Manobook

Bądź z nami na bieżąco!

(PODSTAWY) Napisać czy odpuścić?

podstawy.png

lessons icon

Witam Was ponownie. 

Zauważyłem ,że co raz więcej młodych osób pojawia się na stronie. Ostatnio natknąłem się na temat "Napisać do niej czy odpuścić?"

Wstępem chciałbym nadmienić było to pytanie młodego kolegi który miał problem z podejściem do kobiety, więc zastanawiał się czy może napisać do niej na Facebooku - którego społeczność określa jakby był WROGIEM.

Postanowiłem więc dorzucić swoje 3 grosze do tematu, lecz moja odpowiedź nie zadowoliła paru osób. Zainteresowany? Czytaj dalej.

W odpowiedzi dostałem parę wiadomości, jak to on ma do niej napisać skoro nie powinno się pisać na komunikatorach z kobietami.

A teraz pytanie, Czy na prawdę uważacie ,że te komunikatory to takie zło? Czy gdy napiszecie do kobiety z góry jesteście skreśleni? Czy Ona będzie Was uważać za słabych emocjonalnie, bojących się podejść?

Odpowiedź brzmi NIE. Jeśli potrafisz być kreatywny, zainteresować kobietę rozmową, pokazać jej jaki jesteś atrakcyjny to kobieta będzie Tobą, Twoją osobą zainteresowana. Możesz się do Niej zbliżyć przez te rozmowę. Teraz czytaj uważnie! Nie chodzi mi w tym momencie byś pisał z nią dziennie po 3 godziny. Chodzi o to byś ją zainteresował sobą, pokazał jej jaki jesteś, po czym zgarnął numer telefonu i umówił się z Nią na spotkanie. Jeśli poprowadzisz rozmowę atrakcyjnie, kobieta będzie zachwycona ,że napisał do niej ktoś kto różni się od tych "zwykłych chłopaków" którzy piszą "Cześć, co tam?" I tym podobne rzeczy.

Rozmowa ma trwać około 15-20 minut, nie masz pisać z nią zbyt długo bo to zacznie się robić nudne, nie atrakcyjne.

Pamiętaj - Czytaj uważnie co pisze, staraj się odpisywać zwięźle i na temat nie w sposób "Tak, to okej.." lecz "Tak? ciekawe jest to co piszesz, potrafisz zainteresować mężczyznę swoją osobą, lecz nie wiem czy na mnie to podziała"

Pisz inaczej, starannie oraz nie popełniaj błędów pisemnych, to odstrasza kobiety. Wyobraź sobie gdyby napisała do Ciebie kobieta w wiadomości zobaczył byś znaczne błędy ortograficzne, co byś o Niej pomyślał? Nawet gdy masz dysleksję, w komunikatorach mamy funkcje podkreślania tekstu na czerwono, patrz na to przed
wysłaniem wiadomości.

Przed napisaniem tego bloga, zerknąłem na FB mojej kobiety, patrząc na to jak piszą do Niej mężczyźni jestem załamany. Są to krótkie rozmowy, w stylu..

Co tam u Ciebie?
Aha, to okej jakieś plany na dziś?
Może wyskoczymy na jakieś piwo?
Ale dlaczego, może dasz się jednak namówić?
Dobra jak będziesz miała czas to się odezwij..

W taki sposób nie zainteresujesz kobiety, jak masz pisać w taki sposób odpuść to sobie, jest to strata czasu jednym słowem bezsens.

Teraz podpowiem w jaki sposób można zacząć rozmowę z kobietą na wybranym komunikatorze.

Cześć, zobaczyłem Twój profil i Twoje zdjęcia, powiem szczerze zainteresowały mnie One a szczególnie jedno (wybierasz sobie zdjęcie z galeri) pasuje Ci ta bluzka. Po czym możesz powinieneś dodać zapytanie by kobieta odpowiedziała np. Gdzie było robione to zdjęcie? Lub coś podobnego lecz kreatywnego.

Jest jak oceniam swoje wiadomości w skali od 1 do 10 przed poznaniem strony?

Odpowiem szczerze, moje wiadomości były kiepskie, a tak na prawdę były MASAKRYCZNE. Pisałem dokładnie tak jak większość mężczyzn, lecz z czasem przeczytałem podstawy strony, i starałem się je stosować, starałem się być inny od nich. I z czasem szło mi co raz lepiej, aż z czasem udało mi się dojść do takiego poziomu jakiego wymagałem od siebie, poziomu który pozwala mi wziąć numer od kobiety i umówić się z Nią. Mam nadzieje ,że

Wam również się uda!

Lecz zaznaczam, odpowiednia rozmowa to około 10% sukcesu, tak na prawdę rozmowa to krótkie poznanie kobiety - Na spotkaniu również musisz pokazać się w odpowiednim świetle, pokazać jej ,że to jak piszesz nie jest tylko pisaniem lecz jesteś taki na co dzień, jesteś INNY!

Polecam NIE skupiać się na pisaniu z jedną kobietą. Smile

Ostatnio zmieniany czwartek, 11 maj 2017 23:23

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com