Kilka spektakularnych zlewek, po których wciąż oddycham - DD

Krótki art na temat fajnych zlewek, które mnie spotkały. Coś co jest postrachem wszystkich gejmerów. 
 
1. "Pojebany jesteś?"
 
To było już dawno temu, gdy szedłem sobie po galerii i tak naprawdę słabo mi szło wtedy poznawanie kobiet na mieście. Dopiero próbowałem załapać o co tu chodzi. Zauważyłem mocno przeciętną dziewczynę, na którą teraz bym nawet nie spojrzał i postanowiłem zagadać. 
 
Wtedy nie potrafiłem zagadać do takiej gorącej dziewczyny, więc próbowałem przynajmniej coś zagadać z taką przeciętną kobitą. 
 
Pojechała ruchomymi schodami na górę i tam też podszedłem. Powiedziałem coś prostego w stylu: "cześć, jak leci?" - teraz już tak nie robię, ale wtedy po prostu chciałem się przełamać. I wtedy panna pojechała po całości.
 
- Gościu, pojebany jesteś? 
 
Spojrzała na mnie jak na psychopatę i wtedy uświadomiłem sobie, że dziewczyna nie do końca jest normalna i odruchowo zareagowała tak, jakby chciała mnie odstraszyć. 
 
Z moich doświadczeń wynika, że ładniejsze kobiety reagują lepiej. Oczywiście gdy sami reprezentujemy jakiś poziom. Brzydsze chcą się często dowartościować albo pokazać jak to "spławiają" jakiegoś gościa. 
 
Powiedziałem: zastanawiałem się dlaczego chodzisz sama po galerii, teraz już wiem, nie przeszkadzam.
Nic nie odpowiedziała. 
 
2. "Dobra gościu daj mi spokój" 
 
Kolejna sytuacja w której zrobiłem błąd i postanowiłem zagadać do średniej dziewczyny, bo wydawało mi się, że te ładne gryzą. Jak się okazało wyglądała na sukę i suką też była.
 
Wyszedłem za nią z pociągu, podszedłem i powiedziałem jakiś komplement i zapytałem o drogę. Coś tam odpowiedziała pod nosem ale musiałbym mieć mikrofon żeby usłyszeć. 
 
Pytam dalej o tę drogę, a w odpowiedzi słyszę: 
 
- Dobra gościu, daj mi spokój. Nie chce mi się gadać, nie wiem chyba mam za dużo maili do napisania.
- Chyba źle mnie zrozumiałaś, chcę się tylko dowiedzieć jak dojść do centrum. 
 
Wytłumaczyła i poszedłem.
 
Niesamowicie wredna kobieta. 
 
3. "Co ty gościu, podrywasz?" 
 
Zgadnijcie jaka zależność tutaj wystąpiła. Dziewczyna była poniżej średniej, a widziałem tylko jej tyłek, więc nie mogłem zobaczyć jak wygląda. Podbiegłem i powiedziałem jakiś tam ołpiner, po czym stwierdziłem, że trzeba jak najszybciej się ulotnić.
 
- Co ty gościu, jakieś podrywy robisz? - jej mina w porównaniu z tak bardzo pretekcjonalnym tonem, nie była miłym widokiem, po prostu chciała mi dojebać ot tak. 
 
- Nie nie nie, podrywam tylko ładne dziewczyny. Zastanawiam się jak dojść do McDonalda i właśnie teraz chciałem o to zapytać.
Dziewczyna spojrzała na mnie jakbym zamordował jej rodzinę i bez słowa poszła w inną stronę. 
 
Lubię być chujem w takich sytuacjach, takim stonowanym, grzecznym ale jednak. Oczywiście nigdy nie mówię takich rzeczy, gdy dziewczyna jest miła i po prostu mówi, że nie ma ochoty albo się spieszy - normalna sprawa.
 
Jednak jeśli jakieś elementy starają się podbijać trochę za bardzo ego moim podejściem, to wytaczam działa z ciętą ripostą.
 
----
 
I pewnie zastanawiacie się gdzie kolejne punkty. Nie ma. Bo to jedynie trzy takie ultra zlewki, które zaliczyłem w mojej "karierze". Zdecydowana większość kobiet reaguje pozytywnie i z uśmiechem. Nawet jeśli nie są zainteresowane dalszą znajomością, to grzecznie potrafią to zakomunikować. 
 
Kolejnym wnioskiem, który warto wyciągnąć to taki, że poprawa mindsetu + wyglądu zewnętrznego dała świetne rezultaty. Te trzy sytuacje, to sytuacje z co najmniej ponad dwóch lat wstecz. 
 
Od tamtego czasu mocno poprawił się wygląd kobiet z którymi się "udało". Wiele z tych zlewek otrzymałem wtedy, gdy o modzie wiedziałem tyle co o golfie, a fryzjera i siłownię odwiedzałem co pół roku. 
 
Obecnie moja kariera DGmera jest "zawieszona", ale może komuś przyda się taki oto art. 
 
Gdyby ktoś pytał czy warto i czy to w ogóle jest możliwe - to tak, warto, poznałem tak wiele wartościowych kobiet, które są świetnymi materiałami na stałe dziewczyny. Te zlewki przy tym co można osiągnąć nie mają znaczenia. 

Ostatnio zmieniany piątek, 13 październik 2017 14:22

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com