232

Krótko o funkcjach portalu

Sign in to follow this  
David Durden

271 views

W tym krótkim wpisie postanowiłem opisać podstawowe funkcje nowego portalu, aby ułatwić korzystanie wszystkim użytkownikom. 

 1. Jeśli cytujemy jakąś wiadomość, cytujmy tylko jej fragment do którego się odnosimy. 
 2. Na portalu możemy odwoływać się do danych użytkowników używając małpy. Mogę odwołać się do samego siebie np. @David Durden - ułatwia to komunikację. Na czacie również działa odwołanie (z wyjątkiem stylu nocnego) - wiadomość do danego użytkownika podświetli się dla niego jasną zielenią. Dzięki temu szybko można przejrzeć czat i sprawdzić, czy ktoś o nas wspominał. 
 3. Reakcje na posta działają. Wystarczy kliknąć na serce przy danym poście i wybrać odpowiednią reakcję. Póki co wszystkie reakcje są pozytywne - każda dodaje punkt reputacji. Można również dodawać reputację przy wpisach na blogu. 
 4. Jak wspomniałem wcześniej na forum mamy dostępne dwa style. Jeden to domyślny - Manosfera, drugi to styl nocny. Można wybrać odpowiedni styl na samym dole strony, klikając w "style". 
 5. Większość działów na forum jest dostępna dopiero po zalogowaniu. 
 6. Użytkownicy mogą zgłaszać nieodpowiednie posty i treści. Moderatorzy otrzymają o tym powiadomienie w swoim profilu i będą mogli od razu sprawdzić sytuację. 
 7. Jeśli jakaś zawartość na portalu cię interesuje, możesz użyć opcji "obserwuję". Obserwować możesz profile, tematy, czy nawet blogi użytkowników. 
 8. Można używać statusu. Niektórzy muszą aktywować status w ustawieniach swojego profilu. Edycja profilu -> włącz aktualizację statusu 

Lista będzie pewnie aktualizowana. :busted_blue:

Sign in to follow this  


0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×