Budowanie atrakcyjności na parkiecie Vol 1.

Cześć!

Na pierwszy wpis łapcie coś totalnie świeżego i nowego.
Jako, że nigdzie się teraz nie udzielam i jestem całkowicie skupiony na innych sprawach, pomyślałem, że warto dodać tutaj chociaż cząstkę siebie :)
Posłuchajcie...Parkiet nie jest miejscem stworzonym do rozmów, więc swoją atrakcyjność seksualną musisz zbudować niewerbalnie. Dotykiem, głębokim spojrzeniem, zwiększaniem i zmniejszaniem przestrzeni między wami czy uśmiechem. Tylko w ten sposób możesz zbudować odpowiednie napięcie seksualnie nie używając słów na parkiecie.
Oczywiście nie jest to jedyny sposób. Eskalować możesz w innych miejscach już po za parkietem, kiedy będziesz już z nią pił drinka przy barze lub siedząc w loży rozmawiając – pamiętaj, że taniec ma byś swoistym impulsem emocjonalnym do wzbudzenia w dziewczynie emocji.

Ciemną stroną uwodzenia na parkiecie jest utrzymanie stanu seksualnego. Można bardzo szybko podniecić kobietę na parkiecie, ale równie szybko możesz stracić atrakcyjność.
Kobiety na parkiecie bardzo szybko się podniecają i warto utrzymać ten stan – przerywając go schodząc z parkietu i utrzymując go już na poziomie werbalnym po przez rozmowę.
Warto kuć żelazo póki gorące.

Większość mężczyzn wychodząc na parkiet skupia się na tańcu z kobietą a nie czerpaniu obopólnej przyjemności z interakcji.
Jak często spotykałeś się z sytuacją, kiedy zacząłeś tańczyć z nią, mija 3 kawałek i nagle nieoczekiwanie zauważasz u niej zdecydowanie mniejsze zaangażowanie jak i mniejszą przychylność do tańca z tobą – to właśnie jest ta granica, kiedy powinieneś przerwać taniec i zabrać ją do bardziej spokojnego miejsca.

W trakcie tańca ważne jest podbijanie i zmniejszanie stanów emocjonalnych, a dokładniej warto przeprowadzić dziewczynę przez całą paletę emocji od strachu po podniecenie seksualne.
Zrobić to możesz podnosząc ją nagle za nogę do góry i odwrócić wokół własnej osi (strach i poczucie bezpieczeństwa) lub gwałtownie się to niej zbliżyć i położyć jej dłonie na swojej klatkę piersiową (podniecenie seksualne)

Zapamiętaj zasadę potrójnego zabrania dziewczyny z parkietu.

1. Podejście (Tańczysz z nią 5 minut)
- Staraj się tańczyć naprzeciwko niej, raz za razem delikatnie ją dotykając
- Zwiększaj i zmniejszaj dystans między wami w ten sposób zaczniesz ją przyzwyczajać do przekraczania granicy intymności
- Pozwalaj jej siebie dotykać, ale do granic przyzwoitości, niech wie, że nie jesteś taki łatwy
- Złap ją za dłoń i wolno obracaj – przyzwyczaj ją do tańca z tobą.
- Po 5 minutach zabierz ją w spokojniejsze miejsce. Poznaj jej imię (lub najlepiej na samym początku tańca) spytaj po co tutaj jest, przeprowadź zwykła konwersacyjną rozmowę

2. Etap Impulsów emocjonalnych (Wracasz na parkiet i tańczysz od 5 do 10 minut.)
- Zmniejsz dystans pomiędzy wami zacznij pogłębiać dotyk.
- Patrz jej głęboko w oczy i uśmiechaj się
- Podnieś ją za nogę do góry i obróć
- Raz na jakiś czas przyciągnij ją gwałtownie do siebie ustami do siebie, zatrzymaj się, spójrz jej w oczy, puść oczko i odsuń się. ( w ten sposób zaczniesz budować seksualne napięcie między wami)
- Zacznij tańczyć z nią bardziej erotycznie. Dotykać ją po plecach, ramionach, biodrach)
- Jeżeli widzisz, że sobie pozwala na więcej eskaluj tak długo jak tylko będzie sobie pozwalała, w momencie blokady odsuń się tanecznym krokiem potańcz chwilę przed nią i powoli próbuj jeszcze raz.
Trzymaj się zasady dwa kroki do przodu jeden do tyłu.
- Po 5-10 minutach zabierz ja znowu w spokojniejsze miejsce i zacznij z nią rozmawiać na tematy bardziej intymne i prywatne, możesz skomentować, jak podoba Ci się jak ona tańczy, jaka jest seksowna i że całkiem sobie radzi ( w uśmiechem na twarzy)

W tym etapie powinieneś się z nią zgrywać, flirtować, i raz na jakiś czas wprowadzać dwuznaczności np.: „Mamusia mnie ostrzegała przed takimi dziewczynkami jak ty” lub Jesteś z tych bardziej grzecznych czy niegrzecznych dziewczynek ?

3. Etap eskalacji seksualnej 10-15 min
-  Tańcz z nią blisko ciało do ciała, stańcie się jednością, jeżeli potrafisz to róbcie razem fale ciałem.
- Patrz jej głęboko w oczy i staraj się nie przerywać kontaktu wzrokowego (oczywiście nie gap się na nią ma być to uwodzicielskie spojrzenie typu „jesteś seksowna – podobasz mi się”
- Nie obracaj jej i nie podnoś, postaraj się tańczyć blisko siebie, możesz ją obrócić tyłem do siebie i razem kręcić biodrami
- Przekraczaj granice dotyku, zacznij ją delikatnie całować po ranieniu, delikatnie możesz ugryźć w ucho czy w szyję – jeżeli nie blokuje się spróbuj ją pocałować.
- Bez ryzyka nie ma zabawy – eskaluj tak mocno jak tylko sobie pozwala i staraj się aby i ona odwzajemniła dotyk.
- Zabierasz ja z parkietu do spokojnego miejsca. Rozmawiacie na tematy seksualne np.; Jakie było najbardziej szalone miejsce, gdzie uprawiała seks, lub czy robiła to kiedyś w 2 kobietami.

W tym etapie powinieneś ją podniecać na poziomie emocjonalnym oraz stymulować ją fizycznie.
Jeżeli czujesz, że jest to odpowiedni moment – zmieńcie ten lokal na bardziej intymnie miejsce.
- Na tym etapie warto czasami zostawić dziewczynę w stanie maksymalnego podniecenia, jak by nigdy nic bez głębszego wytłumaczenia podziękować jej za taniec i odejść. By po jakimś czasie wrócić.

Chodzi aby ją zostawić z myślą: „kurczę jak to odszedł a przecież tak dobrze na się tańczyło.., co ja zrobiłam źle, dlaczego mnie zostawił”
Jest to dość ryzykowna metoda ale czasami bardzo skuteczna ponieważ zostawiając ją w takim stanie zrozumie że nie jesteś taki łatwy, ale z drugiej strony dasz jej chwilę wytchnienia aby znowu ją podniecić.
Zła stroną tego sposobu jest to że jak ją zostawisz samą nie budując odpowiedniego zainteresowania, jakiś inny facet może wykorzystać jej stan i przejąć Ci ją.
Jednak w większości przypadków kiedy ponownie do niej podejdziesz, będzie dwukrotnie bardziej otwarta.

Wszystko co tutaj zamieściłem jest to oczywiście ogólny model i kilka wskazówek jak przeprowadzić kobietę całej interakcji. Między wierszami oczywiście jest sporo elementów taki jak same techniki taneczne czy flirtu niewerbalnego.
Najważniejsza zasada to analizowanie sytuacji i kalibracja.

Jak chcecie więcej to będę dodawał kolejne części :)
Cześć!

Ostatnio zmieniany czwartek, 11 maj 2017 22:55

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com