Manobook

Bądź z nami na bieżąco!

8 zasad dla początkujących

 podstawy.png

lessons icon

Wklejam mój blog który opublikowałem na podrywaj.org z 8 zasadami które dla mnie są bardzo ważne. Przyznam, że aktualnie sam mam lekki problem z punktem 4 oraz większy z 8 ale próbuję to naprawić i wprowadzić je w życie.

1. Bądź obiektywny

Patrz trzeźwo na wszystkie sytuację. Jakiś alfa nie ma racji, a za wszelką cenę przekonuje wszystkich, że on wie najlepiej aby nie utracić swojego autorytetu? Bądź inny, stań po stronie osoby słabszej (Oczywiście jeśli wiesz, że robisz to słusznie). Boisz się, że inni Cię odrzucą? Nie. Możliwe, że zaplusujesz. Często alfa mocno irytuje grupę, ale nikt nie chce wchodzić mu w drogę.

2. Pokora jest w cenie.

Bądź wdzięczny. Zdobądź umiejętność, przyznania się do błędu.

3.Bądź szczery.

Nie mów tego czego nie chcesz, nie próbuj przypodobać się innym. Bądź spójny.
"Chwal przy wszystkich, krytykuj w cztery oczy"- Nie, nie bój się, że ktoś weźmie Cię za mało pewnego siebie bo nie potrafisz powiedzieć tego przy całej grupie. Plusy są takie, że osoba którą krytykujesz prędzej zrozumie co zrobiła źle, a przy okazji zyskasz w oczach innych.

4. Bądź jak skała. To znaczy twardy.

Nie jęcz, nie narzekaj. Musisz coś zrobić? To po prostu to zrób. Pogoda jest brzydka? Nie przyjęli Cię do pracy? Oblałeś egzamin? NIE STĘKAJ, przynajmniej nie w towarzystwie ludzi. Nie zabieraj im energii a co najważniejsze sobie.

5. Dotrzymuj obietnic.

Mówisz koledze, że oddasz mu pieniądze za 2 tygodnie? To, oddaj. Bądź wdzięczny.
Podszedłeś do dziewczyny, poprosiłeś o numer i powiedziałeś że zadzwonisz na pewno. To dlaczego tego nie zrobisz? Na chuj Ci ten numer? Dla treningu? To go nie bierz w ogóle, po prostu ciesz się konwersacją.

6.Bądź samodzielny i odpowiedzialny.

Nie zrobiłeś pracy domowej? Nie wykonałeś projektu? Nie płaszcz się przed innymi, i nie proś ich o kolejną przysługę. Niby wykazujesz tutaj zero sprytu ale od tego nie zależy twoje życie. Uczysz się determinacji.

7.Życie prywatne jak sama nazwa mówi jest "prywatne".

Nie chwal się kolegom, ile to lasek wyruchałeś, co poderwałeś. Chyba, że chcesz spieprzyć sobie kolejne interakcje z kobietami.

8. Bądź wymagający wobec siebie

Pracujesz? Rób to najlepiej jak potrafisz.
Uczysz się? To nie olewaj szkoły/studiów to jest naprawdę bardzo ważne w twojej dalszej drodze. Rozwijaj myślenie i poszerzaj horyzonty.
NAUKĘ TRAKTUJ JAK HOBBY, NIE JAK KARĘ.

Ostatnio zmieniany czwartek, 11 maj 2017 23:27

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com