Kobiety z klasą

Witajcie

 

Ja już od jakiegoś czasu na starym podrywaju byłem właściwie głównie obserwatorem, ale sentyment pozostał. Fajnie, że społeczność się odradza tutaj, życzę i mam nadzieję że sie uda.

W sumie nie do końca wiadomo w którą strone pójdzie stara strona, jak słyszę sporo ludzi wyleciało i myśłe że dobrym pomysłem jest przenieść swoje blogi powoli tutaj (zwłaszcza ci, których tam poblokowano)

 

Poniżej jeden z kilku moich starych blogów:

Znacie? To posłuchajcie.

 Spotkałem ostatnio taką prawdziwą kobietę z klasą. Nie podrywałem jej ani nic z tych rzeczy, po prostu miłe towarzyskie spotkanie.Chciałem sobie i innym w kilku słowach przypomnieć że przecież takie są! Prawdziwe. Nie laleczki w klubach które lśnią i swoim wyglądem (czasem tylko wyglądem) chcą udowodnić swoją zajebistość. Nie laski które wręcz obsesyjnie zabiegają o uwagę innych i tym samym różnymi sposobami – a najczęściej tyłkiem - dążą do osiągniecia celu. 

Prawdziwe wartościowe dziewczyny, kobiety. Takie które znają swoją wartość, wiedzą czego chcą od życia, mają jakąś pasje, pomysł na siebie. One nie potrzebują szpilek na 20 cm obcasie, ostrego makijażu.

Wystarczy strój delikatnie niewyzywająco podkreślający kobiecość, lekki makijaż, może jakiś dodatek do ubrania. . Nie spotkasz ich raczej w modnym topowym klubie, bardziej w knajpce z klimatem, może na jakiejś tematycznej imprezie. Chociaż często śliczne, to raczej ciężko powiedzieć o nich H(ot)B(babe), nie ten styl Panowie.

Żadne negi, chłodniki i gierki nie są potrzebne, bo po prostu rozmowa - jeśli nie jesteś pół idiotą i masz coś do powiedzenia i zaoferowania – toczy się sama. Żeby była jasność; nie mam na myśli brzydkich, przeintelektualizowanych, nieśmiałych. Te, o których mysle to naprawdę sexy dziewczyny, którym nie brakuje uśmiechu, figury, urody. A sama rozmowa jakże z taką miła i przyjemna…

Znacie takie, szukacie takich? Może przypadek, może los sprawił, że ostatnio nie miałem okazji spotkać zbyt wiele tego typu dziewczyn, dlatego tak bardzo zwróciłem na nie uwagę. Nie żeby gorące, i lśniące HB mnie nie kręciły, ale jakby to powiedzieć; nie ma nic bardziej sexy niż połączenie ładnej buzi z… inteligencją

Życzę Wam i sobie żebyśmy na takie właśnie częściej trafiali. Tylko, że wtedy ta strona pewnie straci trochę na popularności.

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 11 maj 2017 23:24

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com